Geride Kalan Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Bilgileri (Show tv)

Yeni sezona merhaba demeye hazırlanan dizilerden birisi de Geride Kalan Dizisi oldu. Yeni sezonda yayınlanacak olan Geride Kalan dizi Oyuncuları ve Konusu Geride Kalan dizi Kadrosu ile dizide karakterlerin ve rollerin dağılımı ve canlandıracak oyunculardan Kim Kimdir diye merak edeceklerimiz de dahil her bir oyuncuyu burada sizlere sunacağız.

2018-2019 Yeni sezona Çukur dizisinden başka dizisi kalmayan ve gelecek sezonda oynayacak dizisi kalmayan yep yeni diziler ile yeni sezona girmeyi planlayan Show Tv, Pastel film ile bir anlaşma yaparak yeni dizi hakkında onay aldı. Pastel film ve Show tv ortak kararla yeni bir dizi hazırlığına başladılar. Yeni dizinin adı: Geride Kalan isimli yeni bir dizi projesi olacak.

Geride Kalan dizisini Aysun Akyüz yönetecek. Geride Kalan isimli yeni dizi projesinin senaryosunu yazan isim şimdilik belli değil. Geride Kalan Dizisinin Cast çalışmalarının bayram sonrası başlanacağı dizide çok önemli isimler yer alacak. Oldukça geniş bir kadronun kurulması bekleniyor.

Geride Kalan dizinin yapımcısı olan Pastel Film en son Kanal D için İnsanlık Suçu isimli diziyi hazırlamış ancak aldığı düşük reytingler sonucu 19 mayıs cumartesi günü dizi erken final yaparak ekrana veda etmişti. 2018-2019 sezonuna erişemeden kısa sürede final yaparak ekranlara veda etmişti.

Geride Kalan dizisinin Konusu Geride Kalan dizi özeti ve fragmanı ile genel yönetim ekibinin detaylarını açıkladıkça sizlerle paylaşacağız.
Dizinin güzel bir hikayesi olacak izleyenleri bol bol ağlatacağı ve genel görünüm itibarıyla drama dizisi olacağını tahmin ediyoruz.. Geride Kalan dizisi hakkında hem detaylar geldikçe paylaşımlarımız sürecek hemde
Geride Kalan Dizisi Oyuncuları belli oldukça konumuz içeriğini güncelleyeceğiz..

SON DAKİKA: Show TV’nin yeni ve iddialı dizisi ”Geride Kalan”da yönetmen değişikliği yaşandı! Geçtiğimiz sezon Bir Mucize Olsun, İnsanlık Suçu gibi dizileri hazırlayan fakat dizileri kısa sürede biten Pastel Film, yepyeni bir dizinin hazırlığına başladı. ‘Geride Kalan’ ismiyle izleyici karşısına çıkacak dizinin yönetmenliğini Aysun Akyüz’ün yapması bekleniyordu. Fakat dizi başlamadan yönetmen değişti, dizinin yeni yönetmeni son olarak ‘Siyah Beyaz Aşk’ı çeken Yasin Uslu oldu.Geride Kalan Dizisi Oyuncuları Konusunda kimler var

‘Geride Kalan’ Eylül ayında Show TV’de! Geride Kalan Dizisi fragmanı çıkmadı ama çıkar çıkmaz buraya ekleyeceğiz. Şimdilik yazacaklarımız bu kadar.. Hoşça kalın..

Show TV’nin yeni ve iddialı dizisi ”Geride Kalan” için hazırlıklar devam ediyor!

Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği, yönetmenliğini son olarak ‘Siyah Beyaz Aşk’ı çeken Yasin Uslu’nun yapacağı dizinin erkek başrolü için son olarak Kanal D’de yayınlanan ‘Meryem’ dizisinde izlediğimiz Furkan Andıç ile görüşmeler sürüyor.

”Geride Kalan” yeni sezonda Show TV’de!Geride Kalan Dizisi haberleri Oyuncuları Konusu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Geride Kalan Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Bilgileri (Show tv) (6 Yorum)

  1. dünya güzellerim yeni sezon yaparmısınız 1 ay içinde show tv olarak bu sefer güney kore çin japonya olabilir

Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2018