Gizem Karaca 2019 2020 Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak?

Gizem Karaca 2019 2020 Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak? diye merak edenler için bu içeriği hazırladık. 1992 doğumlu olan Gizem Karaca İstanbulludur. Gizem Karaca henüz 25 yaşında olmasına ve bu sektöre 2011 başlamasına rağmen 6 yılda 6 dizi de yer almıştır. Çok başarılı bir oyunculuk hayatı yaşayan Gizem Karaca yeni yeni sezonda hangi yapımda rol alacak?

Gizem Karaca Kimdir? 2011 de Uğurkan Erez ajansında kayıtlıyken güzellik yarışmasına girmesini isterler ve üniversitesini dondurarak yarışmaya katılır. Miss Turkey güzellik yarışmasında 2. oldu. Muhteşem Yüyıl da figüran olarak rol aldı. Gizem Karacanın diğer rol aldığı dizileri de sizlerle paylaşalım.

2011 yılında Muhteşem Yüzyılda sadece ilk 4 bölümde rol almıştır. Sonrasında 2012 Eve Düşen Yıldırım,  2013 Benim Hala Umudum Var, 2014 Güzel Köylü, 2016 İstanbul Sokakları, 2017 İçimdeki Fırtına.. Gizem Karacanın son rol aldığı dizi ise Kara Sevda dizisi oldu. Kara Sevda dizisinde polis oldu Gizem Karaca.. Kemalin Emirle olan mücadelesinde ona yardımcı oldu bir nevi.

Gizem Karaca yeni sezonda hangi dizi de rol alacak? Şimdilik bir anlaşması bulunmuyor. Ancak peşpeşe çektiği diziler ile ününe ün kattı sinemada. Güzel oyuncu, son olarak ödüllü yönetmen Kudret Sabancı’nın “Vecihi Hürkuş” filminde Hilmicem İntepe’yle başrol oynadı. Karaca, ayrıca şu günlerde iki büyük heyecanı birden yaşıyor. Genç yıldız, 16 Eylül’de Bodrum Nikki Beah’te nişanlısı Kemal Ekmekçi’yle evlenecek. Ardından da Karaca’nın da rol aldığı Sermiyan Midyat’ın yönettiği “Ay Lav Yu Tuu” filmi 22 Eylül’de gösterime girecek..

Gizem Karaca 2019 2020 Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak?

Yeni sezonda elbette böylesine güzel ve oyunculuk kalitesi üst düzel bir ismin boş durması düşünülemez. büyük ihtimalle dizisi bu sezon 2019-2020 de bir tv kanalında çıkacaktır. Yaz aylarında genelde dizilerin hazırlık süreci oluyor. Bakalım Gizem Karaca hangi diziyle karşımıza çıkacak.

Yeni dizi anlaşması yaptığında sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Gizem Karaca hangi dizide rol alsın istersiniz? Ya da yeni bir dizide oynarsa partneri kim olsun istersiniz? Gizem Karaca 2019 2020 Yeni Sezonda Hangi Dizide kiminle başrol Oynayacak?

YORUMLAR

  1. Bizim Hikaye’de oynamasini isterim.
    Yusuf çim ve Gizem Karaca beraber oynasin.

  2. Gizem karaca çok güzel biri her rolede yakışıyor

  3. Beni affet te oynamasını isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.