Golf Maraşım Reklamı Soner Sarıkabadayı ve Keçiler ile Düeti

Ülker Golf Maraşım dondurması son reklamı ile hem güldürdü hemde eğlendirip merak uyandırdı. Soner Sarıkabadayı keçilerle düet yaptı ve bu dondurma markası gerçekten herkesin çok ilgisini çekti. Golf Maraşım Reklamı Soner Sarıkabadayı ve Keçiler ile Düeti gerçekten izlemeye değer bulduk ve sizlerle paylaşıyoruz.

Keçilerle çekilen Golf Maraşım Reklamında Algida markasına da oldukça ilgi gördü. Kadir İnanırdan sonra keçilerle reklam filmi çeken ikinci ünlü oldu Soner SARIKABADAYI. Golf bir yandan da rakibine müthiş bir gönderme yaptı bu reklamıyla. “Algıda maraşlı” sloganı ile Algida markasına gönderme yapılan reklam filmi twitterda ve facebook ile instagram gibi sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

 

İşte Keçili Soner Sarıkabadayılı Golf Maraş Reklam videosunu sizler için sözleri ile birlikte veriyoruz. Soner Sarıkabadayı Keçili Reklam Golf Maraşım reklamı videosunu dizihaberi.tv den ilk olarak İzliyorsunuz.. Golf Maraşım Reklamı Soner Sarıkabadayı ve Keçiler ile Düeti

 

Ben Maraşlıyım ama o pek değil

Maraşımı yedimde anladım

Maraşımdaymış asıl keçi sütü

Üstelik lezzeti de ödüllü

Bu bölüm sadece Algıda maraşlı olanlara

https://www.youtube.com/watch?v=9IPoA3KP4Gs

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Golf Maraşım Reklamı Soner Sarıkabadayı ve Keçiler ile Düeti (3 Yorum)

  1. golf maraşlım reklamı yerine resmen algida maraş usulüne laf çakma gibi birşey bu ama ne golf ne algida en iyi maraş dondurması hakmar ve tatbakta satılan tatdo maraş ..

Eklenme Tarihi: 9 Haziran 2017