Golf oyununda tek vuruşta topun deliğe sokulmasına ne denir? Par Bogey

22 Nisan 2019 günü Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan sorular ve cevapları.

Soru: Golf oyununda tek vuruşta topun deliğe sokulmasına ne denir?

A- Par
B- Bogey
C- ACE: Topun deliğe bir vuruşta sokulmasıdır

Cevap Ace olacaktı..


Opecin Merkezi Hangi Şehirdir? Petrol ihraç eden ülkeler : Cevap : VİYANA olacak.. Aslen Erzincanlı olan 30 yaşındaki Ayşe Çolak, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. On bir yıldır turizm sektöründe çalışan Ayşe Hanım, şu anda uluslararası bir turizm firmasının kurumsal satış bölümünde çalışıyor. Ayşe Çolak, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla ilerde butik ya da pastane açmak istediğini söylüyor.

Hangi ülkede Atmye giren fare 100 bin lira yemiştir? Çin İngiltere Hindistan Doğru Cevap:HİNDİSTAN olacak.. 20 Haz 2018 – Hindistan’da ATM’ye giren fareler yaklaşık 9 milyon lira değerindeki parayı yedi.   Hindistan’da ATM‘ye giren fareler yaklaşık 100 bin lirayı yiyerek kullanılmaz hale getirdiler…

Zambiyalı olan 24 yaşındaki Chilufya Chiyemfya, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Eğitim hayatı sebebiyle üç buçuk yıldır Türkiye’de yaşayan Chilufya Hanım, Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü öğrencisi. Chilufya Chiyemfya, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu paranın bir kısmıyla ailesine ev almak, kalanını da eğitim hayatı için harcamak istediğini söylüyor.
Zambiyalı olan 24 yaşındaki Chilufya kim milyoner olmak ister

Doğma büyüme Konyalı olan 40 yaşındaki yarışmacımız İlker Sarı, evli ve bir çocuk babası. Marmara Üniversitesi Eczacılık Bölümü mezunu olan İlker Bey, Konya’da eczacı olarak çalışıyor. Belinden rahatsızlandığı bir dönemde, üç ay boyunca tavana bakarak film senaryosu yazdığını söyleyen yarışmacımız, 2017 yılında senaryosunu yazdığı filmin yapımcılığını ve yönetmenliğini de yaparak filmi piyasaya çıkartmış. İlker Sarı, yarışmada 30.000 TL kazanmayı hedefliyor.
İlker Sarı Kim milyoner olmak ister 22 nisan

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Nisan 2019