Gönder Gitsin Konukları Mert Fırat Melis Birkan Sevcan Yaşar Başak Parlak Özgürcan Çevik

Fox tv ekranlarında yeni başlayan Gönder Gitsin’ programı ilk bölümü ile 24 Haziran Cumartesi akşamı yayın hayatına başlayacak. Farklı bir formatı olan yeni yarışma programının birbirinden ünlü konukları olacak. Gönder Gitsin Konukları Mert Fırat Melis Birkan Sevcan Yaşar Başak Parlak Özgürcan Çevik gibi isimler ilk bölümlerde programın konukları olacaklar.

Gönder Gitsin İlk bölümünde Kimler Var: Merakla beklenen programın ilk bölümüne (24 Haziran cumartesi) günü ünlü dizi oyuncuları Mert Fırat ve Melis Birkan bayram öncesi arefe gününde ilk bölümün konukları olacaklar.. Gönder Gitsin programında Bayramın ilk günü ise ünlü sunucu ve dizi oyuncusu Sinan Çalışkanoğlu ve “Miss Model of World” birincisi olan oyuncu Sevcan Yaşar konuk olacaklar programa..

Gönder Gitsin 3. bölümde ise Bayramın ikinci gününün konukları ‘Şevkat Yerimdar’ dizisinin başrol oyuncuları olan ve bu aralar çok popüler olmayı başaran Özgürcan Çevik ve Başak Parlak konuk olacaklar. Sevilerek izleneceğini düşündüğümüz Gönder Gitsin Konukları Mert Fırat Melis Birkan Sevcan Yaşar Başak Parlak Özgürcan Çevik gibi ünlülerle devam ediyor. Sizler nasıl buldunuz programı beğendiniz mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Haziran 2017