Gönder Gitsin Neden Yok Bitti mi Neden Tutmadı (Fox Tv)

Fox tv ekranlarında yayınlanan ve ilk iki bölümüyle izleyicinin beğenisine sunulan programın reytingleri düşük çıkınca izleyici de yapımcı ve sunucu Timur Acar da şok oldu. Gönder Gitsin Neden Yok Bitti mi Neden Tutmadı bitecek mi final mi olacak erkenden diye sorulmaya başlandı.

FOX’un iddialı başlayan yarışmalarından biri olan Gönder Gitsin düşük çıkan reytinglerin ardından yeni saatinde ekrana gelecek. Fox tv tarafından alınan karara göre düşük çıkan izlenme oranlarından sonra yarışmanın saatiyle ilgili bir değişiklik yapmayı tercih etti.

Gönder Gitsin Neden Yok Erken final mi yapacak? Yapımcılığını Karga Seven Pictures’ın yaptığı ve Sunuculuğunu ise Timur Acar’ın üstlendiği Gönder Gitsin programı Fox tv de başladı ama umduğunu da bir türlü bulamadı. Yarışma Cumartesi ve pazar akşamı yayınlanan bölümleriyle beklenen reytingleri elde edemeyince ‘Şevkat Yerimdar’ın başrol oyuncuları Özgürcan Çevik ve Başak Parlak’ın da konuk olarak katılacağı 3. bölümün yayın saati 20.00’den 00.30’a alındı.

Bu değişikliğin reytingleri artıracağını zannetmiyoruz ama belki bir kaç bölümde gece yarısından sonra deneme yapabilir. Öte yandan fox tv de yeni ekrana gelmeye başlayan Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever’in sunuculuğuyla yayınlanan yeni şaka programı İlk Buluşma ise yine bu akşamdan itibaren 20.00’de yayınlanacak.

İlk Buluşma Neden Yok Bitti mi Niçin Yayınlanmıyor?  İlk buluşma da benzer bir oranla düşük reytingler aldı. Düşük reytingler programları bitiren en önemli faktör. Bakalım nasıl bir ilerleme yaşanacak.. Yeni bölümleriyle İlk Buluşma bu akşam 20.00’de, Gönder Gitsin ise 00.30’da FOX’ta!

SON DAKİKA: FOX’un büyük umutlarla başlayan yarışması Gönder Gitsin’den kötü haber geldi. Program sessiz sedasız yayından kaldırıldı.

Sunuculuğunu Timur Acar’ın yaptığı program 24 Haziran’da yayın hayatına başlamış, ancak beklenen reytinglerin uzağında kalmıştı. Son zamanlarda düzensiz bir yayın periyodunda ekrana gelen yapım, 21 Temmuz’daki 9. bölümün ardından yayından kaldırıldı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2017