Gönder Gitsin Yarışması Başvurusu Nasıl Yapılır? Gönder Gitsin Nasıl Bir Yarışma Formatı

Gönder Gitsin Yarışması Başvuru Katılım Nasıl Yapılır? Gönder Gitsin programı yaz aylarında Fox ekranlarında başlayacak bir yarışma programı. Gönder Gitsin yarışması ile ilgili şuan net bilgiler yok. Sunucusunun Timur Acar olduğunu biliyoruz. Timur Acar kimdir bir hatırlayalım. Timur Acar 38 yaşında ve rol aldığı yapımlar ise Çakallar Dans film serisi ve son olarak oynadığı dizi Kertenkele.

Timur Acarın sunuculuğunu yaptığı Gönder Gitsin programı hakkında net bilgiler yok henüz. Kanalda bu konuyla ilgili bilgileri sır gibi saklıyor. Timur Acar sosyal medya hesabından yarışmanın sunuculuğunu yapacağını duyurmuş ve resim atmıştı. Bu yüzden biliniyor.

Peki bu yarışmaya nasıl başvuru yapılacak? Gönder Gitsin yarışma programı reklamı Foxtv ekranlarında yayınlanmaya başladığında kanalın resmi web sayfasında bavuru formu yayınlanacaktır. Bu başvuru formunu doldurduğunuzda yarışmaya başvurmuş sayılırsınız ve ekip tarafından başvurunuz incelenir.

Uygun görülürseniz mülakata çağrılırsınız orada da yarışma için hak kazanırsanız ekranlarda yarışmada olursunuz. Gönder Gitsin Yarışması ile ilgili bilgiler geldikçe bizlerde sizlere bu sayfadan ulaştırmaya devam edeceğiz. Gönder Gitsin yaz sezonunda izlenebilecek bir alternatif yarışma programı olacaktır.

Gönder Gitsin yarışma programı beğenilmesi ve izlenmesi halinde yeni sezonda yani 2017 2018 yayın döneminde de ekranlarda olacaktır. Timur Acarın sunuculuğunu yapacağı Gönder Gitsin programı sizce izlenir mi? Siz bu yarışmayı nasıl buldunuz? Yorumlarınızı ve beklentilerini aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Fox kaliteli program yapar,eminim bu program da onlardan biri olacak yarismaci olarak katilmak isterim.

  2. insallah süper olur…kolaylıklar..ekibinize…timurbey hayranıyimhocam…

    1. Yanıtınız için teşekkürler Semiha hanım sizde katılmak istermisiniz yarışmaya?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.