Gönül Yarası Dizi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti

Gönül Yarası Dizi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti dizihaberi.tv de sizlere ilk olarak sunuluyor. Dizimizle ilgili tüm detayları ve yeni gelişmeleri buradan öğrenebilirsiniz.. Şükrü Avşar’ın yapımcılığındaki dizi Yeni sezonda tv de ekrana gelecek. Kanal henüz belli değil ama proje hakkında bilgi verelim sizlere..

Gönül Yarası isimli yeni dizi projesi 2017 – 2018 yeni sezonunda oldukça iddialı hazırlanıyor. Gönül yarası dizisi 2018 sezonunda ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizi ve filmleri ile oldukça başarılı olan ve son projeleriyle izleyicilerden tam not alan Avşar Film Gönül Yarası isimli dizi projesinde yine izleyiciden tam not almayı hedefliyor.

Gönül Yarası Dizisinin Konusu Özeti: Gönül Yarası dizisi etkileyici ve intikam dolu bir aşk hikayesini konu ediniyor. Aşk dizilerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Dönem dizileri zamanla eskiyor ama aşk dizileri hem güncel hemde yeni serüvenlere açık olduğu için talep büyük oluyor.

Gönül Yarası Dizisi nerede çekiliyor çekim seti nerede? Çekimleri Antalya’nın bir sahil semtinde başlayacak olan ve daha sonra çevre ilçelerde de düşünülen ve set yapılacak olan Gönül Yarası’nın başrolü de oldukça merak konusu oldu.

Gönül Yarası Dizisi başrol oyuncuları: Gönül yarası dizisi için başrol teklifi Onur Tuna’ya yapıldı. Oyuncudan haber bekleniyor ama büyük ihtimal başrol Onur Tuna.. Eğer Onur Tuna başrol teklifine olumlu cevap verirse kadın partneri için ise Sırbistan’dan transfer edilecek. Henüz kanalı ve yayın tarihi netleşmeyen dizinin kasım ayında ekranlara gelmesi bekleniyor.

Gönül Yarası Dizisi Oyuncuları Kimler : Onur Tuna başrol ama diğer oyuncular henüz kesinleşmedi. Onur Tuna hakkında bilgiler:  16 Temmuz 1988 Çanakkale doğumlu yetenekli oyuncu 9 Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesinde Lisans eğitimi almıştır. 1.95 boyundaki yakışıklı oyuncu Hayat Devam Ediyor dizisi ile yıldızı parlamış, Filinta dizisinde Filinta Mustafa karakteriyle büyük bir çıkış yakalamıştır. Geçtiğimiz sezon Cesur Yürek dizisinde başrolde yer almış ve son dizisi Gönül Yarası dizisi ile anılmaktadır.

YORUMLAR

  1. Gönül yarası dizisi hiç seyretmedim ve hangi kanalda yayınlanacak kanalın adı ne fo× TV ekranlarında yayınlansın ve Onur beye teşekkür ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.