Gönül Yarası Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Özeti ve Konusu Nedir?

Gönül Yarası Dizisi Özeti ve Konusu Nedir? Gönül Yarası dizisi yeni sezonda ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Gönül Yarası 2017 2018 sezonunda yayınlanacak ve Şükrü Avşar’ın yapımcılığı ile yapılıyor. Projeyi Avşar Film üstlendi.

Gönül Yarası dizisinin teması intikamla yoğrulmuş bir aşk hikayesi. Gönül Yarası başrol bayan oyuncu seçmeleri hala devam ederken erkek başrol oyuncusu belli oldu. Gönül Yarası dizisi çekimleri de Ankara’nın çeşitli semtlerinde yapılacak.

Gönül Yarası dizisi başrol oyuncusu Onur Tuna olacak teklifi kabul etti. Kadın başrol oyuncu için de Sırbistan’dan bir oyuncu geleceği konuşuluyor. Onur Tuna kimdir bilgilerini sizlerle paylaşalım. 16 Temmuz 1988 doğumlu oyuncu Çanakkaleli’ dir. 1.95 boyunda olan yakışıklı oyuncu İzmirde üniversite okurken profesyonel mankenlik yaptı.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Rol aldığı yapımlar; Hayat Devam Ediyor, Bir Küçük Eylül Meselesi, Filinta, Cesur Yürek.. Rol aldığı her dizide kendisinden söz ettirmeyi başaran oyuncu yeni sezonda kasım ayında Gönül Yarası ile ekranlara dönecek.

Gönül Yarası dizisinin kasım ayında başlaması planlanıyor. Cast çalışmaları devam ediyor. Gönül yarası dizisi resimleri ve bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2017