Gönüller Bir Olsun Ege’nin Hamsisi Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Trt1)

Gönüller Bir Olsun Ege’nin Hamsisi : Çok yakında Trt1 ekranlarında yeni bir yaz dizisi göreceğiz. Yaz sezonuna iddialı hazırlanan TRT1’in yazın yayınlayacağı üçüncü ve son dizisi de belli oldu! Daha önceki dizileri merak edenler varsa Yeni Diziler kategorimizden ulaşabilirsiniz tüm yeni dizilere ve 2018-2019 sezonunda yayınlanacak bütün dizilerin detaylarını görebilirsiniz.

Gönüller Bir Olsun Ege’nin Hamsisi Dizini Oyuncu Kadrosu Karakterleri: Şimdilik yeni Trt1 dizisi oyuncuları hakkında fazla bir detay bulunmuyor. Yeni oyuncular belli oldukça sizlere buradan yazacağız. Son olarak TRT1’de yayınlanan ‘Mehmetçik: Kut’ül Amare’ dizisini yöneten ve geçtiğimiz günlerde diziden ayrılan Mustafa Şevki Doğan, TRT1 için ‘Gönüller Bir Olsun / Ege’nin Hamsisi’ isminde bir dizi hazırlığına başladı.

Bu dizinin yaz aylarında ekrana geleceği ve eğer talep görürse bir ege dizisi olarak devam edip yaz sonrasında da ekrana gelebileceği dile getirildi. Gönüller Bir Olsun Ege’nin Hamsisi Dizisi Çalışmaları oyuncuların belirlenmesi devam ediyor. Gönüller Bir Olsun Ege’nin Hamsisi dizisinin kadrosu henüz belli değil. Belli oldukça bu konumuza ekleyeceğiz.

Trt1 ekranlarında başlayacak ve devam edecek olan Gönüller Bir Olsun Ege’nin Hamsisi Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti ileriki günlerde de fragmanı hakkında sizlerle paylaşımlarımız devam edecek. Sizlerde yeni Trt1 dizisi hakkındaki yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Gönüller Bir Olsun Ege’nin Hamsisi fragmanı çıkar çıkmaz buraya ekleyeceğiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gönüller Bir Olsun Ege’nin Hamsisi Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Trt1) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 4 Mayıs 2018