Google Asistanda Konuşan Kız Kimdir Adı Soyadı Bilgileri - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Google Asistanda Konuşan Kız Kimdir Adı Soyadı Bilgileri

Merak edenler için Google Asistanda Konuşan Kız Kimdir gerçek Adı Soyadı Bilgileri resimleri videosu buraya eklenecektir.. Android telefon kullananlar Google Asistan ile Konuşmaya başladılar. Uygulamalar kısmından Google asistanı indirenler bu hizmeti çok sevdiler ve Google Asistanda konuşan kızın kim olduğunu şarkılar söyleyen fıkra anlatan bilmece soran tekerleme söyleyen Google Asistan kızının kim tarafından seslendirildiğini Google Asistanı olan kızın gerçek adını ve soyadını merak ederek sorgulamaya başladılar.

Google Asistan Uygulamasında Konuşan Kız Kimdir

Sıla Erkan Navigasyonu seslendiren kız Google asistanBizde bu konumuzda Google Asistan seslendirmesini yapan kızın kim olduğunu gerçek adının ve soyadının ne olduğunu ne iş yaptığını ve bu seslendirmeleri hangi ortamda yapıp Android telefonlar ve Google asistan uygulamasını indirenler için seslendirdiğini açıklamaya çalışacağız. Yaptığımız araştırmalara göre Google Asistan olan kızın, asistanı seslendiren kızın kim olduğunu henüz net olarak bulamadık.

Google Asistan oldukça elverişli kullanışlı ve kullananlar tarafından oldukça sevilen bir uygulama. Gençlerin severek kullandığı ve içerisinde birçok hizmeti barındıran şarkılardan şiiri sıradan tekerlemeye bilmece den bulmaca ya her türlü servisin sunulduğu ve Asistan kızın aynı zamanda şarkılar söylediği Google Asistan uygulamasındaki kız kimdir seslendiren kızın gerçek adı ve soyadını biz bulamadık. Eğer siz Google Asistan seslendirmesini yapan kızı ve gerçek adını bulursanız lütfen aşağıya yazınız. Bizde merak eden izleyicilerimize sizin ve vasıtanızla doğru cevabı vermiş olalım.

İngilizce sürümlerinde konuşan erkek Kim: Google Asistan’a Hollywood’un Ünlü İsmi John Legend’ın eşlik ettiği ve seslendirmeleri onun yaptığını biliyoruz. Ancak uygulama olarak android telefonlara indirilen ve Türkçe olan Google Asistanı seslendiren hangi bayan ses onu şimdilik bulamadık. Adı sır gibi saklanıyor gizlilik gereği galiba 🙂

Eğer sizlerde Google asistan uygulamasını kullanmadıysanız şiddetle öneririz oldukça eğlenceli ve zevkli bir uygulama olduğu gibi seslendiren kızın kim olduğu seslendiren ünlü birini yoksa tanınmadık birisi mi diye herkes merak ediyor. Bildiğiniz gibi daha önce Apple uygulaması olan Siri oldukça konuşulmuş ve siriyi seslendiren kızın kim olduğu merak edilerek gündem haline gelmişti. Şimdi de rakip olarak çıkan Google asistanı kimin seslendirdiği oldukça merak ediliyor lütfen bilenler veya araştırıp bulanlar Google Asistan seslendirmesini yapan kızın kim olduğunu aşağıya yazsınlar.. Şimdiden teşekkürler.
Google Asistanda Konuşan Kız Kimdir
Google asistan öncesinde iphone da bulunan siriyi kimin seslendirdiği çok merak edilmiş ve Navigasyonun seslendirmelerini yapan Sıla Erkan Beyaz Showa çıkmıştı.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Nisan 2019