Gossip Girl 7. Sezon Yeniden Çekilmeye Başlıyor Nereden Nasıl İzlenir ?

HBO’nun 2012 yılında 6. sezon ile ekranlardan ayrılan dizisi Gossip Girl tekrar çekilmeye başlanıyor. Yeni senaryosu ile eski oyuncu kadrosunu birleştirmeyi hedefleyen Warner Media HBO’nun internet kanalı ile imzaları attı. Yayın günü bekleyen dizi hakkında detaylar konumuzda.

Gossip Girl 7. Sezon Yeniden Çekilmeye Başlıyor Nereden Nasıl İzlenir ?

Gossip Girl 7. Sezon Oyuncuları Kimdir ?

7 yıl sonra eski kadrosunu geri toplamak isteyen dizi kaldığı yerden devam edecek. Dizi oyuncuları arasında başrol yine Serena Van Der Woodsen karakteri ile Blake Lively’nin olacak. Blair Waldolf ile de anlaşma sağlanmış durumda. Yeni bölümlerde Leighton Meister’i de dizi içerisinde göreceğiz. Dizinin yakışıklı oyuncuları Dan Humphrey, Chace Crawford ta yer alacak. Çılgın karakter Jenny Humphrey ve dizinin kahramanı Gossip Girl’den oluşan oyuncu kadrosu ile yeni bölümleri çekilecek.

Gossip Girl 7. Sezon Oyuncuları Kimdir ?

Gossip Girl Dizisindeki Gossip Girl kimdir ?

Kristen Bell 1980 doğumludur. Amerika’lı aktris’i Veronica Mars dizisindeki Veronica rolünden hatırlıyoruz. Gossip Girl dizisindeki dizi adı rolü yine Kristen e aittir. Haber programı sunucusu baba ile hemşire annenin evliliğinden meydana gelen Kristen Bell henüz iki yaşında iken ailesi ayrılık kararı almıştır. Kristen küçük yaşından itibaren sürekli taklitler yapmış daha ilk öğretim yıllarında okulun tiyatro kolunda baş rol oynamaya başlamış yetenekli çocuktu. 2013 yılında oyuncu Dax Shepard ile evlenmiştir.

Gossip Girl Dizisindeki Gossip Girl kimdir ?

Gossip Girl Serena Kimdir ? Sevgilisi Kim

25 Ağustos 1987 yılında Kaliforniya’da doğmuştur. HollyWood’un önemli isimleri arasında olan Serena karakterinin sahibi Blake Ellender Brown oynadığı her projede güzelliği ile dikkat çekmektedir. İlkokulu okuduğu zamandan beri arkadaşı olan Penn Badgley yine Gossip Girl dizisinde oynamaktadır. Aşk hayatı yoğun olan güzel sanatçı Gossip Girl dizi oyuncusu Pen Badgley ile aşk yaşadı. Titanic Filmi ile tanıdığımız Leonardo Di Caprio da aşk yaşadığı liste içerisindedir. 2012 yılında ise birlikte olduğu Ryan Reynolds ile dünya evine girerek çapkınlıklarına son veren güzel 7 yıldır evlidir. 5 Yaşında annesi gibi güzel kızı vardır.

Gossip Girl Serena Kimdir ? Sevgilisi Kim

Gossip Girl Dan Humphrey Kimdir ?

Dizinin sempatik ama fakir ve gururlu delikanlısı. Hayatını değiştiren nokta aynı dizideki Serena’yı oynayan Blake Ellender Brown ile aynı okulda okumuş ve arkadaşlıkları her zaman devam etmesidir. Arkadaşının önerisi ile Gossip Girl dizisine dahil olan Penn Dayton Badgley 1 Kasım 1986 doğumludur. Amerika’lı oyuncu 2017 yılında şarkıcı Domina Kirke evlenmiştir. En İyi Kötü Karakter Dalında MTV Film Ödülü almıştır.

Gossip Girl Dan Humphrey Kimdir ?

Gossip Girl Nate Kimdir ?

Dizinin en yakışıklısı Nate Archibald’ı oynayan Christopher Chace Crawford 18 Temmuz 1985 yılında Amerika’da doğmuştur. Aynı dizi içerisindeki Serena ile bir süre aşk yaşamış çapkın oyuncunun sevgililer listesinde Serena van der Woodsen, Blair Waldorf, Jenny Humphrey, Vanessa Abrams gibi önemli oyuncular bulunmaktadır.

Gossip Girl Nate Kimdir ?

Gossip Girl Jenny Humprey Kimdir ?

Güzel oyuncu dizinin en genç sanatçıları arasındadır. 26 Temmuz 1993 yılında ABD’de doğmuştur. Taylor Momsen gerçek hayatında emo style makyajı her zaman dikkat çekmiştir. Aynı zamanda şarkıcı olan Taylor ilk deneyimini 9 yaşında yaşamıştır. The Pretty Reckless grubunda 2009 yılından beri müzik yapmaktadır.

Gossip Girl Jenny Humprey Kimdir ?

Gossip Girl Konusu Nedir ? Nereden Nasıl İzlenir ?

Gençlik dizisi olan Gossip Girl okul hayatını anlatan dizidir. Liseli aşıkları canlandıran eğlenceli dizi HBO’nun 6 sezonda toplam 121 bölüm yayınladığı iyi reyting aldığı dizisi haline gelmiştir. 2019 yılı itibari ile HBO’nun internet kanalı olan HBO Max ile anlaşan Warner Media eski kadrosunu toplayarak dizinin 7. sezon çekime başlayacağını duyurdu. Gossip Girl yeni bölümleri 2019 yılı sonlarına doğru HBO Max kanalında yayınlanacak.

Gossip Girl Konusu Nedir ? Nereden Nasıl İzlenir ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2019