Yeterli Kapasitesi olmamasına rağmen hırslı olan insanlar için kullanılan ifade hangisidir? Kim Milyoner Olmak İster

Kim Milyoner Olmak İster “Yeterli Kapasitesi olmamasına rağmen hırslı olan insanlar için kullanılan ifade hangisidir” sorusu ve Cevabı!

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu:

“Yeterli Kapasitesi olmamasına rağmen hırslı olan insanlar için kullanılan ifade hangisidir”

Cevap: kifayetsiz muhteris

Kim Milyoner Olmak İster sorusu ve Cevabı

İstiklal Marşında izmihlal ne demektir? Korku Esaret Yıkılma Kim Milyoner Olmak İster 22 aralık cumartesi sorusunun doğru cevabı : Yıkılma Olacaktır. izmihlal ne demek: çökme, yıkılma, yok oluş anlamlarına gelmektedir. Bu sebeple sorunun doğru cevabı Yıkılma olacaktı..

Aslen Antakyalı olan 20 yaşındaki yarışmacımız Onur Bayraktar, son üç senedir İstanbul’da yaşıyor. Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü öğrencisi olan Onur Bey, yarışmada 60.000 TL kazanmayı hedefliyor.

Evli ve iki çocuk babası olan 40 yaşındaki yarışmacımız Hakan Otyakmaz, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Yirmi senedir medya sektöründe çalışan Hakan Bey, son on beş yıldır bir televizyon kanalında reklam satış direktörü olarak çalışıyor. Hakan Bey, yarışmada 125.000 TL kazanmayı hedefliyor.

21 yaşındaki yarışmacımız Ecenaz Uçer, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Aslen Eskişehirli olan Ecenaz Hanım, Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği Bölümü öğrencisi. Ecenaz Hanım, yarışmada 1.000.000 TL kazanmayı hedefliyor. Aslen Rizeli olan 28 yaşındaki yarışmacımız Duygu Sarı, evli ve bir çocuk annesi. Bilkent Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü mezunu olan Duygu Hanım, doktorasını Fransa’da Avrupa Moleküler Biyoloji Laboratuvarında tamamlamış.

TCK ya göre gece vakti güneş battıktan kaç saat sonra başlar? Cevap:  Gece vakti deyiminden; güneşin batmasından bir saat sonra başlayan ve doğmasından bir saat evvele kadar devam eden zaman süresidir.. Yanıt A şıkkı 1 saat olacaktı…

Dünyada en çok kahve hangi ülkede üretilir? Etiyopya Brezilya Vietnam Kolombiya Doğru Cevap Brezilya olacaktır.. Necla Burcu Sağlam Köse ilk yanıt olacak Etiyopya dedi, 2. seçenek olarak da Brezilya‘yı işaretledi ve doğru cevabı buldu. Dünyada en çok kahve üretilen ülke Brezilya olacaktı..

1980 Konya Seydişehir doğumlu olan Necla Burcu Sağlam Köse, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Evli ve dört aylık bebeği olan Burcu Hanım, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Şu anda Kadıköy’de aile hekimi olarak çalışan Burcu Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla tam teşekküllü bir aile sağlığı merkezi açmak istediğini söylüyor.

Necla Burcu Sağlam Köse kim milyoner olmak ister yarışmasında 22 aralık cumartesi günü ne kadar kazandı kaç para aldı:Necla Burcu Sağlam Köse kim milyoner olmak ister

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yeterli Kapasitesi olmamasına rağmen hırslı olan insanlar için kullanılan ifade hangisidir? Kim Milyoner Olmak İster (1 Yorum)

  1. Seyircilerin būyūk çoğunluğunu oluştururan bayanlar TDK ya gőre kăkūl ū bilemediler yarışmacının Hakkını yok ettiler

Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2018