Gülay ALBASAN (14 Şubat) Adını Sen Koy 283. Bölüm Analizi

Gülay ALBASAN (14 Şubat) Adını Sen Koy 283. Bölüm Analizi: Zaten ödü kopuyordu ömerin zehrasız kalacacaĝı için. Birde bu yetmezmiş gibi bahşende gidiyordu iki aşıĝın üzerine. Ömer bir hışımla yatak odasına çıkıyor, Zehra’sının orada olup olmadığından emin olmak istiyordu. Zehra ise, daha fazla bahşende nin yaptıklarına katlanamayıp, acilen konaĝı terk etmek ister. bir yandan da kendi üzüntüsünün verdiği sıkıntı ile başbaşa kalıyor zehra.

Ve her zamanki gibi Ömer’in İçine doĝuyordu bu durum. Zehra her ne kadar artık dayanamıyorum Ömer, bırak beni dese de, Ömer Zehrasını bırakmamakta kararlıydı. Ömer Zor da olsa Zehrasını ikna eder. Ne olur biraz olsun dinlen, Eğer yine gitmek istersen, sabah gidersin der.  Zehra içinde bulunduğu durumu daha fazla kaldįramaz. Zehra her ne kadar Ömer’in den  ayrı kalmak istemesede, son yaşadığı olaylar onu adeta mecbur bırakır konaĝı terk etmeye.

Ve ömerine bir mektup yazarak,  mecburum ömer der..bir süre sonra Ömer Zehranın  kendisine bıraktığı notu görür, ve yine hiç beklemeden Zehra’sının peşinden gider. Eskiden her ikisi de, bir şey yapacakları zaman Ayşe için derlerdi, ve artık bazı şeyleri kendileri için yapmanın zamanı gelmişti, Hatta geçiyordu bile.. Ömer bu sefer Ayşe için değil bizim için gel der. Eğer bitecekse bu iş, son günümüzü birlikte çok mutlu geçirmek istiyorum der.

Zehra her ne kadar yapamam desede yine gönlü el vermez ve akşamki yemeğe gider. Ömer gözünü alamaz zehrasından. Hiç umudu yoktu zehrasının geleceĝinden, ama zehrası yine ömerinin elinden tutup, bir zor durumdan daha kurtarıyordu. Ömer hüzünlü, bir okadarda heyecanlı gözlerle zehrasına bakıyordu..

Gülay ALBASAN (14 Şubat) Adını Sen Koy 283. Bölüm Analizine yorumlarınızı bekliyoruz..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

 1. S.a arkadaslar nasilsiniz bugun kimsecikler yazmamis hayirdir insallah

 2. Sevmek dua etmektir,kimseler bilmeden duymadan,sessizce kalbimde ve dualarimda olan bütün sevdiklerime gunaydin ,hayirli günler.

  1. Günaydın güzel ablacım.hayırlı günler.

 3. Amin özgür hanımcım,hayırlı günler herkese

 4. GÜNÜNÜZ HAYIRLI UMUTLARINIZ GERCEK OLSUN ALLAH CC HER İŞİMİZDE YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN GÜLAY‘CIM KANKALARIM, GÖNÜL DOSTLARIM…
  [[[ÖZGE‘CİM SEVEN VE SEVDİKLERİMİZ İÇİN ALLAH KABUL ETSİN DUANI…AMİYN]]]…..OĞUZ HOCAM YORUMU YAZDIĞIM SAYFA YORUMUN HER HARFİNDE ÇIKTI SİTE KENDİNİ KORUMAYA ALMIŞTIR TEK TAMAM BASTIM İÇERİ DÖNÜK YAZILARA HİÇ GİRMEM VURÜS BULAŞIR DİYE DOĞRU DAVRANIŞ MI?
  ÇOCUKLAR O DURUMLARDA ARAŞTIRMAK ÖZELLİĞİM …. KAPAMAMI SORUN ÇIKARIRSIN TENBİHİ
  OLMADI TEKRARLARSA ÇOK FAZLA EKRANDA YAZI YOKTU EKRANDA Kİ GÖRÜNENİN HEPSİNİ YAZARIM..İYİ DERSLE, GÜNLER SEVGİNLE MUSMUTLU KALIN…

 5. Gunaydin canlar…
  Rabbim gunumuzu hayr eylesin.Kaza ve belalardan bizleri muhafaza eylesin…
  Islerimiz rast gitsin…
  Allah a emanet olun…
  Hayirli gunlerrrr….

  1. Günaydın hayırlı sabahlar, ve tüm dualarına canı gönülden AMİYN.

 6. gecekusum sanada allah rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar

 7. gulay abliskom yorulmussun ya kiyamam ben sana sanada allah rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar

  1. Hayırlı geceler xanım azeri, ALLAH rahatlık versin.

 8. İyi o zaman herkese hayırlı geceler iyi uykular tatlı rüyalar. Rüyanızda Çalıkuşu görün. 🙂 ha unutmadan belki yarın gelemem şimdiden söyleyeyim. Allah rahatlık versin canım arkadaşlarım. Allah’a emanet olun

  1. Sanada ALLAH rahatlık versin çalıkuşum.

 9. cicek abliskom sanada iyi geceler tatli ruyalar sana

 10. gecekusu kimi bende soruyorum nasil yani anlamadim yahu

 11. Ya oğuz hocam nerde acaba bir bilen var mı

  1. Burdaa, ama gözlerinden uyku akıyor 🙂 A.E.O

   1. Hoşgeldin oğuz hocam və de güle güle. Madem herkesin gözlerinden uyku akıyor bende gideyim bari.

 12. Herkese iyi uykular .Hayirli geceler

  1. Sanada hayırlı gecer ablacım.ALLAH rahatlık versin, hem bedenine, hemde gönlüne..

  2. İyi geceler tatlı rüyalar çiçek ablacım. Allah rahatlık versin

  3. Hayırlı geceler ablacım.

 13. Çiçeyim beyenmene çok sevindim. Eee şair için önemli olan ilham pesi oda sen olduğuna göre şiirde hızlıca olu verdi 😉

 14. cicek abliskom ben iyim seninde iyi olmana sevindim benim gunumde qayet keyifli gecti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.