Gülay ALBASAN (14 Şubat) Adını Sen Koy 283. Bölüm Analizi

132 yorum
13 izlendi

Gülay ALBASAN (14 Şubat) Adını Sen Koy 283. Bölüm Analizi: Zaten ödü kopuyordu ömerin zehrasız kalacacaĝı için. Birde bu yetmezmiş gibi bahşende gidiyordu iki aşıĝın üzerine. Ömer bir hışımla yatak odasına çıkıyor, Zehra’sının orada olup olmadığından emin olmak istiyordu. Zehra ise, daha fazla bahşende nin yaptıklarına katlanamayıp, acilen konaĝı terk etmek ister. bir yandan da kendi üzüntüsünün verdiği sıkıntı ile başbaşa kalıyor zehra.

Ve her zamanki gibi Ömer’in İçine doĝuyordu bu durum. Zehra her ne kadar artık dayanamıyorum Ömer, bırak beni dese de, Ömer Zehrasını bırakmamakta kararlıydı. Ömer Zor da olsa Zehrasını ikna eder. Ne olur biraz olsun dinlen, Eğer yine gitmek istersen, sabah gidersin der.  Zehra içinde bulunduğu durumu daha fazla kaldįramaz. Zehra her ne kadar Ömer’in den  ayrı kalmak istemesede, son yaşadığı olaylar onu adeta mecbur bırakır konaĝı terk etmeye.

Ve ömerine bir mektup yazarak,  mecburum ömer der..bir süre sonra Ömer Zehranın  kendisine bıraktığı notu görür, ve yine hiç beklemeden Zehra’sının peşinden gider. Eskiden her ikisi de, bir şey yapacakları zaman Ayşe için derlerdi, ve artık bazı şeyleri kendileri için yapmanın zamanı gelmişti, Hatta geçiyordu bile.. Ömer bu sefer Ayşe için değil bizim için gel der. Eğer bitecekse bu iş, son günümüzü birlikte çok mutlu geçirmek istiyorum der.

Bunu Gördün mü>>  Yemin Dizisi 26. Bölüm Özeti Fragmanı 25 Mart Pazartesi Tüyoları

Zehra her ne kadar yapamam desede yine gönlü el vermez ve akşamki yemeğe gider. Ömer gözünü alamaz zehrasından. Hiç umudu yoktu zehrasının geleceĝinden, ama zehrası yine ömerinin elinden tutup, bir zor durumdan daha kurtarıyordu. Ömer hüzünlü, bir okadarda heyecanlı gözlerle zehrasına bakıyordu..

Gülay ALBASAN (14 Şubat) Adını Sen Koy 283. Bölüm Analizine yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2018