GÜLAY ALBASAN 246. Bölüm Adını sen koy genel değerlendirmesi 25 aralık Pazartesi

 

Nihayet kurtuldular bizim saf aşıklar diyeceĝim, ama artık saflık temizlik bırakmadılar bu AŞK’TA. İnsan kandırır gibi, fragmana, içinde gerçeklik payı olmayan iki güzel sahne koyuyorlar, ondan sonrası hep bir dengesizlik..Ömer’e önce sevdiriyorlar, sonra, hadi bakalım ömer, al eline zehrayı, bir güzel döv diyorlar.

 

Ömer ne yapsın bu durumda?  Tabiki oda şekilden şekile, tavırdan tavıra giriyor.. Hayır yani, adamı oyuncu olacak diye dengesiz edecekler en sonunda..Sürekli ömerin  kuşku hali, sürekli Zehraya haksızlık edilişi, artık yeter ömer diye baĝıracak hale getirdiler bizi..Ama bir yandanda düşünüyorum ömer ne yapsınki? Sev diyorlar seviyor, sevme diyorlar buz gibi soĝuyor..

Bence Ömer deĝilde, bu senaristler ne istediĝini bilmiyor. Ama biz izleyiciler ne istediĝimizi biliyoruz..Artık şu adını sen koy dediĝiniz dizi’nizin adına, gerçek anlamda AŞK koymak istiyoruz..Siz belki ( senaristler) gelgit’lerden hoşlanıyorsunuzdur, ama biz artık usandık..Artık şu güzelim izleyiciye ve oyuncularımıza yazık etmekten vaz geçin..

Ömer’e önce, zehra üşüyor diye, onun elleriyle , ömerin sıcaklıĝını hissettirip, ertesi gün, ömeri buz dolabı gibi yapmayın zehra’ya karşı..Önce zehra korkuyor diye, ömer’in arkasına sıĝındırıp, sonra zehrayı ömerden korkacak hale getirmeyin..Önce zehrayı ömer için mafyanın önüne atıp, sonrada ömer’i zehra mafyayla işbirliĝimi yapıyor düşüncesi içine sokmayın.

YANİ SENARİSTLER ARTIK BERABER MÜCADELE EDEN, İKİ AŞIK GÖRELİM.SONUNDA ÖMERİN ADINA SAF AŞIK DEĞİL, DENGESİZ ÖMER KOYACAĜIZ..Tabi bu durumdan siz senaristler sorumlu olacaksınız..ÖMERİN OYUNLARINDAN GINA GELDİK..

Neyse dostlar sizi daha fazla germeden bitireyim isyanımı..hayırlı akşamlar.. GÜLAY ALBASAN 246. Bölüm Adını sen koy genel değerlendirmesi 25 aralık Pazartesi

YORUMLAR

 1. Eline yüreğine sağlık çok güzel yazfinaz bile aynen katiliyorum gecen sene oldugu gibi bizi yine kekliyorlar bu sezon bazi tuyolari yanlış veriyorlar

 2. Aynn gülaycıgım artık heyecanla beklemiyorum önceden gittiğim yerlerde oturamıyordum şimdi kaçsa da olur diyorum izlemiyorum bile ağzına yüreğine saglık

 3. Bu analizi kim yazdı acaba çok merak ettim Gülay albasanı, çok güzel yazmış çok beğendim. her gün okumak isterim..

 4. Cok dogru soyluyorsun gulay kizim bu senaristler deli ediyor insani iyi geceler

 5. iyi aksamlar gulay abla m nasilsin bu arada analiz cok guzel olmus eline saglik bitanem bu bolumde sinirliydi

  1. İyi akşamlar xanımazerifan. İyi diyelim iyi olalım..teşekkür ederim..

 6. Artık bizlerde isyandayız Gülay’cım youtub eskiZehom sahneleri izlediğimde içini açıyor nerden nereye artık bizler mi yazsak senoryoyu sevgimle kal duygulu kızım .iyi geceler yorumlar

 7. Isyanına seve seve katılıyorum Gülaycığım. Vallahi Müge ile birlikte bana da kafayı yedirtmek üzereler. Bıktım artık Ömer’in iki aydır şu saçma tavırlarını izlemekten. Zehra da bazılarını koruyacağım ayağına kendi evliliğini bitirmek üzere,haberi yok. Zehra’nın dilini bir çözseler herşey süper olacak ama nerdee. Hevesim kalmadı artık izlemeye. Izlerken bile sövmeye başladım artık. Çok sıkıldım,yeter 🙁

 8. Gulaycim ben bu akşam izlemedim ama senin değerlendirmeden anladığım kadarıyla yine hayal kırıklığı yaşanmış.sezon zaten hiç tadı tuzu yok.geçen sezon tekrarını bile izlerdim .gelen gideni araştırmış .erkan ve hazalda yazık ediyorlar.bize de yazık. Biz aşk gerçek evlilik dedikçe senaristler sanki inadına kötülük yazıyor.kimsede heyecan kalmadı.erkan hazal için izleniyor.bu dizinin adı imkansız aşk.

  1. Hayırlı akşamlar çiçek ablacım..evet artık gerçekten duygularımızla oynuyor bu senaristler..ne diyeyim kendileri bilirler..ama izleyicide ne yapacaĝını iyi bilir.

 9. Gülayım, diziye bakıyorum ama amaan işte. Adet yerini bulsun. Hiç tat vermiyor. Bahşende kaynana ne duydu tam orda evde savaş çıktı duymadım. Bu Ömer’in anasını kesin bu babaanne göndermiştir. Oğlumdan derhal ayrılacaksın demiştir. Bunlar bizim güzel duygularımızla oynuyor.
  Gülayım ben Leyla Hanımı çok merak ediyorum. Sürekli aklımda. Kaçgün oldu ses yok. Leyla Hanım lütfen yazın. Bizi merakta bırakmayın. Rabbim size sağlık sıhhat versin. Dualarım sizinle.

  1. Ömer zehraya kızıyordu, senin yüzünden şirketin adı, mafyayayla beraber anılıyor dedi..sanırım onu duydu bahşende..

 10. Agzina saglik gulay hanim ama bizi dinleyen yok reytingler iyi basilsa bu durum reyting getiriyor diye devam ediyorlar zehra ile omer arasinda bir turlu o duvarin asilamamasi reyting icin iyi malzeme bu dizinin adi ustunde adi yok bu askin sonu da yok bosuna bekliyoruz ümidim kalmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.