GÜLAY ALBASAN 337.BÖLÜM ADINI SEN KOY ANALİZİ.

Neden bütün sevgiler aynı anda ve aynı zamanda yaşanamazki?  İllaki kaybetme korkusu, ve illaki hasret çekme duygusumu yaşamak lazım.  Birtürlü  tam yaşayamadı Ömer ve ehra sevgilerini.  Tam annemi buldum, içimdeki sonsuz sevgimi vereceğim ona derken, birden zehrasını kaybetmek üzere oluyordu. Tam sevgilerim  bütünleşecek, bir yanımda annem, bir yanımda eşim, dünya yansa vız gelir diye düşünmüştü ömer oysa.  Neden  Ömer ve Zehra birtürlü  tek yürek olamıyorlardı?  Neden zehrası Ömer’in yanındayken, Ömer birtürlü zehrasına doyamıyordu. Ve neden Zehra Ömer’iyle dizdize bir ömür yaşayamıyordu..

Ömer, zehrasına yaklaştığı her anın hayalini, gözlerinde canlandırırken,  her adımda biraz daha zehrasına kavuşacağı günü beklerken,  az kalsın  hasret kalacaktı yine zehrasına.. Ve  kötü haber tez ulaşmıştı Ömer’e..Zehra iyi değil diyordu telefonda canavar defne.  Bir anda afallamıştı Ömer. Ne olmuştu zehrasına,  yinemi hasret kalacaktı biricik sevdasına? Hastaneye koşuyordu Ömer.  Karım diyordu, benim karım…Zehra kervancıoğlu..

Saniyeler bile zor geliyordu Ömer’e,  zehrasına ulaşamadığı her an..Çok korkuyordu dünyada zehrasız kalmaktan..  Neyseki zehrası  iyiydi, ve ömerinin karşısında sapasağlam duruyordu.  Ama yinede Ömer, zehrasının acıyan canına şifa olmak istiyordu. Eliyle tenine dokunup, Zehra’sına şefkatini ve sevgisini hissettiriyordu.  Ömer ayrılamıyordu zehrasının yanından. Bırakıpta gidemiyordu sevdiceğini hastane köşelerinde.. Ve Canı nekadar yansada, aslında zehra’da mutluydu sevdiceği  yanındayken.. Ama fitne fesatlar hastanede de rahat vermiyordu.  Birbirini seven iki yüreği, elleriyle ayırmak istiyordu. .

 

 

Biraz daha iyileşmişti Zehra. Ve  Ömerle birlikte dönüyorlardı konağa..Ömer dilinde sevgi sözcükleri,  ama karım olamadın daha diyordu zehra’ya..  Ve fitne fesatlık, hatta yarı ahlaksızlık bedava..Kulak kapıya dayanmış, karı koca arasındaki konuşma, utanmadan mutlu ediyor defneyi..Nede olsa, o’da bahşende gibi şeytan azapta….

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

GÜLAY ALBASAN 337.BÖLÜM ADINI SEN KOY ANALİZİ. (171 Yorum)

  1. Ya bu zehra nekadar saf biri! Canan uyariyor yine anlamiyor! Canan defneyi çözdü,ne olacagini anladi,bizim saf zehra hiiiç aklina bile gelmiyor,birde konakta şu bahşendenin haddini bildiren yok,kimse bir iki kelime dahi edemiyor

  2. calikusum dualarin icin sag ol canim sen merak etme sinavlarinda iyi olucaksin eminim kardesim dualarim hep seninle seni cokkkkk seviyorum

    • Çok teşekkür ederim canım kardeşim. Gerçekten dualarınıza ihtiyacım var. Hər zaman beklerim

  3. Özgür teyzecim sağol evet bu akşam gerçekten dizide olsa çok üzüldüm hatta salya sümük ağladım ne yalan söyliyeyim halada etkisinden kurtulamadım son sahne beni mahvetti heleki ertuğrulun ana gözlerini kapama demesi bittim resmen 🙁

        • Bende iyiyim ablacım. Herzaman ki gibi işte. Pek Bi değişen yok. Bende şimdi sen anlat karadeniz tekrarını izliyordum. Ve akşam dirilişi de izledim. Gerçekten halimenin ölmesini hiç beklemiyordum çok şaşırdım vede üzüldüm. Ertuğrul un ağladığı sahne baya kötü oldum ya. Az daha ağlıyacaktım.

Eklenme Tarihi: 2 Mayıs 2018
SSL Certificates
SSL Certificate