Gülay Albasan – Adını Sen Koy 204. Bölüm Analizi (26 Ekim Perşembe)

Gülay AlbasanAdını Sen Koy 204. Bölüm Analizi (26 Ekim Perşembe) Hala, zehra için annesinin kaderini oda yaşamayacak, buna izin vermem demişti..Ve gerçektende izin vermedi..
Çünkü zehranın yüreĝide, annesi gibi narindi. Ve hala zehrayıda kaybetmeyi göze alamayıp, bu saf aşıklarında aşkına inanarak, bu evliliğe onayını verdi.. Ömer başından beri zehranın sahipsiz bir kuş olduĝunu biliyordu, ve zehrayı incitmemek için herşeye katlanıyordu..

Ömer narin zehrasını görüp görmediğini sorar halaya..Halada gayet ciddi bir şekilde cevap verir ömere. Nevar gelir şimdi diye. Ama ömerin zehrası meydanda yoktur. Ömerin içine bir kurt düşer, ve zehrasını bulmak için çabalar. Bulurda zehrasını; ama baygın bir vaziyette. Can havliyle kucaklar zehrasını, eve getirir.. Zehra ömerine kavuşamama düşüncesiyle hüzünlenip, sonrada gücünün bittiĝi yerde, yıĝılıp öylece kalıvermişti..

Zehrası yine üzüntüden hiç birşey yememişti, ve ömeri artık onu çok iyi tanıyordu..Yinede zehrasını bir an önce hastaneye götürüp, iyi olduĝundan emin olmak istiyordu..Fakat hala bunada izin vermedi..ömer ozaman eve getireyim doktoru der, hala yine hayır der..Ömer çaresiz..Ömer üzgün, ve ömer mahzun..beklemek istemiyordu ömer. Bir an önce ceylan gözlüsü gözlerini açsın, ömerinin gözlerine baksın istiyordu..Zehrasının yanında kalıp, elini tutmak, ve onu hissetmek istiyordu ömer. Belki elini tutarsam iyileşir diye düşünüyordu, ama yooook, buna bile izin yok..ne zalim halasın diyesim var..

Ömer çaresiz dışarıda bekler ceylan gözlüsünün iyileşmesini..zaman geçtikçe dahada endişelenir ömer..eli kolu baĝlı kalmıştı ömerin..Bu arada, hala kendi yöntemleriyle çabalar zehrayı iyileştirmeye.. ve çabaları boşa gitmez, zehra biraz kendine gelir. Bu arada ömerede hadi gel içeri der. Ömer sıkı sıkı tutar zehrasının narin ellerini.. Ve kendi elleriyle çorba yedirir zehrasına..Hem halasının, hemde aşkının şifalı ellerinden şifasını bulan zehra, sapasağlam kalkar ayaĝa..Ve eve dönme vakti gelmiştir artık. Yolcu mutlu son’la yola düşecektir. Zira hala, ömerin samimiyetine güvenip, Zehrasını ona emanet etmiştir..

Hadi bakalım gençler, düĝün alayına..HERKES MUTLU BİLİYORUM.. Gülay Albasan 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gülay Albasan – Adını Sen Koy 204. Bölüm Analizi (26 Ekim Perşembe) (21 Yorum)

 1. çoçuklarınla hiç unutmuyacakları mutlu, anılı,güzel bir gün……Allah‘a emanet olun……Sevgilerimle iyi günlerrrGülay‘cımmm

 2. şaşırırmıyım Gülay‘cım sözlerime alıştı ……hak etteği yorumları yazmasam o zaman şaşırmak gerek Oğuz hocam ben o‘na cevap yazmadan uyursam gece yarısı uyandığımda yazıyorum…Gülay sihirli kalemini konuşturur….ben onu nasıl buldum yazılarına vuruldum…..sonra ahlakına yazmak okumak tüm sıkıntıları unutturur insana bir müddetir yazmamıştım Gülay‘a KALEM DOSTTUM diyordum önce ki yorumuma cevap Oğuz hocam
  dizi biterse GÜLAY &; DOSLUK sayfası açarmısın?Gülay‘sız artık güne başlamak zorrrr
  iyi günler ayaklarınız güzel yerlere götürsün daima sizleri sevgimle….

 3. evet mutlu herkez bende yine döktürmüşsün gönlü,kalbi güzel kızım……iyi gecelerrrr.
  GÜLAY‘cım sevgimle kal……

 4. Hemde nasıl mutluyum abla. Bu sabah biraz kötüydüm . Hatta neredeyse ağlıyacaktım. Ama sonra arkadaşım geldi. Samimi bir arkadaş ile sohbet insana baya iyi geliyor. Ask de güzel olunca neşem yerine geldi.

 5. Yüreğine sağlık Gülayım. Şimdi Zehra bukadar narinya yarın birgün gerçekleri öğrenince ne yapacak acaba. Bizim bi yakınımız var onlarda bir bebeği avlat edindiler. Kız şimdi 27 yaşında. Hala bilmiyor. Ama prensesler gibi büyüdü. 2 aile baktı tek çocuktu. Kimsenin yaşamadığı el bebek gül bebek büyüdü. Evi alındı işi var amaa hala bilmiyor. Öğrendiği zaman neler olur. Geriye dönüp bakınca koca bir Yalanla yüzleşecek. Ne yaşadıkları nede yaşayacakları onun umurunda mı olacak. Sonuç büyük bir travma. Bu çocuklar aklı erince neden profesyonel yardım alarak anlatılmaz ki? Diziye gelince bizim cadı Sevim nasıl olduda Zehra’nın zengin babasının peşine düşmedi. Çok ayıp Sevim sana hiiççç yakıştıramadım.

 6. Bizim hala pek suskun
  Bugün fazla durgun
  Hayırdır kafasına taş mi düştü
  Yoksa cemkirmekten mi yorgun
  Muşmula evirdi çevirdi
  Koca üç günü hinlikleriyle devirdi
  Sonunda pes etti ya
  Bizim asiklara nede güzel yenildi
  Kızımız hastamı olmuş
  Kocası yanında refakatçi mi olmuş
  Bizim muşmula da bu duruma
  Çokta güzel göz yummuş
  Sonunda hala derdi bitti
  Bizimkiler evlerine gitti
  Muşmula onay verdi kumrulara
  Bi de üstüne omuse hediye verdi
  Allem etti kallem etti
  Zehrayi elde etti
  Ne yürek varmis bizim damatta
  Halayi iki günde adam etti
  Kızımız nazlı hasta
  Kocası başında bir başka
  Musmulayi sormayin
  O daima yasta
  Dugunumuz çok yakın
  Eglencemiz süper olacak iyi bakın
  Düğüne katılmayan olursa
  Karşımıza çıkmasın sakın
  Tamam bugunluk bitirdim
  Bu bölümde hislerimi yitirdim
  Çok üzüldüm duygulandım
  Ama iki günde içimi sisirdim

 7. Arkadaşlar Dünden beri yaşanan birtakım aksaklıklardan dolayı özür dileriz, belki siteye giremediniz belki yorum yazamadınız. Ama umarım bu saatten sonra sorun yaşayan olmaz. Yinede hem telefondan hem tablet veya dizüstü bilgisayardan bir giriş yapmanızı rica ediyorum. Herhangi bir hata veya olumsuzluk varsa lütfen buraya yazın bilgi verin. Şimdiden teşekkürler hepinize..

Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2017