Gülay Albasan – Adını Sen Koy 209. Bölüm Analizi (2 Kasım Perşembe)

Gülay Albasan – Adını Sen Koy 209. Bölüm Analizi (2 Kasım Perşembe) Ömer Zehrasına, açık açık anlatıyor, seni tanımadan önceki ömerin düşüncesiydi o sözleşme diyor, ve yırtıp atıyor sözleşmeyi.. Zehra şaşkın, ama bir okadarda mutlu. Herşey yoluna giriyordu artık. Ömer, Zehrasına olan güvenini yinelemek için tüm hesaplarına ortak eder zehrasını..Zehra hernekadar bu durum karşısında biraz gerilsede, ömeri kırmamak adına imzalıyordu belgeleri.

Ömer hayatındaki bütün güzellikleri zehrasıyla yaşamak istiyordu. Her şeyiyle mutlu etmek, her güzelliği zehrasıyla tatmak istiyordu..Ömer özlemini her fırsatta dile getirirken, zehrası hâlã ömerine bakmaya bile çekiniyordu..Ömer duymak istiyordu zehrasından, zehrası utanarak söylüyordu ömerine, onu özleyeceĝini.. Ömer’in artık hayalleri rüyaları herşeyi zehrası olmuştu..

Ama yine onların iyi niyetlerini, kendilerine fırsat olarak dönüştürecek birileri her zaman var peşlerinde nedense..Zehra, halası üzülmesin diye kendini paralarken, kuzeni olacak canavar, zehranın başına çorap örmek üzeredir.. O kendini bilmez çetin, saçma salak hareketleriyle zehramızı rahatsız eder. Herşeyden habersiz ömer ise gördüĝü manzara karşısında şoktadır..

Umarım, ömer o çetinin gözünün üzerine en sağlamından bir yumruk indirir, ve zehrasının kolundan tuttuĝu gibi çekip götürür oradan..Ve İNŞAALLAH zehra ve ömerimizin arası bozulmaz, bu iki yarım akıllının yüzünden.. Diğer yandanda, yeni bir aşk filizleniyor dizimizde.. Sabah ve keremde, hernekadar yıldızları barışmıyormuş gibi dursalarda, her ikiside içten içe, ince bir sızı çekmekte. İkiside birbirini mutlu etmeye çalışıp, ama nedense bir türlü becerememekte..neyse hayırlısı diyelim ve güzel gelişmeleri bekleyelim, yeni keçi’lerimizden…

Bunu Görmelisin!  Yemin Dizisi 1.-2. Bölüm Özeti 18-19 Şubat Salı (Kanal 7)

Herkese hayırlı ve sağlıklı akşamlar…Gülay Albasan

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gülay Albasan – Adını Sen Koy 209. Bölüm Analizi (2 Kasım Perşembe) (38 Yorum)

  • Şule ablam hosgeldin. Seni en çok özleyenlerdenim emin ol. Seni özlememek elde değil bir kere. Seni çok seviyorum. Hosgeldin tekrardan canım ablam. 🙂

  • Şule ablam nasilsin canim benim en buyuk destekcim seni ozmememek mumkunmu burnumda tutdun valla gel sana kocaman sariliyorum

  • Özgür Hanım niye kırıldın? Kime kırıldın? Lütfen konu ne ise sakın üzülme. Hepimiz burda bikere kırılmışızdır . Ama konuşarak hallettik. Lütfen çok samimi və Candan bir insansınız. Yorumlarınıza cevap veremesende zevkle okuyorum. Benim için çok değerlisiniz. Iyi geceler diliyorum.

 1. ÖZGÜR TEYZECİĞİME..
  Teyzecim, az önceki yorumunu bizzat okudum. Ama teyzecim sen yanlış anlamışsın, o şakayı size hitaben kullanmadı diğer arkadaşım..isterseniz yorumunuzu onaylayayım, ama lütfen teyzecim sadece bir espiri. Ne olur kendi üzerinize alınmayın..sonuçta ALLAH ÖMÜR VERİRSE HERKESİN GÖRECEĞİ ŞEYLER BU GÜNLER..LÜTFEN KİMSENİN ÜZÜLMESİNE DAYANAMAM, SİZİ SEVİYORUM VE ELLERİNİZDEN ÖPÜYORUM..

 2. GÜNAYDIN SİTEMİZİN TÜM GÖNÜL DOSTLARINA..GÜNAYDIN İÇİNDE BAHARI YAŞAYĮP, VEDE YAŞATANLARA.
  GÜNAYDIN DEYİP GÜNÜNÜ AYDIN EDEN GÖNÜL DOSTLARINA..SİZLERİ SEVİYORUM, ARKADAŞLAR..VEDE BİZİ GÜNAYDINSIZ BĮRAKMAYAN ŞULE ABLACIMA, GÜNAYDIN.

 3. Şimdi bölümün sonunu izledim de sinirlerim tavan yaptı resmen. Ömer o çətin midir nedir onu kesin dövmeli. Dövmüyorsa dahi en azından bir kere vurmalı

 4. Şule ablamın hastası varmış galiba. Geçmiş olsun ablacığım. Allah acil şifalar versin inşallah

 5. Herkese selam. Hayırlı geceler. Analizin yine çok güzel olmuş canım ablam. Maalesef ben bu bölümü izleyemedim. Evde misafirler vardı. Ama yazdığına görə ömər görmüş
  Bencede çetin is iyi bi güzel dövsün. Bizimde içimiz biraz olsun soğur bari

 6. Gülay‘cım iyi geceler güzel kalpli kızım….
  Şüle‘nin hastası olduğunu bilmiyordum Allah var ve yardımcısı olsun onun ve hastasının…..Allah vardım etsın…Sevgimle kalem dosttum….

 7. Canım Gülayım. Yüreğine sağlık. Demet’inde dediği gibi bunlarda iletişim sorunu olduğu için ne o sorar nede Safoz anlatır. Bunlar aşkta ilerlesede iletişimde bi arpa boyu yol alamadılar. Offf offf. Önceki kötüler bizi o kadar çok germişki ki vallahi tahammülümüz kalmamış. Ben karar verdim o paragöz ve sapık diziden çıkana kadar seyretmeyeceğim. Senin sevgi dolu kalbinden gelen analizleri okurum yeter bana. Öptüm seni kocamanından. Bide ŞULEMİ çok özledim hadi sürahi nine özgür bırak bizim canımız dostumuzu.

  • Teşekkür ederim handan öğretmenim..sevilmek güzel bir duygu, ve bu yüzden analiz yazamadığım günlerde kendimi gerçekten suçlu hissediyorum sizlere karşı..beklediğinizi bilipte yazamamak üzüyor beni..neyse öğretmenim, şule ablam gerçekten çok mutsuz ve üzgün bu aralar. Bazen vatsaptan yazıp, halini hatrını soruyorum, çokta yoruluyor..hastasına sürekli oksijen vermek zorundalarmış. Ve tüm takibini şule ablacım yapıyor..çokta yoruluyor..

   • Canım sen kendini suçlama sakın biz anlarız biliyorsun. Çok üzgünsün.bende alt yazıyı okudum sonra haberleri seyretmedim. Öyle üzülüyorumki Rabbim bunlara fırsat verenlere fırsat vermesin. Rabbim sevenlerine sabırlar versin. Dayanılır acı değil. Və ne yazıkki Şehit haberlerini o kadar sıradanlaştırdılarki çoğu insanımız dikkate bile almıyor. Bu ana kuzularının sorumluları kim ise ALLAH onlara daha büyük acılar yaşatsın. ŞEHİTLERİMİZİN MEKANI CENNET OLSUN. ALLAH AİLESİNE SABIRLAR VERSİN. BAŞIMIZ SAĞOLSUN. Şuleden haber verdiğin için teşekkür ederim. Kendine dikkat et. Iyi geceler bitanem.

 8. Ellerine sağlık Gülay hanım, Ömer Çetine ne yapar bilmem ama bana bişey yapmaz gibi geliyor 🙂

  • Bence bunun bir bedeli olmalı, ama belkide ömer olayı görmemiştir bile..bize görmüş gibi gösteriyorlar, bilemiycem artık.. bu arada teşekkür ederim. Hayırlı geceler..

 9. Yine analizin ile geceme neşe kattın. Eline,yüreğine sağlık. Bence Ömer hiçbirşey yapmayacak sinirlenmek dışında. Zehra da her zamanki gibi Ömer’ini sakinleştirmek için oradan uzaklaştıracak. Sonrası malum şeyler. Dile getirmeye bile gerek yok.

  • Eyvallah demetcim. Aslında pek yazmak istemedim bugün şehit haberlerini görünce..ama arkadaşlarım bekler dedim ve yazdım.
   BU ARADA TÜM TÜRKİYENİN BAŞI SAĞOLSUN..ALLAH AİLELERİNE SABIRLAR VERSİN.

 10. Yarin omer hicbirsey yapmaz bosuna beklemeyelim zehra kalkar omer ne oldu der zehra hicbirsey der ve giderler cunku bu sapik cetin paragoz canan safoz zehra ve omerin dortlu resimleri vardi yani kavga olsaydi o resomler gelmezdi ayrica paragoz sapik ve safozunda uclu resimleri vardi safoz mor elbiseyleydi orada

  • Ay Tuana çok komiksin. Safoz cuk oturmuş. Yok mu yeni tüyolar. Sapık paragöz kahkaha attım valla bu sinirin üstüne iyi geldi Sağol.

   • Yazdimya istr bugun herkes omer cetine vuracak diye bekliyor bende yok diyorum hatta bunlar sonra dortlu takilacak daha dur sen

Eklenme Tarihi: 3 Kasım 2017