Gülay Albasan – Adını Sen Koy 216. Bölüm Analizi (13 Kasım)

Gülay Albasan – Adını Sen Koy 216. Bölüm Analizi (13 Kasım) Hayat paylaşınca güzel oluyordu..
Her nekadar, bizim zehra ve ömerimiz, bunun farkına geç varmış olsalarda..artık onların tek istediği, hayatlarını paylaşmak. Ömer her defasında, seni buraya getirmek istiyorum der zehrasına..Zehrada oldukça mutludur bu durumdan, ve ömerine, tek bir hayalim kaldı, oda sen diyordu. Ömer mutlu oluyor zehrasından bunları duyunca..zehra, küçük şeylerden mutlu olmasını bilen, sadece, sevdiceği yanında olsunda, küçücük sofrada, sevdiceği ile aynı lokmayı paylaşarak karnını doyurabilen biriydi..

Ne varki huzur, aciz insan oğluna bazen fazla geliyordu..Veya tam huzurun keyfine varmışken, huzursuzluk çıkarmayı kendine görev edinenler, bir türlü fırsat vermiyordu bizim tazeciklerimize..Çetin’in binbir alavera ve dalavera’sına kanan, ve zehrayı çetinden ayrılma sebebi olarak gören canan, kendince ders vermek ister zehramıza..AŞK İŞTE..ne kadar salak desekde canan’a herkesin gözünü aynı şekilde kör ediyor..Cananda kendine gelecek zararı göremiyor bu yüzden..

Ve iki damla göz yaşıyla veda ediyor o para göz düzenbaz çetin’e..
Bu aradada, Cevriye hala, şükran teyze ve cananın annesiyle, dünürler bir olmuş, alış verişe gider..e tabii herkes hünerini koyacak meydana..kimse benim tuzum kuru demez..hepsi birbiriyle hafiften tatlı sert, atışa atışa devam ederler alış verişe..
Tabi ömer ve zehra, başlarına geleceği bildikleri için katılmazlar alışveriş olayına..tabi dünür atışması hiçbir şeye benzemez..arada kaynamak var sonuçta..neyse, canan zehrayı cezalandırmak için son bir kez arar..sen mutlusun, ama benim mutlu olmama fırsat vermedin der..Zehra panikle biran önce eve gitmek ister ve gider..gider ama..
Gördüĝü manzara şok edicidir..cananı çetinden kurtarayım derken, hayattan koparmak üzere olmuştur, ve zehra için bu altından kalkamayacağı bir yüktür malesef..

Bunu Görmelisin!  Yemin Dizisinin Reyting Sonuçları Nasıl? Kanal 7 Günlük Dizi Yemin Reytingleri

Neyse zehracım böylelerine birşey olmaz..sen kendini düşün.. Sevgi ve muhabbetle, tüm site sakinlerine.. Gülay Albasan

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gülay Albasan – Adını Sen Koy 216. Bölüm Analizi (13 Kasım) (18 Yorum)

 1. Benim karanlıklar kraliçem analizini daha şimdi okudum .muhteşem ötesi güzelim senin baktıgın o gönül pencerene hayran olmamak elde degil seviyorum seni

 2. Kerem sabah gibi oyuncular girsin giciklar degil lutfen böyle komük röller gelsin canan birde öğretmen cikiyor tansiyonumyz tavan yapiyor

 3. Kerem sabah gibi oyuncular girsin giciklar degil lutfen böyle komük röller gelsin canan birde öğretmen cikiyor tansiyonumyz tavan yapiyor

 4. biktik canan salagindan geldiler eve gitmiyorlarda,zehra artik salakligiyla safligiyla iyice biktirdi, ya bu ne sacmaliktir,neden ömere birseyleri anlatmiyor,kendi basi yanacak yine,ömer duydu salak cananin söylediklerini,ancak salak salak susuyor,cetin denen santajci hirsizla bulusunca, ömer görmeyecekmi seni??

 5. Günaydınlar….gönlümün sultanları sizlerde bana
  iyi geliyorsunuz….tek tek isim yazmadım …..Allah ne muradınız varsa versin gönlünüzdekileri yaşayın sizleri seviyorummm….öpüldünüzzz…

 6. Ya herkes uyudumu. Dün sohbet vardı ama bugün kimsecikler yok. Siz bana inatmı yapıyorsunuz. Kırılıyorum ama

 7. Analiz yine harika ablacığım. Ömer le Zehra nın yeni evlərində halleri çok güzel biraz da komikti. Ama hoşuma gitti. Hep böyle olsalar keşke dimi.

  • Çalıkuşu, bugün analizi ezberden yazdım desem yeridir yani..çocuklarla parka gittik oğlumun kurs çıkış saatinde..geldiğimizde dizi başlamak üzereydi..ve tabi bizim afacanlar sahnede..anne acıktık..anne bana įhlamur yap..anne anne anne..bende tv nin sesini açtırıp dinledim çoĝu yerini..yakalayabildiğim kadarını yazdım işte..

   • Olsun ablacığım yinede güzel olmuş. İnanır mısın evde akşam yemeklerini ben hazırlıyorum və bazen dizi çıktığında hala mutfakta oluyorum. Bende bazen senin yaptığın gibi dinliyorum ya da izlemiyorum. Ama dizi başladığında beni göreceksin. Benim maraton başlar. Normal yarım saatte yapacağım işi 15 20 dakikada yapabiliyorum

 8. Zehra cetoya verdi ayarı
  Aldı soğuk havayı
  Buz donarsin inşallah
  Surelim yağmurlu günde uzerine arabayı
  Bi gidemedi kaldı başımıza
  Baslatmayin muşmula cananina
  Yeter bıktık artık canandan
  Icti ilaçları gitsin öbür tarafa
  Bizde davulla çekelim halayı
  Aşk böcekleri bir harika
  Kiskananlara önerim maria
  Ceto ve gargo gitsin
  Bizde düğünde girelim halaya
  Iltifatlar havada uçuştu
  Bizim zehra fena coştu
  Dilekler gerçekleşir elbet
  Bizim kız kocasına konuştu
  Dilerim mutlu olursunuz
  Bir ömür nefesi birlikte solursunuz
  Aşkınız sonsuza dek sürsün
  Inşallah kötülüklerden uzak olursunuz (aminnnn)
  Su canan ilaçları icmisken
  Yerede bir güzel devrilmisken
  Bırakın orda kalsın
  Azrail başına gelmişken
  Hakem olsam oyundan atardım
  Forvete kadar kovalardim
  Topu kaçıracak olsamda
  Ikili musmulalara faul yapardım
  Kaleci kalede yok
  Ceto orta sahada yok
  Ikili ugrassada
  Bizim gol yemeye niyetimiz yok

 9. Eline sağlık Gülay ablacım 🙂 ya bu bölümde anlam veremediğim şu ki bunlar alış verişe çıktığında Zehra ve Halası kaban giymişti, Şükran kabansız ince penyeyle dolandı, Cevriye hala ise kabanı penyeyi bırak yazlık kısa kollu elbiseyle dolaştı çarşıda. Bu ne yaman çelişkidir arkadaş.. anlam veremedim gitii.

 10. Eline salik gülay abla cok guzel analiz olmus cok tesekkur ler temet cim ben ce haftani 3 günü yaynanca dizimiz tekrar bolumleri 2 gün se yeni başlaya diziler olucak yani benim tahminim bu kecen hafta da oyle olmus du

Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2017