Gülay Albasan – Adını Sen Koy 226. Bölüm Analizi (27 Kasım Pazartesi)

Gülay Albasan – Adını Sen Koy 226. Bölüm Analizi (27 Kasım Pazartesi) Ömer zehrasını yine yerden yere vurur, ve yine geçemez hırsının önüne..Seni artık hayatımda istemiyorum derken, zehra inatla, bırakmayacaĝım seni diyor ömere. Ömer aĝzından çıkan her kelimede zehrayı yaralayıp, paralarken, zehra söz verir kendi kendine..Bize ne olduysa bulucam bunu der, ve ömere olan sonsuz aşkını dile getirir göz yaşları içerisinde.

Ömer zehrayı her yaptıĝıyla uzaklaştırmaya çalışsada kendinden, Zehra kararlıdır bu sefer pes etmemeye..Ömer işe gitmek için evden çıkarken, Zehrası bir milimde olsa ona yaklaşabilmeyi planlar içinden. Ömerin peşinden salondan çıkan zehra, ömeri yakasından yakalar. Ellerini ömerine dokundurarak kendini hissettirmeye çalışır zehra.. Ama ömer bunada fırsat vermek istemez. Ama dedikya zehra kararlı bu sefer. Tatlı ve küçücük bir buseyle ömerin kalbini eritir adeta.Sus canımı daha fazla acıtma dercesine. Sus sadece beni hisset dercesine. Ve sus severek bırak beni ardında dercesine.

Zehranın bu busesi karşısında nutku tutulan ömer, çözülmekten korkup bir an önce uzaklaşır zehranın yanından. Zehra tatlı ve hafif bir tebessümle odaya atar kendini. Ve gözüne kırık çerçeve ilişir. Kendi kendine söylenir zehra, düzelticem der, bizi kıran, bizi üzen, bizi kahreden ne ne varsa düzelticem der. Ve çerçeveyi şoförüne verir yaptırması için.

Ama çerçeve ömerin eline geçer, ömer bir anlık hırsla çerçevedeki resmi alt üst etsede, kendi eliyle yaptırıp getirir eve. Getirir ama güzel gözlüsü, uyuya kalmıştır yataĝın üzerinde. Ömer usulca sokulur zehrasının yanına..bir kırsa inadını, bir bıraksa şu saçma gururunu, okşayıverse zehrasının sırma saçlarını. Sıcacık elleriyle hissettirse zehrasına kendini. Kurtarsa her ikisinide bu buz gibi halden..Ne güzel olurdu deĝilmi canlar..

Ahh ahh..HERKESE MUTLU, HUZURLU SAĜLIKLI VE SICACIK BİR AKŞAM DİLİYORUM. Gülay Albasan

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gülay Albasan – Adını Sen Koy 226. Bölüm Analizi (27 Kasım Pazartesi) (189 Yorum)

  1. G U L A Y hanim ellerine saģlik . Ben eski vergin mobil kullandiğim sebeb ‘ den dolayi anonimler bana ayit . el kiyma nedeninden . kusurlarimizi imla ve suz ve kavram dolayindan inşaallah eff edersiniz
    . hoşça kaliniz

  2. SELAM TURKIYIYE . selam sana ey sicak kanli , guler yuzlu insanlar . selam kara deniz , selam eje ve akdeniz ve anadolu . size hayirli , üğurlu günler dilerim . allaha emanet olunuz.

  3. selam saygilar . G U L A Y abla yardiminiz dolayindan teşekur ederim . 2016 ve 2015 yillari zuhal ablanin ve şimdi olay yari (melike) can yakici bir olayi izliyoruz . zuhal hanim çok özlemişiz , nerede olduğunu merak ederiz . turk toplumunun olay yerinde gosterilen duruma doşmesinden esla hoşlanmiyom . insanlarin orada birbirine keneflenmesi lazim . fi emanullah .

  4. gulay abla şu analiz olan dizi hanki kanal hanki saat izliye bileriz? takrar sizden ve OĞUZ ABI’DEN teşekkur ederim . fi emanullah .

  5. Ali bey yorum saibi kendini bilir adını saklamak istersen anomin kullanırsın sitemize hoş geldiniz iyi akşamlar ve yorumlar oğlumD Ali adı….

  6. ANOMİN anlamadım katı kurallımı?bir birlerine dostca saygı içinde gönülden bağlı bizler aileyiz Bunun mimarı Oğuz hacamız çok değerli kişilik….Anomin yenisiniz galiba tanıdıkça bana hak vericeksiniz iyi akşamlar….
    iyiki bu site ile tanıştım hayatıma reng kattı….

Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2017