Gülay Albasan – Adını Sen Koy 236. Bölüm Analizi (Zehranın Zor Kararı)

Gülay Albasan – Adını Sen Koy 236. Bölüm Analizini sizler için kaleme aldı. Haftanın ilk günü (Zehranın Zor Kararı)nı bir film ile özdeşleştirmiş ve sizlere sunuyor. İyi okumalar diliyorum.. İçimde sana dair bir tek kırıntı bile bırakmıycam diyordu ömer..

Bir tane türk filmi izlemiştim. Kadın evliydi. Ve daha önceki ayrıldığį eşi sürekli kadını tehdit ediyordu. Yeni eşi farkındaydı ters giden bazı şeylerin olduĝunu, ve eşine sürekli soruyordu, canını sıkan birşeyler’mi var diye..kadın her seferinde, yeni eşinin başına birşey gelmesin diye, kadın sürekli tehdit edildiĝini inkãr ediyordu..adam ne olursa olsun bana söyleyebilirsin, senin için herşeyi yaparım diyordu, hemde herşeyi..diyerek ısrarcı oluyordu.
Gel zaman, git zaman, derken eski eşin ölüm haberi gelir kadına..kadın beladan kurtulduĝu için mutludur. Ama bir türlü kimin yaptıĝını anlayamaz..

Şahsen ben kadın öldürdü herhalde diye düşündüm..ama polisler eve gelince anlaşılır olay..Adam okadar çok seviyorduki eşini, onu kim bunaltırsa bunaltsın, eşi için her şeyi yapacağını söylemişti..ve kadına derki, seni kim üzerse üzsün, karşısında beni bulur demiştim der..Kadın belalısından kurtulduĝuna mı sevinsin. Onu her şeyiyle sahiplenen eşinin hapse girmesinemi üzülsün bilemedi..
Vel hasıl kelam, Kadın hep kendini yer, hep iki arada bir derede kalır.

Zehra, Ömerine, cananı kaçırdıklarını söyleyip ömerdenmi olsun? Cananı kendi kurtarmaya çalışıp, yine derdini anlatamadığı için ömrü billah ömerin gözündenmi düşsün? Ne etsin, siz söyleyin..Bence ömere herşeyi anlatıp, Ömerin zehra için neleri göze alabileceĝini görsün..Sürekli zehra göze alıyor birşeyleri..Tabiki ömer katil olsun demiyorum..o pitonu kendi zehirinde boĝsun..zehrasının gözyaşlarını dindirsin..

Gülay Albasan – Adını Sen Koy 236. Bölüm Analizi (Zehranın Zor Kararı) için yorum ve görüşlerinizi aşağıya bekliyoruz. Sizce Ömer Zehraya istediği parayı verecek mi?

YORUMLAR

  1. Ya aslınur hoşgeldin canım arkadaşım nerelerdeydin çok ama çok özledik seni. İyiki geldin

  2. Su damlam şulecim..
    Çiçek cim..nerdesiniz..

  3. Herkese hayirli akşamlar ferize hanim sanada iyi akşamlar kimseye kusmedim bu gun biraz yogun bir gun du komsumun evinde dua okundu ona yardıma gittim ..birde fazla yorum yazıp insanları rahatsız ettim gibi geldi .

  4. ASLINURUM minnoş prensesim hoş geldin:-) Kız baya özletdin kendini:-)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.