Gülay ALBASAN – Adını Sen Koy 239. Bölüm Analizi (14 Aralık Perşembe)

Gülay ALBASAN – Adını Sen Koy 239. Bölüm Analizi (14 Aralık Perşembe) SENİ SEVİYOR..kaybetmek istemiyor.. sensiz nefes alamayacaĝını biliyor çünkü..
İnsan ne için diz çöker, veya kimin için gururunu ayaklar altında paspas eder..
Ömer bilmiyor, zehra ömere niçin yalvarıyor. Ömer bilmiyor, zehranın gözyaşları neden dinmiyor..Ve ömer bilmiyor, kendini uçurumdan atarken, zehrasınında koluna kelepçeli olduĝunu..

Kendi kör kuyuya dalarken, zehranın ona ışık olmak istediĝini..Yalvarıyor zehrası, etme ömer, eyleme ömer! Ömer ise sadece kendi kör inadıyla karşılık veriyor zehraya. Çıkarcısın..yine neyin peşindesin diyerek, zehranın baĝrına baĝrına vuruyor elindeki kızgın hançeri..Zehra zaten yaralı. Bu da yetmezmiş gibi, birde ömer’inin daĝlayan hançer darbeleri…offf offf, içimiz şişti artįk kasıntı yalı kazıĝı ömerden..Tamam ömer seviyor, ama sevgisini göstermemek için böyle davranìyor diyoruz..ama ömer bizi duymuyor..

Hele zehrayı hiç duymuyor. Hatta yüzüne bakıp görmüyor bile..Zehra çaresiz bir şekilde ayrılır şirketten, ve boynunu bükerek, ömeri kaybettim artık dercesine konaĝın yolunu tutar. Ama konaĝa gidemez zehra, ömerinin başı beladayken, dizini kırıp öylece hiçbirşey olmamış gibi oturamazdı evde..Bir şeyler yapmalıydı, ve aklına ilk gelen şeyi uygular. Şoförü atlatıp, piton denen cani’nin yanına gider tek başına.

Ömere yalvardım olmadı, belki pitona yalvarırsam insafa gelir diye düşündü bütün iyi niyetiyle..ee nede olsa ( denize düşen yılana sarılır ) demişler..Ama piton bu, dinlermi seni zehram..o, koca başıyla yer yutar seni..senin cürmün neki?

Sevgiyle atan tüm kalplere, hayırlı akşamlar.. Gülay ALBASAN

YORUMLAR

 1. kır çıçeğim elbette belirtimya şirinsiniz tatlısınız içtensiniz iyi ki hayatımda varsınız sevgile kır çiçeğim kırlarda beni görmen lazım ibretle renk renk çiçeklere bakarken kaparmayada kıyamam sen onların demet halisin kır çiçeğim sevgimle kal….NUR BANU o gün Allah cc her kuluna merhamet etsin bu dünya‘da hakkıyla kul olmayı nasip etsin ….sevgimle kal….

  1. Allah razı olsun özgür teyzecim

 2. Kıyamet günü;bedenim!bedenim!diyeceksin.peygamberim;ümmetim!ümmetim!diyecek.cennet hissem!hissem!diyecek.cehennem payım!payım!diyecek.Rabbim kulum!kulum!diyecek.şimdi Allah!Allah desek olmaz mı….Cumanız mübarek olsun dostlar.

 3. Bu dizide düzelen tek şey zehrann ömer demesi dedi demesinede hem zehra omerin hemde bizim burnumuzdan getirdiler dengesiz bir gidişat fulya nazmiye hanim sizde hazmiye olun artık ta biraz hazmedelim yani siz dua edin erkan hazal var yoksa kim seyreder sizin dizinizi peehhh

 4. Yaaaa şimdi okudum yorumları ne çok şirin kullanmışsınız bendeXNİMAZERİFANA şirin taktım şimdi ne yapmlıyım kır çiçeğim Şüle‘m hepiniz ayrı ayrı şirinsıniz iyi ki hayatımda o güzel yorumlarınızla tüm site varsınız….tatlıcı küçük şairin şiirlerini okuyacağımmm sevgimle kalın….

  1. Bence hepimiz şirin olabiliriz. Hayırlı cumalar 🙂

  2. Hayırlı günler özgür teyzecim. Cumanız mübarek olsun

 5. XNİMAZERİFAN cuman hayırlara vesile olsun ben seni merak ediyorum kendini tanıtırmısın?biraz uzunca ne sever,ne sevmezsin ,hobilerin yaşın 18 20 düşünüyorum birde çok içtensin kendini tanıttıktan sonra sana isim koymam gerek yok şimdi koydum artık benim için ŞİRİN şey sevgimle kal şirinşey seviliyorsun…..

 6. Leyla hanımcıgım parmagınız nasıl oldu agrınız hafiflemiştir umarım.

  1. Çok şükür daha iyiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.