GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy 292. Bölüm (27 Şubat Salı) Analizi

GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy 292. Bölüm (27 Şubat Salı) Analizi Zehra yine büyük bir sorumluluĝun altında, kendi vicdanı, ve terk edilmişlik hissi yaşayan ayşe’yle ömer’in arasında sıkışıp kalıyordu. Zehra düşünüyordu, benim şefkatim yetermiydi, ömer ve ayşenin yaralarını sarmaya diye..Ve büyük bir yükün altına giriyor yine, Sevdiceĝi ömer, ve kardeşi ayşe için. Belki bu sefer  biraz, Anneleri jülide hanımdan destek alacak, ama biliyorki  yaraları sarmak okadar kolay olmayacak.

Belki biraz zamana ihtiyaç olacak, belkide şimdiye kadar gösterdiĝi sabrın, daha fazlasını göstermesi gerekecek zehranın. Ve hiç olmadıĝı kadar çok şefkate ihtiyaç duyacak ömer ve  ayşe. Zehra bir  yandan Ayşe’nin gözyaşlarını dindirmeye çalışırken, bir yandanda, sevdiceĝinin yüreĝinde açılan kocaman ve derin yaraları sevgisi ve ilgisi ile sarmaya çalışacaktı. Ömer dışarıdan, aslan yürekli bir babayiĝit gibi görünsede, kalbi, ruhu,  halâ annesinin bırakıp gittiĝi andaki kadar sevgiye ve şefkate muhtaçtı.

Zehra anlamıştı, ve biliyordu artık, o aslan yüreĝin, neden bukadar hırslı ve savunmasız olduĝunu..Kendini neden bukadar hayata kapatıp, sevmeyi sevilmeyi neden reddettiĝini..Ömerini düşünür zehra, ve uyurken bırakamaz birtürlü ömerini. Kendi küçücük haliyle, ömerin kocaman yüreĝine sahip çıkmak ister zehra. Sevgisini ilgisini artık esirgemek istemez zehra. Ve ömeri çok mutlu olur bu durumdan.

Zehranın ilgisinden memnun kalan ömer, ona küçük bir hediye ile teşekkür eder. Zehra tatlı bir buseyle ömerine karşılık verirken, Ömer, Meleĝini bırakmak istemez. Elinden gelse yedi yirmidört buse alır zehrasından. Herneyse, şimdilik herkes mutlu. Bizlerde fazlasıyla mutluyuz. Umarız senarist arkadaşlar, burnumuzdan getirmez bu mutluluĝu.

GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy 292. Bölüm (27 Şubat Salı) Analizini okudunuz. Şimdi yorum yapma sırasız sizde. İyi geceler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy 292. Bölüm (27 Şubat Salı) Analizi (117 Yorum)

 1. YAAAA NERELERDESİZİZZZZZ? KIR ÇİÇEĞİM….KELEBEĞİMMMM….ASLINUR…ÜLKER….ÇİÇEK HANIM….SEVGİMLE KALIN…[DEMET‘CİM MERAK EDİYORUM SENİ TEYZESİ]

 2. Hayırlı günler kankalarım, gönül dostlarım tüm güzellikler gönül pencerenize konsun… Her an her zaman Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte musmutlu kalın sevgilerimle….

 3. Hayırlı günler hoş geldin sitenin bülbülü tüm gönlündekiler seninle olsun sevgimle kal

 4. Hayırlı günler teyzesi en nankör meslek ev hanımlığı hiç bitmez sen yinede bizlere zaman ayırıyorsun Allah sağlık ve zaman genişliği versin sevgimle musmutlu günün olsun ..

 5. Zehra artık konakta tam bir zehra kervancıoğlu olmalı, ki bahşendeyi alt edebilsin .bahşendenin karşısında ezilip büzülmeyecek kendini ezdirmeyecek hakaret etmesine fırsat vermeyecek ömerlede herkesin yanında sevgisini gözler önünde yaşayacak en azından ayşeyle nihat gibi ömere zehra ne olursa olsun anlatmalı ömerde aynı keza böyle olursa ilişki düzene girer huzur olmas ki zaten o zaman artık bakalım gerçekten bu iş gezisi fuar olacakmı.görecegiz bakalım.

  • Günaydın hayirli sabhlar ask ayesi nasilsiniz oğuz abi gülay ablacim ozgur teyzem ferize ablacim handan ablacim ozge ablacim nurbaun ablacim leyla ablacim emine ablacim çiçək ablacim calkusum xanım azerim tatlicim su damlam ayselim ve diger arkdaslarm hepinize hayirli mutlu huzurlu her seyin gonlunuz ce olacağı bir gün dilyorum sevgiyle mutluluk la kalin gorsmek uzere ALLHA emanet olun

 6. Ah zehra kendin zaten yaralısın ayşe ömerde bak senin kadar yaralı bırakma ellerini ömerin artık at kafandan o kuşkularını affetmekte bir erdem büyüklük .artık ömerle olan ilişkinin ne kadar değerli olduğunu bil ne o sensiz olur ne, de sen onsuz terk ettiklerine inandıkları bir anne var ortada dilerim ömer kızmadan yargılamadan önce annesini dinler dinlerde jülidenin tüm gerçekleri anlatması ile olacak .aslında ayşeyle birlikte zehra dışarı çıkabilseydi zehra onu düşündü aslında jülideyi arayıp ayşeyi uzaktanda olsa görmesini sağlamaktı.ben ömerin şimdi o kıskançlık hallerini bekliyorum .o bahşende hala daha ayırmak niyetinde gelsin artık bir araya jülideyle konular çok uzadı gerçekten zehrayla ömerin yatak odası birleşinceye kadar oooo cevriyeyle salim evlenirde çoktan balayından dönmüş olurlar bile ömerle zehrada giren ve iş yaptıkları mehmetmidir nedir onun kıskançlıklarıyla vakit geçirir.dizi başlıkları şöyle salim zehraya çok kızdı.jülidenin zehrayla ömere süprizi dış mekânlarda olacak olanlar artık konakta herşeyin çok şaşalı olacağı ve kıyafetlerin çok değişik ve çok şık olacağı ama unutulan bir şey var ev kıyafeti diye bir şey var değilmi mesala topuklu ayakkabı yerine terlikler , duyda inanma çünkü dizi nerelere geldi hiç görmedik daha dilerim ben yanılmış olurum.

 7. Evet nurbanu özge çiçek ferizeciğim leyla su damlası çalıkuşum emine özgür aytaçkim kaldıysa yazmadığım hepinize günaydın huzur ve mutluluk olsun hayatınızda.

  • Sana da günaydın hayirli mutlu bol neseli bir gün dilyorum sule ablacim hos geldin nasilsin iyisndir inşallah çok ozledik seni gorsmek uzere ALLHA emanet ol

 8. Site yöneticim günaydın bu sayfa neden ikide birde bozuluyor acep çok merak ettim doğrusu öğle güzel bir gün geçirki stres yanından yörenden geçmesin::::)yapacaklarını unutturmasın.:::::)

 9. Önce günaydın gönlü kalbi güzel arkadaşım yüregine gönlünün güzelligine sağlık geçmiş olsun hem sana hem selime çocuklar hasta oldumu tüm keyif kaçıyor zaten, sanki önceki zamanlarda daha güzel konuşuyorduk zamanmı daraldı günlermi yetmiyor, anlamadım gitti gülaycığım ama aklımın yarısı kalbim burda yazılanları okuyorum hepsini zaten .o güzel duygularını paylaştığın için teşekkürler .zaten iki gün siteye giremedim sorun vardı.ya gece bir türlü denk gelmiyor giremiyorum .

  • Günaydın şule ablacım.seninde güzel gönlüne yüreĝine saĝlık.evet bende nedense bir türlü işleri bitiremiyorum. Elimden geldiĝi kadar sitedeki arkadaşlara zaman ayırmaya çalışıyorum. Ama koşuşturmadan dolayı, ister istemez biraz sıkıntı oluyor. Yoksa tüm arkadaşlarım ve arkadaşlıklarım kıymetli benim için..

Eklenme Tarihi: 27 Şubat 2018