Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Adını Sen Koy

GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy 292. Bölüm (27 Şubat Salı) Analizi

GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy 292. Bölüm (27 Şubat Salı) Analizi Zehra yine büyük bir sorumluluĝun altında, kendi vicdanı, ve terk edilmişlik hissi yaşayan ayşe’yle ömer’in arasında sıkışıp kalıyordu. Zehra düşünüyordu, benim şefkatim yetermiydi, ömer ve ayşenin yaralarını sarmaya diye..Ve büyük bir yükün altına giriyor yine, Sevdiceĝi ömer, ve kardeşi ayşe için. Belki bu sefer  biraz, Anneleri jülide hanımdan destek alacak, ama biliyorki  yaraları sarmak okadar kolay olmayacak.

Belki biraz zamana ihtiyaç olacak, belkide şimdiye kadar gösterdiĝi sabrın, daha fazlasını göstermesi gerekecek zehranın. Ve hiç olmadıĝı kadar çok şefkate ihtiyaç duyacak ömer ve  ayşe. Zehra bir  yandan Ayşe’nin gözyaşlarını dindirmeye çalışırken, bir yandanda, sevdiceĝinin yüreĝinde açılan kocaman ve derin yaraları sevgisi ve ilgisi ile sarmaya çalışacaktı. Ömer dışarıdan, aslan yürekli bir babayiĝit gibi görünsede, kalbi, ruhu,  halâ annesinin bırakıp gittiĝi andaki kadar sevgiye ve şefkate muhtaçtı.

Zehra anlamıştı, ve biliyordu artık, o aslan yüreĝin, neden bukadar hırslı ve savunmasız olduĝunu..Kendini neden bukadar hayata kapatıp, sevmeyi sevilmeyi neden reddettiĝini..Ömerini düşünür zehra, ve uyurken bırakamaz birtürlü ömerini. Kendi küçücük haliyle, ömerin kocaman yüreĝine sahip çıkmak ister zehra. Sevgisini ilgisini artık esirgemek istemez zehra. Ve ömeri çok mutlu olur bu durumdan.

Zehranın ilgisinden memnun kalan ömer, ona küçük bir hediye ile teşekkür eder. Zehra tatlı bir buseyle ömerine karşılık verirken, Ömer, Meleĝini bırakmak istemez. Elinden gelse yedi yirmidört buse alır zehrasından. Herneyse, şimdilik herkes mutlu. Bizlerde fazlasıyla mutluyuz. Umarız senarist arkadaşlar, burnumuzdan getirmez bu mutluluĝu.

GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy 292. Bölüm (27 Şubat Salı) Analizini okudunuz. Şimdi yorum yapma sırasız sizde. İyi geceler..

Continue Reading
Bunları da Seversin Sen...
117 Yorumlar

117 Comments

 1. ÖzgürAytaç

  28 Şubat 2018 at 16:22

  Seninde günün hayırlı musmutlu olsun sevgimle kal gelin kız…. İyi günler.. ☺…

 2. özgür

  28 Şubat 2018 at 13:04

  YAAAA NERELERDESİZİZZZZZ? KIR ÇİÇEĞİM….KELEBEĞİMMMM….ASLINUR…ÜLKER….ÇİÇEK HANIM….SEVGİMLE KALIN…[DEMET‘CİM MERAK EDİYORUM SENİ TEYZESİ]

 3. Özgür

  28 Şubat 2018 at 10:37

  Hayırlı günler kankalarım, gönül dostlarım tüm güzellikler gönül pencerenize konsun… Her an her zaman Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte musmutlu kalın sevgilerimle….

 4. Özgür Şüle'm

  28 Şubat 2018 at 10:34

  Hayırlı günler hoş geldin sitenin bülbülü tüm gönlündekiler seninle olsun sevgimle kal

 5. Özgür GÜLAY'CIM

  28 Şubat 2018 at 10:31

  Hayırlı günler teyzesi en nankör meslek ev hanımlığı hiç bitmez sen yinede bizlere zaman ayırıyorsun Allah sağlık ve zaman genişliği versin sevgimle musmutlu günün olsun ..

  • Gülay Albasan

   28 Şubat 2018 at 12:29

   Hayırlı günler özgür teyzecim.teşekkür ederim.sizlerinde günü keyifli, ve huzurlu geçsin.

 6. Şule

  28 Şubat 2018 at 07:35

  Zehra artık konakta tam bir zehra kervancıoğlu olmalı, ki bahşendeyi alt edebilsin .bahşendenin karşısında ezilip büzülmeyecek kendini ezdirmeyecek hakaret etmesine fırsat vermeyecek ömerlede herkesin yanında sevgisini gözler önünde yaşayacak en azından ayşeyle nihat gibi ömere zehra ne olursa olsun anlatmalı ömerde aynı keza böyle olursa ilişki düzene girer huzur olmas ki zaten o zaman artık bakalım gerçekten bu iş gezisi fuar olacakmı.görecegiz bakalım.

  • Aytac azəri fan

   28 Şubat 2018 at 09:41

   Günaydın hayirli sabhlar ask ayesi nasilsiniz oğuz abi gülay ablacim ozgur teyzem ferize ablacim handan ablacim ozge ablacim nurbaun ablacim leyla ablacim emine ablacim çiçək ablacim calkusum xanım azerim tatlicim su damlam ayselim ve diger arkdaslarm hepinize hayirli mutlu huzurlu her seyin gonlunuz ce olacağı bir gün dilyorum sevgiyle mutluluk la kalin gorsmek uzere ALLHA emanet olun

 7. Şule

  28 Şubat 2018 at 07:26

  Ah zehra kendin zaten yaralısın ayşe ömerde bak senin kadar yaralı bırakma ellerini ömerin artık at kafandan o kuşkularını affetmekte bir erdem büyüklük .artık ömerle olan ilişkinin ne kadar değerli olduğunu bil ne o sensiz olur ne, de sen onsuz terk ettiklerine inandıkları bir anne var ortada dilerim ömer kızmadan yargılamadan önce annesini dinler dinlerde jülidenin tüm gerçekleri anlatması ile olacak .aslında ayşeyle birlikte zehra dışarı çıkabilseydi zehra onu düşündü aslında jülideyi arayıp ayşeyi uzaktanda olsa görmesini sağlamaktı.ben ömerin şimdi o kıskançlık hallerini bekliyorum .o bahşende hala daha ayırmak niyetinde gelsin artık bir araya jülideyle konular çok uzadı gerçekten zehrayla ömerin yatak odası birleşinceye kadar oooo cevriyeyle salim evlenirde çoktan balayından dönmüş olurlar bile ömerle zehrada giren ve iş yaptıkları mehmetmidir nedir onun kıskançlıklarıyla vakit geçirir.dizi başlıkları şöyle salim zehraya çok kızdı.jülidenin zehrayla ömere süprizi dış mekânlarda olacak olanlar artık konakta herşeyin çok şaşalı olacağı ve kıyafetlerin çok değişik ve çok şık olacağı ama unutulan bir şey var ev kıyafeti diye bir şey var değilmi mesala topuklu ayakkabı yerine terlikler , duyda inanma çünkü dizi nerelere geldi hiç görmedik daha dilerim ben yanılmış olurum.

 8. Şule

  28 Şubat 2018 at 07:04

  Evet nurbanu özge çiçek ferizeciğim leyla su damlası çalıkuşum emine özgür aytaçkim kaldıysa yazmadığım hepinize günaydın huzur ve mutluluk olsun hayatınızda.

  • Aytac azəri fan

   28 Şubat 2018 at 09:24

   Sana da günaydın hayirli mutlu bol neseli bir gün dilyorum sule ablacim hos geldin nasilsin iyisndir inşallah çok ozledik seni gorsmek uzere ALLHA emanet ol

 9. Şule

  28 Şubat 2018 at 07:01

  Site yöneticim günaydın bu sayfa neden ikide birde bozuluyor acep çok merak ettim doğrusu öğle güzel bir gün geçirki stres yanından yörenden geçmesin::::)yapacaklarını unutturmasın.:::::)

 10. İsim kraliçesi

  28 Şubat 2018 at 06:56

  Önce günaydın gönlü kalbi güzel arkadaşım yüregine gönlünün güzelligine sağlık geçmiş olsun hem sana hem selime çocuklar hasta oldumu tüm keyif kaçıyor zaten, sanki önceki zamanlarda daha güzel konuşuyorduk zamanmı daraldı günlermi yetmiyor, anlamadım gitti gülaycığım ama aklımın yarısı kalbim burda yazılanları okuyorum hepsini zaten .o güzel duygularını paylaştığın için teşekkürler .zaten iki gün siteye giremedim sorun vardı.ya gece bir türlü denk gelmiyor giremiyorum .

  • Gülay Albasan

   28 Şubat 2018 at 08:53

   Günaydın şule ablacım.seninde güzel gönlüne yüreĝine saĝlık.evet bende nedense bir türlü işleri bitiremiyorum. Elimden geldiĝi kadar sitedeki arkadaşlara zaman ayırmaya çalışıyorum. Ama koşuşturmadan dolayı, ister istemez biraz sıkıntı oluyor. Yoksa tüm arkadaşlarım ve arkadaşlıklarım kıymetli benim için..

 11. xanim azeri fan

  28 Şubat 2018 at 01:38

  aytacim uyuyalim bence yarin erken kalkalim sana tatli ruyalar opdum seni

 12. xanim azeri fan

  28 Şubat 2018 at 01:11

  benimde uykum geldi gulay abliskom aytacim ve diger arkadaslarim allah rahatlik versin tatli ruyalar

 13. xanim azeri fan

  28 Şubat 2018 at 01:07

  gulay abliskom anladim seni insallah dersleri hep iyi olsun hatta univesty bile okusun amin

 14. Gülay Albasan

  28 Şubat 2018 at 01:06

  HERKESE HAYIRLI GECELER, ALLAH RAHATLIK VERSİN.YARIN GÖRÜŞMEK ÜZERE..

 15. xanim azeri fan

  28 Şubat 2018 at 00:59

  aytacim uyumadin ya simdi ne yapiyon

  • Aytac azəri fan

   28 Şubat 2018 at 01:09

   Simdi ne yapyourm az once çayı icdim simdi tvyi sondurup yatma uzandim seni le konsyorum biraz da cikip uyucam ansilan seni uykun yok henuz ben sırf dizi mizi tekrarin izlmek için sabah 9 uyanyorum islerimi bitrip oyle dizi miz izlyorum ben sadec pazar günü 10 11 kadar uyurum alsdim artik erken uyanmaya

 16. xanim azeri fan

  28 Şubat 2018 at 00:56

  calikusum sana allah rahatlik versin tatli ruyalar

 17. xanim azeri fan

  28 Şubat 2018 at 00:53

  gulay abliskom oglusunun kurslari iyi olmasina sevindim neden ders calismiyor

  • Gülay Albasan

   28 Şubat 2018 at 00:59

   Ben bunu biliyorum kursta yaptık diyor. Bizde ısrar etmiyoruz. Hocaları zorlamayın, kurstan soĝumasın diyorlar. Ve genelde çocukların çoĝu aynı şekilde. Saat on’dan akşam dört beş arası kurstan alıyoruz. Yeterince yorulmuş oluyor. Bizde bıktırmak istemiyoruz.

 18. xanim azeri fan

  28 Şubat 2018 at 00:48

  aytacim neredesin uyudunmu

  • Aytac azəri fan

   28 Şubat 2018 at 00:55

   Burdayim xanım azəri uymadim telimin sarji bıtı giti baska batarey takip geldim

 19. Çalıkuşu

  28 Şubat 2018 at 00:47

  Neyse Gülay ablacım benim artık gitmem lazım. Artık so ra təkrar konuşuruz inşallah. Ha unutmadan bundan sonra daha az girebilirim. Şimdiden söyleyeyim dedim. Hadin arkadaşlar benden bu kadar herkese hayırlı geceler iyi uykular tatlı rüyalar. Allah’a emanet olun

  • Gülay Albasan

   28 Şubat 2018 at 00:50

   Hayırlı geceler canım. SENDE ALLAH’A EMANET OL. ÖPÜYORUM SENİ. YİNEDE KENDİNİ FAZLA ÖZLETME..

  • Aytac azəri fan

   28 Şubat 2018 at 01:00

   Iyi geceler calkusum ALLHA rahatlik versin çok ozletme kendini opdum gorsuruz inşallah

 20. xanim azeri fan

  28 Şubat 2018 at 00:45

  gulay abliskom bendede oluyor oyle tembellik ama ne yapayim anneme kiyamiyorum iste evleri el birliyi ile temizleriz ha bu arada oglusunun kurslari nasil gidiyor

  • Gülay Albasan

   28 Şubat 2018 at 00:48

   Kurs iyi gidiyor çok şükür, ama evde hiç ders çalışmıyor.

 21. Çalıkuşu

  28 Şubat 2018 at 00:43

  Ellerine yüreğine sağlık ablacım analiz yine çok güzel olmuş. Yavaş yavaş düzelmeye başladılar. Benim hoşuma gidiyor artık. Hələ fragmana bayıldım diyebilirim. Çünkü Zehra hərşeyi anlatıyor bay zorbaya da yanlış anlamıyor. Hem şimdi kıskanç öməri de izleyeceğiz. Bakalım ne olacak

 22. xanim azeri fan

  28 Şubat 2018 at 00:35

  ozgur teyzosum canim cok sag ol kurani kerim dersim cok iyi ben seni cok seviyom beni boyle seve bakiyorsun hangi bolumu gidiyor sana keyfli seyrler

 23. Çalıkuşu aytaçcım

  28 Şubat 2018 at 00:33

  Canım arkadaşım seni istemediğimide nerden çıkardın. O nasıl söz öyle. Ben sadece birazcık sitemle karışık şaka yaptım. Sen de birkaç gündür yoktun. Nasılsın napıyorsun

  • Aytac zərif fan

   28 Şubat 2018 at 00:51

   Yanis anlama calkusum tabi ki de beni de isdedyini bilyorum ben de oylsine soyledim zaten ama yanis yapdim kaliba üzür dilerim canım arkdasim ben burdasyim ama çok yazmyorum ancak aksmlari gündüz de site boş olyor vakit bulduk ça da burya kacyorum hersey yolun da çok şükür yaşayış gidyoruz bir sekil de iyiki bugun geldin biraz da olsa konsa bildik çok sevindim burda olmana

 24. xanim azeri fan

  28 Şubat 2018 at 00:29

  aytacim kuzenin cocuklarini allah saxlasin ya yerim oyle tatli cocuklari insallah sanada kismet olur canim arkadasim bende bu gun 12 Yarisinda durdum yuxudan dizimizin tekrari gidiyordu ona baktiz ailemnen temizlik yaptim qablari yudum dizimize baktim benim gunumde boyle gecti

  • Aytac azəri fan

   28 Şubat 2018 at 01:05

   Çox sagol xanım azerim ALLha razı olsun bitanem amin inşallah RABBIM arzu sun da olan her ayleye nasip etsin neyse canım ben de cikyorum iyi geceler ALLha rahatlik versin yarin gorsuruz opdum

 25. ÖzgürHandan hanım

  28 Şubat 2018 at 00:28

  İyi geceler… Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin sağlıkla musmutlu kalın sevgilerimle..

  • Handan

   28 Şubat 2018 at 08:17

   Günaydın Özgür Hanım. Çok teşekkür ederim. Hayırlı mutlu və sağlıklı günler diliyorum.

 26. Aytac azəri fan

  28 Şubat 2018 at 00:27

  Ya demek yine az bir suren var calkusum olsun hiç yokdan sa bu iyi dir seni iyi olmana çok sevindim ŞÜKÜR ben de iyiym çok tesekkur ederim canım iyi gecler tatli ruyalar sana

  • Çalıkuşu

   28 Şubat 2018 at 00:35

   Təşəkkür edirəm canım arkadaşım ama biraz daha sürem var. Ya işte bazen böyle az zamanım oluyor.

 27. ÖzgürXANIM

  28 Şubat 2018 at 00:22

  İyi geceler şirin şey nasılsın kura’nı kerim derslerindeAllh zihin açıklığı versinteyzesi öptüm seni seviyorum… GÜLAY CIM YİNE AKLIMDASIN BENİ BÖYLE SEV İZLİYORUM… TATLI SOHBETLERİNİZ OLSUN SEVGİMLE MUSMUTLU KALIN GÖNÜL DOSTLARIM İYİ GECELER…..

 28. Özgür Emine hanım

  28 Şubat 2018 at 00:13

  Yorum yazdıktan sonra cevabınızı okudum… VE BİNLERCE KEZ AMİYN ALLAH HAYIRLISI İLE O DUYGUYU TATMAYI NASIP ETSİN VE BÜTÜL PRENSEZİN ANNESİ TÜM HAYELLERİ GERÇEK OLSUN İYİ GECELER SEVGİMLE KALIN…

 29. xanim azeri fan

  28 Şubat 2018 at 00:12

  aytacim ben uyumadim uykum yok calikusum iyi olmana sevindim benim gunum qayet iyi gecti ve her kes uyumus sizinle yazisiyorum

 30. Özgür CİCİKUŞUM

  28 Şubat 2018 at 00:09

  Hoş geldin cicikuşum yokluğun belli teyzesi

  • Çalıkuşu

   28 Şubat 2018 at 00:30

   Hoşbuldum canım teyzem. Nasılsın napıyorsun. Beni özlemiş olmanız çok hoşuma gitti. Ne yalan söyleyeyim ben de sizi özledim.

 31. Çalıkuşu

  28 Şubat 2018 at 00:03

  Hayırlı geceler oğuz hocam burada mısınız.

  • Çalıkuşu

   28 Şubat 2018 at 00:06

   Yorumları kim onaylıyor acaba

   • Gülay Albasan

    28 Şubat 2018 at 00:07

    Şimdi ben geldim.sen kime bakmıştın canım.

    • Çalıkuşu

     28 Şubat 2018 at 00:08

     Ay benim canım bitanem Gülay ablacım gelmiş. Hoşgeldin nasılsın canım benim. Siz sohbete devam ben 10 15 dakikaya burdayım

     • Gülay Albasan

      28 Şubat 2018 at 00:10

      Bak yine kaçtın, neyse hoş buldum çalıkuşum, sende hoş geldin.

      • Çalıkuşu

       28 Şubat 2018 at 00:29

       Benim canım ablacım ben yine geldim. Ama söyleyeyim 20 dakikam var. Napalm böyle işte. Er nasılsın

       • Gülay Albasan

        28 Şubat 2018 at 00:36

        İyiyim çalıkuşum, ama havalardanmıdır nedir, hiç bir iş yapasım gelmiyor. Sürekli ertelemek istiyorum, ve hep battaniyenin altında yatmak istiyorum. Hernekadar mümkün olmasada, elimden geldiĝi kadar tembellik ediyorum.

        • Çalıkuşu

         28 Şubat 2018 at 00:38

         Hayırdır ablacım hastamısın yoksa.

         • Gülay Albasan

          28 Şubat 2018 at 00:41

          Yok hasta deĝilim çalıkuşum. Ama havalar soğukya ondan sanırım. Günlük rutin işlerimi yapıyorum, ama ekstra hiçbirşey yapmak istemiyorum.

          • Çalıkuşu

           28 Şubat 2018 at 00:44

           Bizimde işler başlıyor malum pazartesi hatim var evde. İşte temizliğidir yemeğidir.

          • Gülay Albasan

           28 Şubat 2018 at 00:47

           Kolay gelsin, valla temizlik deyip geçmeyin. En zor iş..

      • Çalıkuşu

       28 Şubat 2018 at 00:36

       Gülay ablacım nerelerdesin

 32. Aytac azəri fan

  28 Şubat 2018 at 00:02

  Ya ben tatlici ulker le su damlmizi çok ozledim onara emayil le konusup hasret gideryor vakit bulun can ama ben çok ozledim onlarin nerdseniz kizlar gelin biraz hasret giderlim

 33. xanim azeri fan

  28 Şubat 2018 at 00:00

  aytacim kiz hos geldin neler yapdin bu gun

  • Aytac azəri fan

   28 Şubat 2018 at 00:15

   Hos buldum xanım azerim ayni seyler canım dun ne yapdysam bu günde oyle ha bugun kuzenim gile gitim evli kuzenim bir de oğlu var bütün günü onu la oynadım vakit kecretim simdi benim kiz kuzenim erkek kuzenimle evlndi o erkek kuzenim de benim nisanlimin abisi boylece ben onarin cocuk larin azəri ce yazyorum tostsu olyorum banan tostu diymyor dostu yerine cucu cucu diyor bi korsen maşallah çok tatli seker bir cocuk sen neler yapdin bugun

 34. xanim azeri fan

  27 Şubat 2018 at 23:59

  ozgur teyzosum canim nasilsin insallah iyisindir hep iyi ol canim benim opdum seni

 35. Aytac azəri fan

  27 Şubat 2018 at 23:58

  Xanım azerim burdmsin demmin de beri seni agryor gozlerim uyudum sandim sen gec uyuyor sun oyuz de seni gormycin ce merak etim

 36. xanim azeri fan

  27 Şubat 2018 at 23:56

  calikusum ben varim biz iyiz sen nasilsin neler yapdin bu gun

  • Çalıkuşu

   28 Şubat 2018 at 00:03

   Hayırlı geceler xanımcım canım arkadaşım. Ben iyiyim günümde gayet iyi geçti. Sen nasılsın napıyorsun

 37. Aytac azəri fan

  27 Şubat 2018 at 23:55

  Mersinli elam sana da hayirli aksamlar canım biz iyiz çok tesekkur ederim bitanem sen nasilsin iyisndir inşallah sana da hayirli geceler ALLHA emanet ol

 38. xanim azeri fan

  27 Şubat 2018 at 23:54

  handan ogretmenim ozge abliskom hep iyi mutlu olun kisa zamanda iyilesirsiniz opdum sizi

 39. Aytac azəri fan

  27 Şubat 2018 at 23:53

  Ben burdayim calikusu hos gledin canım sana da hayirli geceler nasilsin iki gündur yok sun ozletin kendini gerci ben de çok yazmyorum ama girip cikar ken yerin gozukyor

  • Çalıkuşu

   28 Şubat 2018 at 00:02

   Hayırlı geceler aytaçcım. Hoşbuldum bende iyiyim. Ya dün teli alamadım o yüzden yoktum. Bugünde çok az zamanım var. Sen nasılsın canım benim

 40. Aytac azəri fan

  27 Şubat 2018 at 23:48

  Handan ablacim sana da iyi aksamlar nasilsin iyisndir inşallah hasta olan nara RABBIM sifalar versin çok gecmis olsun ablacim iyi gecler

 41. Aytac azəri fan

  27 Şubat 2018 at 23:44

  Iyi aksamlar emine ablacim nasilsin bu yakin da tortunun olmus tebrik ederim gözünüz aydın ALLHA anali babali buytsun bahti acik guzel olsun inşallah ben diger sayfa da da yazmsdim ama cikmadi gördünmu bilmyorum yine yazmak isidedim

 42. Çalıkuşu

  27 Şubat 2018 at 23:43

  Herkese hayırlı geceler. Ben geldim. Koskoca iki günün ardından yine burdayım. Ee kimler var bakalım. Gülay ablacım burdamısın. Ben seni özledim

  • Çalıkuşu

   27 Şubat 2018 at 23:50

   Of ama ya iki gündür yoktum ama kimse bir selam bile vermiyor öyle olsun. 🙁

   • Özge

    27 Şubat 2018 at 23:59

    Hosgeldin calikusum nasilsin bakalim

    • Çalıkuşu

     28 Şubat 2018 at 00:05

     Hoşbuldum özge ablacım ben iyiyim sen nasılsın bakalım

   • Aytac azəri fan

    28 Şubat 2018 at 00:07

    Al sana selam calikusu biz burdayiz seni de çok ozledik sen biz isdmyormsun yok sa 🙁 saka canım 🙂 e ne yapyorsun hayat nasil gidyor hersey yoldadır inşallah

 43. Aytac azəri fan

  27 Şubat 2018 at 23:39

  aleykum selam ozge ablacim biz iyiz ŞÜKÜR ALLHA siz nasilsiniz iyisnzdir inşallah sana da hayirli aksamlar

  • Özge

   27 Şubat 2018 at 23:46

   Aytaçcim cok sukur iyiyiz ugrasip duruyorum kosturmaca devam

 44. Aytac azəri fan ozgur teyzem

  27 Şubat 2018 at 23:35

  Iyi aksamlar canım ozgur teyzem demek artik gelin kızzin oldum ne guzel çok sevdim ben gelin kizz malesef benim de haberim yok su damlasin da uzun zaman oldu konsmyoruz diger site de de yok iyidir inşallah yakin da dönər ışim var demsdin ben de seni çok ama çok sevyorum canım bitanecik ozgur teyzem sen de sevgiyle kal opdum o pamuk yanak lar da elin de ALLHA emanet ol iyi geceler

  • MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️

   27 Şubat 2018 at 23:42

   HAYIRLI AKŞAMLAR
   ÖZGECİM

   HAYIRLI AKŞAMLAR
   EMİNE
   ..
   GÜLAYCIM DAHA YENİ DUYDUM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN İYİ OLMASINA SEVİNDİM

 45. xanim azeri fan

  27 Şubat 2018 at 23:34

  hayirli aksamlar emine ablacim biz iyiz sen nasilsin ben sana diger sayfada yazmisdim torununuzu allah saxlasin annesinin betul hakda ne hayalleri varsa gercek olur insallah amin

 46. Konyali emine

  27 Şubat 2018 at 23:28

  Hoş buldum Gülay hanım geçmiş olsun,oğluna şifalar diliyorum,analizin harika hele dünkü analize bayıldım,teşekkürler,

  • Gülay Albasan

   27 Şubat 2018 at 23:33

   Ben teşekkür ederim emine hanım. Oĝluşum iyi çok şükür. Sadece düngece birazcık başı aĝrıdı..hayırlı akşamlar..

  • Handan

   27 Şubat 2018 at 23:42

   Emine Hanım, gözünüz aydın. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Hayırlı bi evlat olsun inşallah. Sağlıklı və uzun bir ömür diliyorum.

 47. xanim azeri fan

  27 Şubat 2018 at 23:17

  gulay abliskom iyi olmaniza sevindim hep iyi mutlu ol bende cok iyim ozge abliskom biz iyiz sen nasil oldun cocuklar nasil oldu gunun nasil gecti

  • Özge

   27 Şubat 2018 at 23:45

   Xanim cok sukur iyi olmaya calisiyoruz ailecek hastayiz Rabbim sifa verir insallah hayirli aksamlar canim benim

 48. Konyali emine

  27 Şubat 2018 at 23:17

  Hayırlı akşamlar tüm site sakinlerine,özgür hanımcim sağol kardeşim ,dünkü mesajını bugün okudum ,cevapta yazmıştım çok teşekkür ederim ,allah razı olsun ,inşallah hayırlı bir evlat olur,annesinin çok güzel hayalleri var betülümüz için inşallah hepsi gerçekleşir,Rabbim evlat isteyen herkese aratmadan versin ve bu duygudan kimseyi mahrum etmesin

  • Gülay Albasan

   27 Şubat 2018 at 23:26

   Hayırlı akşamlar emine hanım. Hoş geldiniz.

  • Özge

   27 Şubat 2018 at 23:48

   Hayirli aksamlar emine hanim Rabbim anali babali buyutsun.Rabbim saglik sihhat versin

 49. xanim azeri fan

  27 Şubat 2018 at 23:13

  hayirli aksamlar handan ogretmenim gelmis hos geldin nasilsin bitanem cocuklarin hastami olmus uzuldum canim gecmis olsun rabbimden coklu acil sifalar dilerim seni cok seviyom opdum seni allaha emanet ol

  • Handan

   27 Şubat 2018 at 23:45

   Hoş buldum Hanım bitanem. Çok teşekkür ederim. İstanbul’a kış geldi. Bizimkilerde hasta oldu;). Kemndine iyi bak. Allah’a emanet ol. Herşey Güzel gönlüne göre olsun.

 50. Özge

  27 Şubat 2018 at 23:10

  Selamun aleykum canlar nasilsiniz.
  Gulay abla analiz yine cok guzel olmus kac kere okudum inan sayamadim.
  Hayirli aksamlar cumleten

  • Gülay Albasan

   27 Şubat 2018 at 23:12

   Aleyküm selam özgecim. Çok teşekkür ederim.iyiyiz, sen nasılsın.

   • Özge

    27 Şubat 2018 at 23:17

    Cok sukur iyi olmaya calisiyoruz bugun diziyi izleyemedim ama sayende izlemis kadar oldum

  • MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️

   27 Şubat 2018 at 23:21

   ALEYKÜM SELAM ÖZGECİM
   HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
   ..
   GÜLAY HANIM HAYIRLI OLSUN

   • Özge

    27 Şubat 2018 at 23:29

    Sagol canim bende iyiyim cok sukur hayirli aksamlar

 51. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️

  27 Şubat 2018 at 22:41

  HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ..
  GÜLAY HANIM EMEGİNİZE SAGLIK ÇOK GÜZEL ANALİZİNİN

 52. Günel.

  27 Şubat 2018 at 22:41

  Hayırlı Axşamlar Dizi Ailesi GÜLAY Abla Ellerine Sağlık Her Zaman Analiz Seyfenizi Okuyuram Cox Gözel Sanki Bizleri Bir Anlığa Aşk ve Gözelik Bağcasına Yığırsınız Güneş Sefek Saçdı Bağçaya Pervaneler Yığışdı Baxçaya Sizder Zaten Pervanelersiniz Bir İnsan Zaten Bir Birin Görmürse Sesin Duymursa Onu Xeyalında Çanlandırırsa O Her Zaman Pervaneler Ve Melekler Sayılır Allah Dizi Ailesinin Aşk Sevgi Bağçasından Uzaklaşdımasın Dostlukları Her Zaman Dahada Güçlensin Bu Sizin Sahenizde Olaçak Allah Dizi Ailesin Korusun Bütün İnsanları Korusun Amin

  • Gülay Albasan

   27 Şubat 2018 at 23:02

   Hayırlı akşamlar günel, çok çok teşekkür ederim bu güzel sözleriniz için.

 53. Handan

  27 Şubat 2018 at 22:33

  Iyi akşamlar gönül dostları. Gülayım dünkü analizini okudum ama yazamadım. Harika oluştu. Bugünkü yine öyle. Gönlüne ,emeğine sağlık. Selim hasta mı? Benimkilerde hasta kaç gündür. Allah şifa versin.
  Herkese hayırlı geceler. Hoşçakalın. Dostça kalın.
  Oğuz Öğretmenim geçmiş olsun Fenerbahçe yedi bitirdi bizi. : )

  • Oğuz Özdere

   27 Şubat 2018 at 22:54

   Valla küstüm ben Fenerbahçeye, Perşembe yenerlerse kurtarır yoksa bi yenilgi daha katlanılmaz olur 🙂 Canları sağolsun 🙂

   • Handan

    27 Şubat 2018 at 23:48

    Inşallah galip gelir de kendini affettirir. Yoksa çoluk çocuk salya sümük ağlaştı. Yada başkan giderse herkes mutlu olur. Hayırlısı.

  • Gülay Albasan

   27 Şubat 2018 at 23:05

   Hayırlı akşamlar handan ablacım, çok teşekkür ederim.iyiki varsınız. Dün akşam biraz başım aĝrıyor dedi yavuz selim, bende aĝrıkesici verdim, bugün birşeyi yoktu çok şükür. Sizin gençlerede çok geçmiş olsun.ALLAH acil şifalar versin ablacım.

   • Handan

    27 Şubat 2018 at 23:51

    Amin Gülayım. Sağol Allah Razı olsun.

 54. ÖzgürAytaç

  27 Şubat 2018 at 22:25

  İyi geceler yorumlar gelin kız artık küçük gelin değil gelin kız yaş gününü kutladık Su damlasından haberin var mı? Seni seviyorum gelin kızzzz sevgimle kalın… (internet gidip geliyor sorun bizde sabah yorum yazamadım)☺

 55. Sema

  27 Şubat 2018 at 22:20

  Sabırsızlıkla analizinizi bekliyordum,elinize,yüreğinize sağlık Gülay hanım’cığım.Simdi diziyi izlemeye gidiyorum YouTube den.Bakalım o duygu bana geçecek mi?Belli ki sevgi dolu bir yüreğiniz var,sevgiyle kalın,hayırlı akşamlar…

  • Gülay Albasan

   27 Şubat 2018 at 22:56

   Hayırlı akşamlar sema hanım,teşekkür ederim. Birazcık sert olsamda, sevgi ve merhametli bir yüreĝim var.

 56. xanim azeri fan

  27 Şubat 2018 at 22:20

  hayirli aksamlar gulay abliskom canim nasilsin neler yapiyon analiz her zamanki kimi cok guzel olmus eline yuregine saglik sarildim sana ve opdum

  • Gülay Albasan

   27 Şubat 2018 at 22:53

   Hayırlı akşamlar xanım azerifan, teşekkür ederim iyiyim, sen nasįlsın bakalım.

 57. Özgür

  27 Şubat 2018 at 22:17

  Aysel duaları eden kul kabul eden yaradan kızım bir şiirimin sonu….
  Duanız olmasa ne ehemmiyetiniz var… Ayetini düşünerek, her şeye hüküm!!!! Allah’ın güçünde biter… 21yaş için düşündüm ŞEKER KIZ İYİ GECELER YORUMLAR SEVGİMLE MUSMUTLU KALIN…

 58. Aytac azəri fan

  27 Şubat 2018 at 22:07

  Iyi aksamlar canım gülay ablacim nasilsin yine çok guzel anlatmsin analiz çok guzel olmus çok tesekkur ederim canım ablacim o guzel yureyine saglik

 59. Özgür Emine hanım

  27 Şubat 2018 at 22:02

  Selam okudunuz mu? Bilmem… Betül’ünüzün tüm mürvetlerini göstersin Allah cc anaya babaya vatana millete hayırlı evlat olsun sevgimle musmutlu kalın☺.

 60. Özgür

  27 Şubat 2018 at 21:58

  Merhaba duygulu kızım analiz içşn çok teşekkür diziyi tam izleyemeyince okumak duyguların içinde yaşatıyor gönlüne eline sağlık… sarı prens nasıl İnşaAllah iyidir iyi geceler tatlı hoş sohbetler Gülay’cım sevgimle musmutlu kalın Albasan ailesi….

  • Gülay Albasan

   27 Şubat 2018 at 23:10

   Hayırlı akşamlar özgür teyzecim, çok teşekkür ederim.yavuzselim iyi çok şükür.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer Adını Sen Koy

To Top