GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy 302. Bölüm Analizi (13 Mart Salı) Neler Yaşandı

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy 302. Bölüm Analizi (13 Mart Salı) Neler Yaşandı konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy 302. Bölüm Analizi (13 Mart Salı) Neler Yaşandı hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy 302. Bölüm Analizi (13 Mart Salı): Ömer biliyordu zehrasının onu iyileştirebileceğini. Ve iyiki varsın diyordu zehrasına. Ufacıkta minicikte olsa ruhunun okşanmaya ihtiyacı vardı Ömer’in. Zehrasının yanında alıyordu soluğu, bırakma beni diyordu zehrasına Ömer. Zehra, Ömerin herkesle bir seferde konuşacağım bu konuyu demesinden biraz tedirgin olmuştu. Ömeri iyi tanıyordu çünkü.

Ömer annesinin lafının bile geçmesini istemiyordu konakta. Hatta öyle ki, konuşan görüşen biri olursa, aynı ortamda durmayacağını kasdediyordu Ömer. Ayşe ağlıyordu abisinin söylediklerine, o bizim annemiz desede, Ömer kararlıydı o kadın dediği, annesinin adını andırmamaya. Kestirip atmıştı Ömer bir anda herşeyi. Ayşe duydukları karşısında yıkılıyordu adeta.

Ve uzaklaşmak ister konaktan. Yıllar sonra bulduğu annesini, birkez daha kaybetmek istemiyor ayşe. Herkes oldukça üzgündü bu durumdan. Zehra Ömer’i ikna etmek ister, ama nafiledir çabaları. Ama Zehra vaz geçmez ömerinin yanında olmaktan. Ömer’in yaralı yüreğine merhem olmak ister Zehra. Yanına gider önerinin, ve ne olursa olsun, yanındayım der ömerine. Ömer üzgün, ve en değerlisi, ayşesini kırdığı için yüreği mahzundu..

Çok acı çekiyordu Ömer. Gel yanıma der zehrasına..Gelde ilaç ol kanayan yaralarıma..Sımsıkı sarıyordu Ömer zehrasını. Çünkü tutunduğu tek dalıydı zehrası Ömer’in. Ve uyuya kalır Ömer zehrasının kokusuyla.
Birden bire Git..git artık..git..diye sayıklayamaya başlar Ömer. Zehra sakinleştirmek için saçıyla oynar Ömer’in. Ama acısı büyüktü Ömer’in, ve ruhuna dokunulması gerekiyordu. Zehrası usulca bir buseyle ruhuna dokunuyordu ömerinin, ama Ömer hâlâ sakinleşemiyordu.

Ve Zehra birkez daha hissettiriyor kendini Ömer’ine. Zehra’nın dokunuşunu hisseden ömer, tıpkı bir çocuk gibi sakinleşiyordu..ve Zehrasının yanında huzurla uyuyordu sabaha kadar. Ama ayşesi, Ömer kadar rahat uyuyamamıştı. Sabah olur olmaz, kırdığı ve kırıldığı yerden Biran önce gitmek istiyordu Ayşe. Ömer dur diyebilecek miydi kardeşine..

GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy 302. Bölüm (13 Mart Salı) Analizini okudunuz. Yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Mart 2018