Gülay Albasan – Adını Sen Koy 311. Bölüm Analizi (26 Mart Pazartesi)

Gülay Albasan – Adını Sen Koy 311. Bölüm Analizi (26 Mart Pazartesi): Kaybolup geri gelmeyen duygular vardır bazen. Hep bir arayış içerisinde olupta, birtürlü erişemediğin duygular. Sevgilerin en saf’ı, en temizi, ve sadık olması gereken anne sevgisi gibi.. Ömer annesinin yokluğunda, birazda acımasız olmayı öğrenmişti hayata karşı. Ve iki arada bir derede, mantığıyla, duyguları arasında kalmıştı çoğu zaman.

Ve belkide her seferinde duygularıyla hareket etmemesi gerektiğini kazımıştı beynine. Hayata karşı, her savunmasız kalışında, kendine ördüğü kalın duvarlar gibi, vicdanını da körelterek büyümüştü Ömer. Ne acıydıki, ömer Annesinin onları terk edip gidişiyle acımasız bir kişiliğe bürünmüştü. Ve yine yıllar sonra dönüp gelen annesine, yine acıyamaz hale gelmişti. Annesine olan olumsuz duyguları kafasını karıştırırken, yine mantığıyla hareket etmeyi düşünüyordu.

Okadar hırslıydıkı annesine karşı, zehrasının çırpınışlarını bile görmezden geliyordu. Zehra Ömer’e lütfen annene yardım edelim desede, Ömer kör olan kalbini, açamıyordu annesi için. Belkide anne sevgisini unutalı çok zaman olduğu içindir, bu kadar duyarsız oluşu. Belkide okadar zaman sonra, tekrar annesine bağlanmak korkutuyordu Ömer’i. Ömer bu yüzden, sürekli annesinin oyun oynadığını söyleyip duruyordu zehrasına.


Zehra ne yapsa ne etse Ömer’i ikna edemiyordu, ve Ömer’in annesi için göz yaşı döküyordu.. Ömerin annesi için birşey yapmaması, Zehra’nın da yapmayacağı anlamına gelmiyordu. Ömer’in tüm uyarısına rağmen, Zehra Ömer’in annesi için harekete geçiyordu. Ömer Zehra’nın yanında olmak için peşinden gitsede, zehranın elinden kayıp gitmesine engel olamıyordu Ömer..

Gülay Albasan – Adını Sen Koy 311. Bölüm Analizi (26 Mart Pazartesi) yorumu böyleydi. Lütfen sizlerde ona eşlik edip DİZİ HAKKINDA yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız. Teşekkürler..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. adini sen koy hepimize harika bir ruya yasati ama Insan oglu cok nankor bir kere bile tesekkur etmeden her gun sikayet ettik zaten bizlerin hakettiği dizilerde evlilik disi iliskiler, gayrimeşru cocouklar ve toplumun ahlakini bozan davranislar olmali.

  2. Hayırlı Axşamlar XANIM AZERİ FAN Abla Nasılsan Abla Boğazım İyi Deyil Okuldada Narahat Oldum Eve Tez Yoladılar Sabahda İçaze Verdiler Sizinle Yazışanda Unuduram Ağrıları Boğaz Ağrısı Mende Olanda Sıxıntı Cekirem Abla Üzür Dilerim Derman Kebul Edirem Üstüne Sağlık Mövsüm Deyişende Mende Her Zaman Boğaz Kirip Xestelikleri Olur

  3. gunelcim hos geldin canim nasilsin bogazin nasil oldu iyilesdinmi canim kendine cok iyi bak allaha emanet ol bakili kiz hos geldin nasilsin canim

  4. Gece gece körebe oynadınız demek.çocuklar güzelce eylenmişdir ozaman 🙂

    1. Oğluşum baya ısrar etti, bende kıramadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.