Gülay Albasan Adını Sen Koy 320. Bölüm Analizi (6 Nisan Cuma)

Gülay Albasan Adını Sen Koy 320. Bölüm Analizi (6 Nisan Cuma) günü sizler için yazdığı analiz ve değerlendirmeyi sunuyoruz sizlere.. Zehra merhametliydi, Ömer ise hem temkinli, hemde fazla gösteremesede oldukça merhametliydi. Heleki söz konusu Zehra’sının hayatı olduğunda, ekstradan birde çok iyi bir koruyucu oluyordu.

Zehrasının sürekli kendine dikkat etmeden, birileri için kendini feda edişi, Ömer’i çok endişelendiriyordu. Zehra hernekadar Ömer’in annesi için çırpınsada, Ömer hiç kimse ve hiçbir şey için zehrasından olmak istemiyordu. Ömer, kendine dikkat et diyordu zehrasına, ve ercanın nekadar tehlikeli biri olduğunu bilmiyorsun der. Ömer zehrayı evde göremeyince çok merak etmişti.

Ömer zehrasından habersiz kaldığı her an, aklında deli sorularla boğuşuyordu. Zehra’sız kalma düşüncesi, Ömer’i kısa süreliğine de olsa çıkmaz bir kuyuda gibi hissettiriyordu. Onsuz kalmak hayatın bittiği yer gibi geliyordu Ömer’e. Lütfen diyordu zehrasına, lütfen birdaha beni habersiz bırakma. Ve bensiz bir şeye kalkışma..

Ömer’in, annesi için umursamaz tavırları zehrayı derinden üzüyordu. Ve Ömer’in bütün kızgınlıklarına rağmen Ömer’i annesine yardım etmek için ikna etmeye çalışıyordu. Jülidenin yardıma ihtiyacı olduğunu, onun korunması gerektiğini söylüyordu. Ömer yine kıyamıyor zehrasına,vede kıramıyor sevdiceğini. Zehrasının hatrı için, jülideye yardım etmeye ikna oluyor Ömer. Zehra ve Ömer konuşarak halletmişlerdi sorunu.

Ve Ömer zehrasına birşey sormak istemişti, Zehra Ömer’e manalı mânalı bakınca, Ömer cevabımı aldım diyerek, zehrasını yüreğine basıyordu. Bütün sorunlar yürekler birleşince son buluyordu. Sımsıkı sarılmak, bütün olumsuzlukları olur hale getiriyordu.. Tabi Ömer ve Zehra bunları yaşarken, bahşende koskocaman bir portre gibi, camın arkasından onları izliyordu..

Ve yine hainliğini yapıp, kendi yakasını kurtarmak için,Jülidenin yerini Ercana bildiriyordu. Ömer fark etmişti bahşendenin pusuya yatacağını, ve uyarmıştı şoförünü dikkatli ol diye. Zehra’nın içi yine rahat değildi, ve Ömer’i ne, eğer Jülide hanıma birşey olursa, ben ömür boyu vicdanımı susturamam diyordu. Ömerde asıl sana birşey olursa benim vicdanım susmaz ömür boyu diyerek, zehrasıyla birlikte Jülidenin yanına gidiyordu. Gitmişlerdi gitmesine ama, sanırım artık çok geçti.

Yada Jülide yine akıllı davranıp, adamlar gelmeden evi terk etmişti belkide.. Gülay Albasan Adını Sen Koy 320. Bölüm Analizi (6 Nisan Cuma) günü değerlendirmesini okudunuz. Sizde yorum ve görüşünüzü aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi hafta sonları dileriz…

Not: Yeni tüyolar ve Fragman sayfamız için Tıklayın >>> Adını Sen Koy 9 nisan Pazartesi

YORUMLAR

  1. ozge ablam hos geldin canim biz iyiz sen nasilsin gunun nasil geciyor seni cok seviyorum cansin gunun hep mutlu gecsin optum

    1. Canım iyiym tatlım bende seni seviyorum görüşürüz inşallah

  2. demetim morel kaynagim konu belgesellmi hal etmene cok sevindim kiz bayiliyom sana morelimsin benim canimsin hayatimsin optum ve ne islerin varsa cekinme ben burdayim sana yardim ederim

    1. Tamam canım yardım isterim. Şimdi acil işim var sonra görüşürüz. Özge’m sana da kolaylıklar diliyorum. Görüşürüz.

  3. aytacim ayselim gununuzun iyi gecmesine cok sevindim bende bu gun erken kalktim kahvalti yaptim temizliy bulasik disariya cikdim hava cok guzel ve eczaneye ilac almaya akrabamizin arabasi ile gitdim amcam gile getdim bir az oturdum geldim misafirlerimizden halamin kizi gelicek babamin dayisi oglu geldi eh boyle iste bende sizi cok seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.