Gülay ALBASAN – Adını Sen Koy 322. Bölüm Analizi (10 Nisan Salı)

Gülay ALBASAN – Adını Sen Koy 322. Bölüm Analizi (10 Nisan Salı): Zehra mahçuptu Ömer’e karşı. Her nekadar jülidenin zor durumda olduğunu hissetsede, Ömer’i buna ikna edemiyordu.. Ömer, yeter artık bizimle oynadığı diye düşünüyordu. Ve, bukadar dalga geçme yeter deyip, bundan sonra asla jülideye inanmayacağını söylüyordu. Yine en iyi bildiği şeyi yaptı ve kaçıp gitti diyerek zehraya çıkışıyordu.zehra’ya, herkesi kendin gibi iyi niyetli zannediyorsun, ve güveniyorsun demişti.

Zehra üzülmüştü, birazda kırılıyordu Ömer’e.. Ve kendini kaybederek, ben, bencil ve umursamaz seni sevmiyorum diyordu Ömer’i ne. Ömer alınmıştı Zehra’sından duyduğu ve kalbine ok gibi işleyen sözlerine. Gerçekten böyle mi der gibi bakmıştı, sevdiceğinin yüzüne. Zehra kırmak istememişti ömerini. Sadece söylemek istediği, bırakma annenin peşini demek istemişti. Zehra bin pişman olmuştu Ömer’ine sarf ettiği sözlere. Ve affettirmek istiyordu kendini sevdiceğine.

Yüreğinin acısını görüyorum diyordu, sen fark etmesende, onu merak ettiğini, onun için endişelendiğini görebiliyorum diyordu Ömer’i ne. Ömer sessizdi, ve sadece iç geçiriyordu zehrasının söylediklerine. Çünkü haklıydı Zehra. Ve Ömer bir kez daha aşık oluyordu, seni senden iyi tanıyorum diyen sevdiceğine. Zehra ömer’in üzgün olmasına dayanamıyordu.

Onu bir an önce rahatlatmak, ve üzüntüsünden uzaklaştırmak için Ömer’i ne elleriyle bitki çayı hazırlıyordu. Ve Ömer zehrasının çırpınışlarına kayıtsız kalamıyordu. Ve Zehra’sına sımsıkı sarılarak sen benim herşeyimsin diyordu. Ömer yine Zehra’sının peşine düşüp, jülidenin ne halde olduğunu görmeye gidiyordu..Ve Ömer’in içinin sızladığı an…Annesinin yarasından sızan kan, Ömer’in yüreğine dert oluyordu..

O zaman anlamıştı Ömer, Jülide hayatından, biricik evlatları için vaz geçmişti. Adını Sen Koy 322. Bölüm Analizi (Gülay ALBASAN) 10 nisan salı konumuz hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

 1. oguz abim nasilsin aysel hakli vallahi deyis rengini demetim evet haklisin ben sana cevab yazmistim bakarsin hayatim

 2. gulay ablam nasilsin ya basinin agrisi gectimi nerdesin merak etdim seni

  1. Burdayım xanım Azeri teşekkür ederim iyiyim,geçti çok şükür başımın ağrısı..

 3. Xanım hiç sorma,o nasıl bir manyak öyle. Seven insan sevdiğine zarar vermez,zarar gelmemesi için canını verir. Ercan’ın ki aşk değil takıntı. Sadece takmış kafayı Jülide’ye o kadar. Inşaallah kimseye zarar gelmeden sorun hallolur. Bu arada cevap yazdım sana. Bak ıstersen. 🙂

 4. demetim hayatim oh ne guzel yemisiz ama yine aciktim ben ne kadar yesemde formumum de kaliyom ayselim sag ol sema ablam hos geldin evet canlarim zehranin konusmasi daha tatliydi oldum gulmekten aysenin muge konusunda cok yikilmis agliyordu simdi ne oldu buna seve seve bavulunuda hazirliyor hepsi bu nazmisin sucu ne yapalim onlar icin katlaniyorum zaten

 5. Hayırlı akşamlar Oğuz bey. İsimlerimiz hâlâ siyah kırmızı yaparmısınız?

  1. İsmin kırmızı görününce başın göğe mi erecek Aysel yaw 🙂

   1. Niye öyle dedinizki şimdi ben eskisi gibi olsun istemiştim sadece 🙁

    1. Üzülme Ayselim.
     Oguz abi seni üzermi?
     Hiç.
     Sen nasıl oldun?
     Iyi misin?

   2. Oguz abi.
    Bazen çok kirici ola biliyorsun.
    Ama lütfen isimleri kirmizi yaparsaniz seviniriz demek istedi AYSEL.
    Tesekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.