GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy 341. Bölüm Analizi (7 Mayıs Pazartesi)

GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy 341. Bölüm Analizi (7 Mayıs Pazartesi): Zehra şokta: Çünkü canına kast edilmişti Zehra’nın. Tam mutluluğu yakaladım, bundan sonra herşey çok güzel olacak diye düşünmeye başlamıştı Zehra, ama huzur yine bir numara büyük gelmişti, Ömer ve zehra’ya. İnanmak istemiyordu birtürlü defnenin yaptığına.

Ve ikna olmakta istemiyordu cananın anlattıklarına.. Sadece kaybetme korkusu sarmıştı içini. Bir an bir saniye bile ömersiz olmak istemiyordu Zehra..Zehra ömerini yanında tutmak için çırpındıkça, defnede, Söke Söke Zehra’nın elinden almaya çalışıyordu Ömer’i. Zehra ne edeceğini bilemez olmuştu, ve eğer işe göndermezsem, benim yanımda kalırsa, gözümün önünde olursa, ömerime doya doya sarılırsam kendimi iyi hissedebileceğim diye düşünüyordu.
Ne olur diyordu Ömer’i ne, ne olursun beni bırakıpta gitme..

Bu gün benimle ol, bugün bizim günümüz olsun diyordu.
Hissetmişti sonunda Zehra, ve içini sıkıntı kaplıyordu. Ömer giderse, birdaha bana dönmez zannediyordu. Bir çocuk gibi duramıyordu yerinde. Sığamıyordu olduğu hiçbir yere..Ve Ömer’i ne yürüyüş yapalım diyerek, spor yapalım diyerek, hatta canım acıyor, ağrım var diyerek Ömer’i yanında tutmaya çalışıyordu..

 

Aslında, ömerde gitmek istemiyordu zehrasının yanından. Herşey doruğunda yaşanıyordu bu aralar.. Sevgininde, özleminde, kaybetme korkusuyla, kavuşma isteğiyle, kalplerinde ne varsa hayata dair, tüm coşkusuyla yaşanıyordu Ömer ve zehranın yüreğinde..


Ömer mecburen ayrılsada zehrasının yanından, Zehra unutturmamaya kararlıydı kendini ömere.. Ve mesaj yazıyordu sevdiceğine. Ömer toplantıdaydı, ama yinede, dünya duruyordu zehrasından mesaj gelince..Ve tebessüm eşliğinde, Zehra’sına cevap yazıyordu..Ama sinsi sarı, yine içten içe yiyordu Ömer’i bakışlarıyla. Ömer’in gözü kör oluyordu zehrasının Z sini görünce..

Zehra kararlıydı bu sefer, ve ömerle konuşacaktı. Ömer’ daha fazla dayanamayıp, konağa gelmişti hemen. Ve Zehra diyecekti sevdiceğine. Beni sensiz bırakma. Defne iyi niyetli değil, o sarıyı aramıza alma.. GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy 341. Bölüm Analizi (7 Mayıs Pazartesi) yorumuna sizlerde eşlik etmek isterseniz aşağıya yorumunuzu yazın lütfen…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy 341. Bölüm Analizi (7 Mayıs Pazartesi) (157 Yorum)

  1. İyi akşamlar cankız tatli kiz tilisimli kız bende seni seviyorum ayağın nasil sormuştum önceden cevap yazdin mi? görmedim İnşaAllah iyisindir muck muck Allah’a emanet ol sevdiklerinle birlikte tatli hoş sohbetler….sevgimle…

  2. Kelimeler kifayetsiz kaliyor seni anlatmaya sevgimi belirmeye kendi guzel kalbi guzel kızım her şey gonlunce olsun Albasan ailesinin sağlık mutluluk,mereket neşe golgesi olsun iyi aksamlar sevgimle kalin….

  3. Hoş sohbetler iyi aksamlar seni seviyorum ayyüzlüm nasilsin …her şey gonlunce olsun muck…muck…

Eklenme Tarihi: 7 Mayıs 2018
SSL Certificates
SSL Certificate