GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy Analizi 1 Mart Perşembe (294. Bölüm)

GÜLAY ALBASAN – Adını Sen Koy Analizi 1 Mart Perşembe (294. Bölüm) Yıllarca biriktirdiĝi hatıraları zehraya veriyor ömerin annesi.  Artık ömerine, ve ayşesine kavuşmak üzereydi, ve yıllarca yanına yoldaş ettiĝi hatıralara, zehranın sahip çıkacaĝından hiç şüphesi yoktu. Zehra,  ömer’e ayşe’ye ve hatta annelerine bile aynı hassayiyette davranıp, ailesini sahiplenmeye çalışır.. Ya ömer!

İçi içini yiyor resmen, zehrasını o adamın yanında görünce.  Ben zehranın eşiyim derken, adamı gözleriyle yiyecekti neredeyse. Zehra ise, bir yandan mutlu olur ömerinin onu sahiplenmesine, bir yandanda biraz tedirginlik yaşar, ömeri huzursuz ettiĝi için. Ömer zehrasıyla yemeĝe gitmek istemişti fakat, birtürlü bitmek bilmeyen toplantı sinirlerini bozuyordu. Duramıyordu ömer yerinde.

Kıpır kıpır, bir o tarafa, bir bu tarafa dönüp duruyordu. Ve dayanamaz daha fazla zehra’sızlıĝa. Mesaj üstüne mesaj atar. Özledim seni, görmeden duramıyorum diyemesede,  yemeĝe gidecektik der. Baktıkı zehrası halâ yok, baktıki zehrası gelmiyor yanına, adeta toplantıyı basar ömer. Gözlerinden ateş saçarcasına, yeter artık bırakın karımı, sizin yüzünüzden kaç saatir göremedim dercesine çıkışır toplantıdaki insanlara.

Daha bitmedimi toplantınız, ben bitmiştir diye düşündüm der ve oturuverir masaya… Ohhh der içinden. Zehrasını görmek, onun olduĝu yerde nefes almak sakinleştiriyordu ömeri. Toplantıdan sonra, ömer resmen kovalar mehmet beyi..git artık der gibi…Ve zehrası, üzülür ömerinin bu haline. Annesinden alıp okuduĝu günlükle, biraz daha duygusallaşır zehra.

Kıyamadıĝı ömeri, ne kadar zor büyümüştü, ve nasıl bir iç dünyası var diye kahreder kendini zehra.  Kendini affettirmek için odasında yemeĝe davet etsede ömeri, ömer  kırılmıştı biraz zehrasına, ve ben tokum diyerek eşlik etmez zehrasına. Zehra gönlünü almak ister ömerin, bir bardak sütle sevdiceĝinin yanına gider, tatlı ve içten bir buse’yle ömeri mest ederken, ömer gitme der zehrasına. Seni içimde hissetmek istiyorum dercesine, baĝrına basar zehrasını.

Ömer hiç olmadıĝı kadar mutlu oluyor zehrası yanındayken. Zehrada hasretti aslında ömerinin şefkatine, ve öylece kalıveriyor her ikiside…

YORUMLAR

  1. O değilde,resimde ömerin dudaği neden ruj boyasi gibi çimiş

  2. Hayırlı Axşamlar Dizi Ailesi GÜLAY Abla Bu Günkü Xeberlerde Türkiye’de Olan 8 Şehid Hakında Olanları Gördüm Üreyim Ağrıdı Allah Hamısına Rehmet Etsin Ailelerine Sebir Versin Cox Üzüçü Olaydı Bu Aneler Babalar Nasıl Dayanaçak Allah Dayanaçak Küve Versin Zaten Men Eşidenden Şokdayam Sizin Şehidleriniz Bizim Şehidlerimizdi Onlar Genetin Melekleridi Allah Amerika’nın Belasın Versin Müsalmanların Üstünden Gözderi Kesilsin Şehidler Bizi Azadlığa Cexaren Küvedi Allah Bütün MEHMETÇİKLERİN Yoların Açık Etsin Son Şehidleriniz Olsun Allah Bundan Sonra Şehid Xeberi Türkiye’ye Kismet Etmesin Amin

    1. Amiyn günel, ALLAH razı olsun.

  3. Dizinin en çok yalan konuşani zehradir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.