Gülay Albasan – Adını Sen Koy Analizi (355. Bölüm 25 Mayıs Cuma)

290 yorum
8 izlendi

Ne zamandan beri seviyorum seni biliyormusun? diye soruyordu zehrasına Ömer. Zehra’sı nezamandan beri diyordu?
Ömer hep sevdim seni… ilk gördüğümde, sana ilk bağırdığımda, sana, benden uzak dur dediğim her anımda bile, hep sevdim seni diyordu..Hemde çook…
Zehrada Ömer’ine, bende seni sevdim hep diyordu, ve ömrümün sonuna kadarda seveceğim.
Tek isteğim seninle yaşlanmak, ve seninle ölmek diyordu Ömer’i ne..

Ömer ya bana birşey olursa diyordu, ama zehrası, aklının ucundan bile geçirmek istemiyordu ömersiz bir hayatı..Ve sus ne olur, gerisini söyleme diyordu. Tek isteğim, sadece yüreğinin üzerinde uyumak, ve kalbim senin yüreğinle atsın diyordu..
Yorgundu Ömer, Her daim üzerine yüklenen hayat yükü, zaman zaman yoruyordu ömeri. Ve tek sığınağı zehrasının kolları oluyordu..Hep yanımda ol diyordu zehrasına. Eğer sen yoksan, ben kaldıramam bunca yükü diyordu. Eğer sen yoksan yanımda, bir sıkıntım, bin oluveriyor diyordu.

Ve eğer sen yanımdaysan, dünya derdim olsa, gözüm hiçbirini görmüyor diyordu..
Sevdalıydı Ömer ve Zehra birbirine. Hernekadar hırsla, hınçla başlasada onların yolculuğu, kader yazmıştı onları birbirine.
Ve ne kadar zor olduysa aşkları, okadar sağlam bağlanmıştı sevda zinciri. Ve ne kadar olmaz bu iş deselerde, yürekler dinlememişti onları. Ve şimdi, iyiki diyorlardı, iyiki tanımışız birbirimizi. İyiki sevmişiz gönüllerimizi..
Artık Ömer, Zehra’sına Her baktığında, dahada aşık oluyordu. Ve zehrasının her iyi niyeti, Ömer’i dahada bağlıyordu kendine..

Bunu Gördün mü>>  21-22 Mart Yemin Dizisi 24.-25. Bölüm Özeti ve Fragmanı


ZEHRA DİYORDU ÖMER, Zehra efendim dediğinde, yok bişey diyordu.
Çünkü zehrasına olan aşkını anlatacak söz bulamıyordu.
Ve yine ZEHRA DİYORDU ÖMER, ve yine Zehra efendim dediğinde, Ömer yine yok birşey diyordu..
Ve zehrası gülümsüyordu ömerine.. Çünkü zehrası, zaten, önerinin ne demek istediğini, sevdiceğinin gözlerinden okuyordu. Çünkü zehrasıda, aynı düşüncelerle seviyordu ömerini.. Ama o’ Ömer kadarda cesaret edemeyip, sadece gözleriyle konuşuyordu..

 

Belkide Ömer gibi, dilinin tutulmasından korkuyordu..Belkide anlatırsam, dünya kıskanır diye düşünüyordu.. Belkide Zehra, Nazara gelmekten, Ömersiz kalmaktan korkuyordu..
Kocaman sevgileri, içlerinde büyüsün istiyordu..SEVGİDE BÜYÜKTÜ, SEVDADA..
AMA İMTİHANDA BÜYÜK OLACAKTI, EN AZ SEVDA KADAR..
SİZİ SEVİYORUM..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2018