Güldür Güldür Show Bitecekmi Final Yapacak mı Eylül 2017-18 de Devam Edecek mi?

Yeni sezonda dizilerin devam edip etmeyecekleri bunlarla birlikte show programlarının akibeti merak konusu oluyor. İşte Show tv de 2 sezondur devam eden ve izleyenleri kahkahalara boğan Güldür Güldür Show Bitecekmi Final Yapacak mı Eylül 2017-18 de Devam mı Edecek? soruları akıllara takıldı ve merak edilmeye başlandı.

Show tv ekranlarının kahkaha makinası olan program her yaştan insan tarafından sevilerek izleniyor ve takip ediliyor. Öyleki show tv de izleyemeyenler internet üzerinden binlerce milyonlarca kez izlemeye doyamadığı skeçleri takip ediyor. Show tv de iyi tutmuş nadir programlardan biri diyebiliriz.

Peki böylesine tutulan bir programın devam edip yeni sezonda olup olmayacağı belli oldu mu yada ne zaman belli olacak. Güldür güldür Ali Sunalın yönetiminde oldukça başarılı bir sezon çıkardı. İzlenme oranları da Güldür Güldürün reytingleri de kanalın yüzünü güldürdü gerçekten. Peki Show tv programı devam ettirecek mi bitirecek mi?

Elbette bitirmeyecek. Böylesine güzel tutmuş bir yapımın bitirilmesi hem oyunculara hemde kanala yazık etmek olur.  2017 Mayıs ayında sezon finali yapacak olan Güldür güldür Eylül 2017 de yeni sezonu ile Show tv de ekrana gelmeye devam edecek. Bu müjdeyi sizlerle paylaştıktan sonra birde bu yazın değişecek oyuncular var. Geçen sezonda olduğu gibi oyuncu yetiştirme konusunda oldukça başarılı olan program yetiştirdiği oyuncuları diğer dizilere transfer etmeye çalışıyor.

Bu sebeple yaz aylarında bazı oyuncular programdan ayrılırken bazıları da yeni katılıyor. Güldür Güldür Show Bitecekmi Final Yapacak mı sorusuna cevap verdik, program devam edecek dedik ama birde program oyuncularının birlikte rol alacakları dizi veya film projesi vardı. O ne oldu derseniz şimdilik haber yok ama yaz aylarında kesinleşecek.

Güldür Güldür Eylül 2017-2018 de yeni sezonu ile show tv ekranlarında devam edecek. Bazı sitelerde programın biteceğini yazanlar olmuş onlara da itibar etmeyin diyorum. Lütfen sizlerde bu konu ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın.

YORUMLAR

  1. bitsin artık işin suyu cıkmadan final yapsın shovv tv yeni yarısmalar koysun bkm bitir şu yarısmayı shovv tv bitir şu yarısmayı güldür güldür shovv final final olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.