Güldür Güldür Show Naime Kimdir? (Ecem Erkek) Bilgileri Resimleri

Güldür Güldür Show Naime Kimdir? (Ecem Erkek) Bilgileri Resimleri... Güldür Güldür Show’a yeni bir oyuncu dahil oldu. Ecem Erkek’in katıldığı program yeni bölümleri ile Show tv de yayınlanmaya devam ediyor. Güldür Güldür Show’da oyunculuk yapacak olan Ecem Erkek Kimdir? Bilgileri resimlerini sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

Güldür Güldür Show da Naime karakterini canlandıracak olan Ecem Erkek bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Ecem Erkek 24 Haziran 1991 Ankara doğumludur. 2006 yılında liseden mezun oldukdan sonra Mamak Belediyesi Konservatuvarında tiyatro eğitimi alır ardından Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğunda diksiyon eğitimi almıştır.

2009 Ankara Sanat Tiyatrosunda kursiyerlik yapan Ecem Erkek; 2010 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi, Tiyatro Ana Sanat Dalı Bölümünü kazanmış ve 2015 yılında mezun olmuştur. Ecem Erkek bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. Hayat Sırları dizisinde Şirin rolünü oynamıştır. Ecem Erkek kendisi gibi oyuncu olan Yüce Armağan Erkek ile evlidir.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.