Güldür Güldür Show Yeni Sezon Ne Zaman, Yeni Bölümler Neden Yok Yayınlanmıyor?

Uzun yıllardır Show Tv’de yayınlanan Güldür Güldür Show TV 8 ile anlaştığı ve bu kanala transfer olduğu konusunda bilgiler daha önce sitemizde ve haber sitelerini diye ekrana gelmişti. Ancak aldığımız son bilgilere göre TV Güldür Güldür Show arasında herhangi bir anlaşma olmamış. Güldür Güldür Show kadrosundan ayrılan ve yeni dizi veya programlar ile devam eden oyuncuları sebebiyle yeni sezonda ekranda olmayacağı açıklandı.

Sevilen komedi programı Güldür Güldür Show uzun yıllardır Show TV ekranlarında yayınlanmakta ve oldukça geniş bir kitleye hitap etmekteydi. Ancak oyuncularından bazıları farklı programlara geçince Güldür Güldür Show’da yeni sezonda ne yapacağını bilemedi, devam etmek için yeterli kadrosunu oluşturamayan program bu dönem beklemede kalacağını resmen açıklanmış oldu.

Güldür Güldür Show Yeni Sezon Yeni Bölümler Neden Yok Yayınlanmıyor?

TV8 ile anlaşma konusunda da herhangi bir gerçeklik payı bulunmayan Güldür Güldür Show yeni sezonda eski bölümleri ile Show TV’de yayınlanmaya devam edecek. Ancak TV8 ile ilgili herhangi bir bağlantısı olmayan ve herhangi bir sözleşmeye imza atmayan Güldür Güldür Show 2018 yılında Aralık ayına kadar yeni oyuncular bulmaya ve farklı programlara giden Onur Buldu gibi İrem Sak gibi oyuncularını kadroya geri kazandırmaya çalışacak.

Güldür Güldür Show Yeni Sezon ne zaman başlayacak 2018-2019

Bildiğiniz üzere Onur Buldu geçtiğimiz haftalarda Star TV’de yeniden başlayacak olan Eyvah Düşüyorum yarışmasına sunmaya başlamıştı. Eğer Eyvah Düşüyorum programının reytingleri kötü gider ve kısa sürede kalkarsa Onur Buldu tekrardan Güldür Güldür Show’a geri döneceğini açıklanmış diye öğrendik. İrem Sak da yaşamayanlar vampir dizisinin kadrosunda yer alıyordu. İrem Sak yeni sezonda oynamış olduğu diziden ne zaman döneceği belli olmasa da yeni oyuncuların belli olması ile Ocak 2019’da Güldür Güldür Show yeniden Show TV’de yayınlanmaya başlayacak diye düşünüyoruz.

Güldür Güldür Show Yeni Sezon Ne Zaman, Yeni Bölümler Neden Yok Yayınlanmıyor?

Her ne kadar kesin bilgiler olmasa da Güldür Güldür Show en kısa zamanda kadrosunu yenileyip tekrardan Show TV’de insanları güldürmeye başlayacaktır diye ümit ediyoruz. Özellikle Ali Sunal ve Doğa Rutkay gibi isimleri ile unutulmaz bir komedi yaşatmak için 2019’un ilk aylarında Güldür Güldür Show‘u yeniden Show TV’de görmek arzusuyla aşağıdaki son bilgileri sizlere ulaştırmak istiyorum.

Güldür Güldür Show Yeni Sezon Yeni Bölümler Neden Yok Yayınlanmıyor

Vatan gazetesi yazarı Oya Doğan, Show TV genel müdürü Suavi Doğan’la buluştu. Güldür Güldür Show’un kanalı Show TV’de kalacağı, Ocak ayında ekranlara döneceğini söyledi. Doğan, “Güldür Güldür benim gözbebeğim. Geçen 5 yıllık zaman içerisinde inişli çıkışlı günler geçirdik. Bu yıl çok zorlu geçti. Biz de Güldür Güldür’de hazırlıksız yakalandık.

Sezon boyunca Güldür Güldür, yazları da iki tane film yaptıkları için yazarlar ve oyuncular çok yorulmuştu. Ve kendini bir türlü yenileyemiyordu. Yapımcıyla beraber bir karar aldık. Bu yaz onlar film yapmadılar. Biz de ara verdik. Yeniden yazılsın, yeni karakterler eklensin istedik. Şimdi Güldür Güldür’den gidenler oldu. Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay kesin olacak isimler.

Onur Buldu başka bir kanalda yeni bir programa başlıyor. İnşallah işi başarılı olur ama orada işler yürümezse Güldür Güldür’e geri dönecek. Haftaya oyuncu seçimlerine başlayacağız. Ocak ayında kısmetse geri dönüyorlar.” açıklamasını yaptı. ”Güldür Güldür Show” yeni bölümleriyle Ocak ayından itibaren Show TV’de!

Bu konuda izleyicilerden gelen yorumlarda oldukça manidar geldi bizlere. İzleyici Yorumu: Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay ile Güldür Güldür yürür mü hiç? Onur Buldu her türlü geri getirilmeli. Zaten daha önce Doğa Rutkay’da iki programı aynı anda götürüyordu. Transfer olarak da Okan Çabalar ve İrem Sak kesinlikle geri getirilmeli. Onlara ek olarak Bkm ekibinden birkaç oyuncu transferiyle bu iş alır başını gider.

İzleyici Yorumu: Onur Buldu’nun programı büyük ihtimal tutmayacak zaten, döner garanti. İrem Sak, Thıs Is Us uyarlamasında, dizinin erken bitmesiyle anca gelir… Ekip için önemli isimler ama oyuncular bakımından artık farklı iş denemek istiyorlar. Ben olsam ben de sıkılırdım, farklı yerlerde kendilerini geliştirmeleri lazım biraz da. Zaten dönüp dolaşacakları yer belli, bir süre aranın ardından yine ekibe dönerler.

2019-2020 Yeni Sezon GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW ne zaman başlıyor

Not: 2019-2020 Yeni Sezon GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW AKIBETİ NETLEŞTİ
Vatan gazetesi yazarı Oya Doğan, Show TV genel müdürü Suavi Doğan’la buluştu. Güldür Güldür Show’un kanalı Show TV’de kalacağı, Ocak ayında ekranlara döneceğini söyledi. 2019-2020 Yeni Sezon GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW ne zaman başlıyor 2019 Ocak ayında

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Güldür Güldür Show Yeni Sezon Ne Zaman, Yeni Bölümler Neden Yok Yayınlanmıyor? (1 Yorum)

  1. Ben Ali Sunal ın yeni ve genç yetenekleri kadroya almasını istiyorum. Oyuncuların çoğu 10 sene önce tanınmıyordu bile. Gitmek isteyen gitsin bence. Eğitimli ve yetenekli yeni oyuncuların daha çok tutacağına inanıyorum.

Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2018