Güldür Güldür Show Yeni Sezon Tv8’e Transfer oldu Ne Zaman Başlıyor?

Uuzn yıllardır Show tv ekranlarında yayınlanan sevilen show programı Güldür Güldür Show 2018-2019 Yeni Sezon Tv8’e Transfer oldu. Güldür Güldür Show Yeni Sezon Tv8’de Ne Zaman Başlıyor? hangi tarihte yayınlanmaya başlayacak diye merak edenler için kısaca yazalım arkadaşlar..

Çok eskiden beridir Show TV ekranlarında yayın hayatını sürdüren ve oldukça sevilip tutan show programı Acun Ilıcalının kanalı olan Tv8 ekranlarına transfer oldu. Güldür Güldür Show Yeni Sezon Tv8’e Transfer oldu, birbirinden komik skeçlerle seyirciyi ekrana kilitleyen adeta gülmekten kırıp geçiren yapım neden kanal değiştirdi hemen açıklayalım..

Öncelikle Show tv son zamanlarda oldukça zor günler geçiriyor. Acun Ilıcalı son olarak katıldığı bir tv programında eski yıllarda Show tv de çalışırken kanalın kendisine olan borcunu ödemediğini ve 100 milyon alacağı olduğunu açıkladı. Böylesine büyük bir rakam alacağı olan Acun intikam almak için kanalın elinde bulunan dizi ve programlara göz dikerek show tv ye iyi bir ders vermek  istiyor..

Güldür Güldür Show, Show TV’den ayrıldı ve yeni kanalına transfer olarak yeni bir kapı aralamış oldu! Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8 ile Güldür Güldür Show arasında yapılan anlaşma sonrasında bir sezonluğuna program tv8 de yayınlanacak. Güldür Güldür Show ne zmaan tv de derseniz 2018 Ekim tarihinden itibaren TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak!

Güldür Güldür Show Yeni Sezon Tv8 de Ne Zaman Başlıyor

Acun Ilıcalı’nın TV8 için yeni sezonda çok daha canlı ve güçlü bir kanal olacağını duyurmasının ardından yeni programlar bir bir yayına girmeye ve yeni diziler kanal ile anlaşma sağlamaya başladı.  Acun ılıcalı yepyeni dizi ve yapımlarla anlaşılacağını duyurmasının ardından bombalar bir bir patlamaya başladı ve Tv8 ailesi her geçen gün daha da büyümeye güçlenmeye başladı. Anlaşılan o ki Acun kendisine borçlu olan Show tv yi reytinglerde geçmeyi kafaya taktı..

Yeni Sezonda 2018-2019 da Güldür Güldür Show ekibi Ekim ayından itibaren yeni skeçleriyle TV8 ekranlarında olacak! Kemal Sunalın oğlu Ali Sunal başta olmak üzere birçok ünlü ismin kadrosunda yer aldığı Güldür Güldür, yeni sezonda da güldürmeye devam edecek! Bazı oyuncuların programdan ayrılacağı açıklansa da henüz belli bir isim yok..

Güldür Güldür Show Yeni Sezon Tv8’e Transfer oldu Ne Zaman Başlıyor?

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı en son yaptığı açıklamada yeni sezonda TV8 kanalında içerikleri sürekli artıracağını Survivor ile O Ses Türkiye yarışmaları dışında gündüz kuşağı için de iyi projelerin kanala transfer olacağını açıklamıştı! Bu açıklamanın üzerinden çok geçmeden TV8 birçok dizi projesini açıkladı, transfer etti! TV8’in son bombası Güldür Güldür Show oldu. Ayrıca yeni diziler ile de görüşmeler sürerken Ahmet Kural ve Murat Cemşirin yeni dizisi de Tv8 de ekrana gelecek bu sezon..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2018