Güldür Güldür Show Yeni Sezona 4 Ekim 2017 Çarşamba Günü Başlıyor

Her cuma akşamı Show Tv ekranlarında gülmekten kırıp geçiren Güldür güldürün ne zaman başlayacağı neden başlamadığı merak ediliyordu. Show TV’nin sevilen programı ‘Güldür Güldür Show‘ yeni sezonunun tarihini açıkladı ve ilk bölümün show tv gün değiştirerek başlatıyor.

2 Sezondur devam eden ve cuma günleri aşina olduğumuz Güldür Güldür Show eskiden beri cuma günü yayınlanıyordu. Show tv den yapılan açıklama ile programın günü çarşamba gününe alındı. Güldür Güldür Show neden gün değiştirdi niçin çarşamba günleri yayınlanıyor diye sorarsanız sanırız cuma günü devam eden Kalp Atışı dizisinden kaynaklandı bu durum.

BKM Film’in yapımcılığında ekrana gelen Güldür Güldür Show yeni 2017-2018 sezonu ile izleyicilere keyifli anlar yaşatmaya devam edecek.  ‘Güldür Güldür Show’ yeni sezonda Show tv ekranlarında devam edecek ve çarşamba akşamları yayınlanacak. Geçtiğimiz sezonlar cuma günleri ekrana gelen program 4 Ekim 2017 çarşamba günü başlıyor.

Güldür Güldür Showun gün değiştirmesi iyi oldu mu sizce? Her hangi bir kaybı olurmu bu güzel show programının, izlemeye devam edecek misiniz? ‘Güldür Güldür Show’ yeni sezon yeni bölümüyle 4 Ekim Çarşamba 20.00’de Show TV’de kaldığı yerden devam edecek. Yorumlarınızı aşağı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Güldür Güldür Show Yeni Sezona 4 Ekim 2017 Çarşamba Günü Başlıyor (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2017