Güldür Güldür Show’a Seyirci Olmak Oyuncu Olmak Çok Kolay

Gerçekten de Güldür Güldür Show’a Seyirci Olmak Oyuncu Olmak Çok Kolay.. Show TV ekranlarında yeniden başlayan Güldür Güldür Show’a Katılmak ister misiniz. Güldür Güldür Show 2019/2020 yeni sezonunda programa katılmak seyirci olmak ve yardımcı oyuncu olarak kısa da olsa rol almak için isteğiniz arzunuz varsa BKM ekibine ulaşabilir onların sahne çalışmalarına sizler de katkıda bulunabilir ve Güldür Güldür Show’da siz de yer alabilirsiniz.

Show TV ekranlarında haftanın değişik günlerinde izleyicilerle buluşan Güldür Güldür Show Ali Sunal’ın yönetiminde oldukça zevkli güzel bir program olarak farklı bakış açılarını insanlara aktaran onları hem güldüren hem düşündüren çok güzel bir show komedi programı. Bu güzel komedi programına sizler de katılmak Güldür Güldür Show programına izleyici olarak katılmak ya da basit ve küçük rollerde oynamak isterseniz burada sizler için yeteri kadar bilgi var.

Güldür Güldür Show Başvuru formu katılım nasılGüldür Güldür Show programına nasıl katılınır?

Güldür Güldür Showda siz de yer almak isterseniz öncelikle Ali Sunal ve ekibi ile irtibata geçerek programa davetiye kazanabilir ya da küçük bir rolde oynamak için izin isteyebilirsiniz. Ali Sunal gerçekten de birçok insana yardımcı oluyor ve yan karakterleri izleyicilerle zaman zaman paylaşmaktan çok mutlu oluyor. Güldür Güldür Show’da Onur Buldu’nun Doğa Rutkay ve daha birçok başarılı oyuncunun yer almış olduğunu ve programa konuk olan izleyenlere yardımcı olduklarını görüyoruz sürekli. Güldür Güldür Show gerçekten de herkesi güldüren ve insanları mutlu eden bir program olduğu için programa katılımcı olmak isteyenlere de genellikle yardımcı olunuyor.

Güldür Güldür Show Skeçlerine yardımcı rollerde oyuncu olarak katılmak

Güldür Güldür Show daha sizlere de yer almak istiyorsanız ve Güldür Güldür Show programında çeşitli skeçlerde yer almak istiyorsanız öncelikle Ali Sunal ile mutlaka irtibat halinde olup yer almak istediğiniz skeci ve diğer oyuncularla birlikte ayarlamanız gerekiyor. Bunun için birkaç hafta önceden programa müracaat ederek yerinizi ayırmanız ve yapacağınız role hazırlamanız gerekiyor. Bu konuda diğer oyuncular da sizlere yardımcı olacak ve kısa da olsa Güldür Güldür Show’da yer almanızı sağlayacaklardır.

Güldür Güldür Show nasıl sahnede izlenir bilet neredenGüldür Güldüre Nasıl Devamlı Oyuncu Olunur

Aynı zamanda Güldür Güldür Show yeni oyuncularla yoluna devam etmek istiyor ve bazı oyuncular ekipten ayrıldığı için yerine yetenekli başarılı oyuncular geliyor. Belirli dönemlerde Güldür Güldür oyuncu seçmeleri yapılıyor. Sizler de gerçekten oyuncu olmak istiyor ve Güldür Güldür Show gibi bir programla buna adım atmak istiyorsanız ve kendinizi yeterli görüyorsanız Güldür Güldür’e oyuncu olabilirsiniz.

Oyunculuk konusunda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız ve güzel bir eğitim alarak Güldür Güldür Show programında oyuncu olabilmeniz için bir fırsat yaratmak istiyorsanız eğitim başvurularını kesinlikle kaçırmayın. Zaman zaman Güldür Güldür için başlatılan oyuncu seçmelerinde sizlerde ve oyuncu olabilir ve programın yeteneklerinden biri de siz olabilirsiniz.

Bunun dışında Güldür Güldür Show’da yerinizi almak dışında programa katılarak izlemek istiyorsanız bilet alarak Biletix gişelerinden aldığınız bu biletle programa katılabilir ve izleyebilirsiniz. Hatta hatta özel bir teklifiniz olacaksa Ali Sunal ile görüşerek bu özel anınızı program esnasında gerçekleştirebilir mesela güzel bir evlilik teklifinde bulunabilirsiniz. Ama bunun sürpriz yapmak yerine önceden Ali Sunal’la ve programı ile görüşmeniz gerekmektedir.

Güldür Güldür Showa katılım nasıl şartlarıGüldür Güldür Show Başvuru formu katılım nasıl oluyor

Show TV ekranlarında yayınlanan ve haftada iki gün ekrana gelen Güldür Güldür Show programına seyirci olarak katılmak isterseniz, alacağınız biletleri ile bunu başarabilirsiniz. Televizyonda izlemek yerine programı canlı olarak izlemek için ücretli olarak bilet satın almanız gerekiyor. Güldür Güldür Show katılım Biletleri Biletix ve BKM gişelerinden temin edilebilir. Biletix üzerinden Güldür Güldür başvuru işlemini yaparak başka sürprizleri de görebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Güldür Güldür Show’a Seyirci Olmak Oyuncu Olmak Çok Kolay (12 Yorum)

  1. Ben kendim ev arasında okulda tiyatro bölümunde bulundum ve şimdi usta tiyatrocuları yakınndan görmek ve onlardan fikir almak istiyorum o yüzden seyirci olucam dizilerde de figüranlık yaptım ve oradaki insanların da yakın dan gördüm evd e bir kaç kez kendi yazidm komik kısa tiyatro oyunlarım da var usta oyuncu Kemal Sunal oğlu aziz Sunal’ın programında seyirci olup daha yakından görmek istiyorum saygılarla

  2. Komik ve eylenceli biriyim ordaki oyuncular kadar yetenekli biriyim tek şans istiyorum ne gerekirse yaparım

  3. Merhabalar naimenin dünyanın en yaşlı kadını olduğu skeci ben de oynamak isterim naimenin rolünü birebir yapabiliyorum bence beni görmek istersiniz lütfen bir şans verseniz¿

  4. Ali bey güldür güldüre seyirci olarak katılmak istiyorum ben muğla köyceğiz döğüşbelen mah.yilmaz erdoğan köyünde ikamet ediyorum ama imkan meselesi çok gelmek istiyorum saygilar

  5. Selamaleyküm sayın Ali Sunal Abe bende sizin güldür güldür show programınızda oyuncu olarak oynamak istiyorum lütfen banada yardımcı olabilirmisiniz acaba…

Etiketler: Eklenme Tarihi: 4 Nisan 2019