Gülizar Dizisi 31 Mart Cumartesi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı Bittimi Final mi?

Kanal D ekranlarında cumartesi günleri yayınlanmakta olan Gülizar dizisi 31 Mart Cumartesi günü var mı yok mu neden yok Niçin yayınlanmıyor ne zaman ekrana gelecek gibi sorular merak edilmektedir. Bizde hiç zaman kaybetmeden izleyici tarafından sorulmaya başlanan Gülizar hakkında bilgi verelim istedik.

31 Mart günü Gülizar dizisinin olup olmadığını niçin ekrana gelmediğini final kararı ile ilgili bilgileri size aktarmak için bir konu yok açmış bulunuyoruz. Kanal D’de ekrana gelen sevilen dizi Gülizar 24 Mart Cumartesi günü 10 bölümü ile erken final yaparak ekrana veda etmiştir. Bu nedenle 31 martta Gülizar yayınlanmayacak Kanal D de.

Gülizar dizisi son haftalarda aldığı düşük reytingler sonrasında Kanal D tarafından sözleşmesi sona ermiş Artık cumartesi günü ekrana gelmeyecektir. Normalde 40 bölüm olarak düşünülen dizi 10. bölümde erken final yaparak ekran macerasını sonlandırmıştır. Ancak dizinin izleyici kitlesi oldukça üzülmüştür bu duruma.. İşte Gülizar dizisinin almış olduğu tüm reyting sonuçları:

Peki 31 Mart Cumartesi günü Kanal D ekranlarında ne olacak ne yayınlanacak Gülizar dizisinin yerine ne başlayacak. Bu soruya Elbette yeni bir dizi olan İnsanlık Suçu dizisinin başladığını haber vererek cevaplamak isteriz. Geçtiğimiz hafta cumartesi günü erken final yapan Gülizar dizisinin yerine bu hafta 31 Mart 2018 cumartesi günü İnsanlık Suçu dizisi başladı ve artık Kanal D’de bu dizi yayınlanacaktır.

Gülizar dizisi ekrana erken veda etti ancak izleyicisinin gözünde oldukça güzel bir dizi olarak farklı ve benzeri olmayan bir dizi olarak kalacak. Hem senaryosu hem de oyuncuları ile oldukça farklı olan ve kendini izlettirmeyi başaran ancak yine de düşük reytinglerden dolayı ekrana erken veda eden Gülizar dizisi izleyicinin gönlüne taht kurmuştu diyebiliriz.

31 Mart Cumartesi günü Gülizar dizisi ekrana gelmedi ve artık gelmeyecek ancak zaman zaman tekrarlarına Kanal D kanalında izleyebilirsiniz. Gülizar dizisinin yerine yayınlanan İnsanlık Suçu dizisini nasıl buldunuz beğendiniz mi Gülizar gibi çekici bir dizi mi bu konu hakkında görüşlerinizi merak ediyoruz.

31 Mart Cumartesi akşamı İnsanlık Suçunu izlediniz mi yoksa keşke Gülizar dizisi yayınlansa mıydı dediğiniz oldu mu, yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarsanız çok seviniriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gülizar Dizisi 31 Mart Cumartesi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı Bittimi Final mi? (3 Yorum)

  1. Bence çok güzeldi, eski türk filmleri tadında üzüldüm doğrusu. Bir sürü saçma sapan dizi var..

  2. Reyting düşük olaması bence fazilet hanım ve kızları dizisiyle aynı günde yayınlanmasıdır keşke başka bir güne çekseydiniz beğenerek izliyordum üzüldüm .

Eklenme Tarihi: 31 Mart 2018