Gülizar Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası

Kanal D ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan ve onuncu bölümüyle final yapan Gülizar dizisi 24 Mart Cumartesi günü son bölümü ile ekrana geldi. Ancak dizinin final yapmasını istemeyen, Gülizar devam etsin bitmesin diye kampanya başlatmak isteyen izleyiciler sitemize gönderdikleri mesajlar ve yorumlar ile böyle bir konunun açılmasına sebep oldular.

Öncelikle Gülizar dizisi neden bitti niçin final yaptı Kısaca özetleyelim. Kanal D ekranlarında cumartesi günü ekrana gelmeye başlayan Gülizar dizisi daha ilk baştan kötü başladı. çünkü Gülizar dizisinden önce birçok dizi Kanal D tarafından kısa sürede erken final yaptırılmış ve yaklaşık bu sezon 6 dizi cumartesi günü erken final yapmak zorunda bırakılmıştı. Dolayısıyla Gülizar dizisi başladığı zaman ilk yorumlar Kanal D’ye bu dizide kısa sürede harcar ve final yaptırır şeklindeydi, dediklerinde haklı çıktı izleyenler.

Ayrıca dizi cumartesi gibi oldukça zor bir güne alındı. Neden zor diyorum Çünkü yeni gelin gibi oldukça iyi reyting alan bir dizi var cumartesi günleri. Ayrıca Survivor 2018 başladı başlayalı cumartesi gününün bütün reytinglerini neredeyse eline geçirdi. Bu yüzden dolayı yeni başlayan dizilerin şansı oldukça düşük örnek sorarsanız Bahtiyar Ölmez dizisi de bu nedenle erken final yapmak zorunda kaldı ATV kanalında. İşte Gülizar dizisinin aldığı son reyting oranları ve sıralaması:

Gülizar dizisi birçok kişinin sevdiği ve konusu ile sıradışı bulduğu bir dizi ancak senaryosu daha canlı insanları içine çeken bir senaryo olabilirdi. Ayrıca artık güçlü diziler bir çok iyi oyuncuyu bir araya getirerek ortaya çıkıyor. mesela çukur dizisine bakacak olursak bir çok kaliteli oyuncuyu aynı anda dizide görebiliriz. Belki Gülizar dizisinde güçlü bir kadro eksikliği olabilir. Ama yine de bu güzel dizinin daha uzun devam etmesini en azından sezon sonuna kadar devam etmesini çok isterdik.

Gülizar Dizisi Bitmesin final yapmasın devam etsin kampanyasına destek nasıl olacağız?
Peki bu konuda neler yapabiliriz Gülizar dizisi devam edebilir mi bir kampanya başlatıp ve Gülizar dizisi Bitmesin devam etsin diye bunu herkesle paylaşsak acaba Kanal D’ye etkisi olur mu yapımcı bu konuda bir adım atar mı açıkçası biz de bilemiyoruz Ama yine de denemekte fayda var. Bu sayfayı bir kampanya sayfası haline dönüştürmek istiyoruz. Kampanya sloganımız: Gülizar Dizisi Bitmesin Erken Final Yapmasın Devam Etsin..

Neler yapacağız derseniz lütfen sizlerde Gülizar dizisi Bitmesin final yapmasın devam etsin gibi yorumlarınızı aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda bu sayfayı Facebook ve Twitter Instagram gibi sosyal medya hesaplarında paylaşabilir eş ve dostlarınıza arkadaşlarınızda duyurabilirsiniz. İnşallah bu sizlerin paylaşımlarınızı ve diziye sahip çıkışınızı Gülizar dizisinin yapımcısı ve Kanal D’ye de görür ve Gülizar dizisi ile ilgili kararından vazgeçer.

Çünkü Kanal D hangi diziyi koysa koysun Cumartesi günleri Gülizar dizisinden daha iyi olmayacağı kesin. O yüzden Gülizar dizisi en azından şimdilik final yapmasın, Bitmesin sezon sonuna kadar devam etsin asıl amacımız bu. Sizler de bu konuda bizlere destek olursanız el birliğiyle sesimizi duyurabiliriz belki.. Ne dersiniz? Var mısınız?

YORUMLAR

 1. Lutfen bitmesin Gulizar dizisi

 2. Lutfen Gulizar dizisi bitmesin

 3. Gülizar bitmesin…

 4. Çok güzel bir dizi , sevgi ve dostluk agırlıklı bir dizi

 5. Devam etsin bitmemeli

 6. Bitmemeli güzel bir dizi zevkle izliyorduk..

 7. lütfen bitmsin böyle güzel diziler harcanmamalıydı

 8. bence gülizarın son replikleri dizinin niçin bittiği mesajını verdi zaten. güzellikleri harcayanlar utansın! Bitmemeliydi.

 9. Hayatın bir/ birkaç kesitine yakından giren güzel bir konu, zarif bir anlatım, başarılı bir oyunculuk, çok güzel bir müzik var bu dizide . Kutlarım. Devam etmese de amacına ulaştı bence.

 10. Gülizar dizisi bitmesin çok güzel

 11. Harika bir dizi bitmesin tabii ki…. Bitmesi gereken o kadar saçma dizi varken yazık yani…. Yetkililer kulak verin

 12. Lütfen gülizar filmi bitmesin çok güzel bence

 13. Hayır lütfen bitmesin ilk defa tv de bir türk dizisini çokkkkkk ama çokkkkkk severek kalbim yerinden fırlayacak şekilde izliyorum ilk defa ben bugün akşam final yazısını görünce şok oldum çok üzüldüm o saçma dizileri reyting yapan o anlamsız dizileri hiç izlemem asla Gülizarın yanından bile geçemezler yardım edinde devam etsin lütfen yalvarırım

 14. Çok güzel diziydi, bitirilmemesi gerekirdi

 15. Böyle güzel bir dizisi bitirmesinler

  1. Lütfen bitirmeyin harika bir flim

 16. Gülizar dizisi bitmesin

   1. Senaryo ve kurgu samimi; oyunculuklar muhteşem, kaliteli bir dizi. Ancak, başka nedenlerle bitirildi ki, son 2 bölümde oyuncular gergin idi. Kameralara yansıdı, hissettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.