Gülizar Dizisi Erken Final mi Yapıyor Niçin İzlenmedi Tutulmadı? Sorun Kanal D mi

Evet sorun dizi mi yoksa Kanal D mi bir çok kişi aynı soruyu yöneltmeye başladı. Bu sezon cumartesi hiç bir dizisi tutmayan Kanal D nerede hata yapıyor? Yoksa kanalın suçu değilde cumartesi ekrana gelen dizilerde  mi bir sorun var? Gülizar dizisi reytinglerde umduğunu bulamadı. Sorun Gülizarda mı Kanal D de mi?

Gülizar dizisi Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat’ın başrollerinde oynadığı dizi büyük umutlarla başlamıştı. Fragmanda çalan şarkısı bile dizi yayınlamaya başlamadan sevildi. Gülizar dizisi cumartesi akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladı. Ama cumartesi akşamları diğer kanallarda iddiaların dizilerin olması sebebiyle de yeni diziler çok başarılı olamıyor. Kanal D cumartesi akşamları yayınlanan dizilerde bu sezon maalesef hiç başarılı olamadı.

Gülizar dizisinden önce de Kanal D ekranlarında Sevdanın Bahçesi ve Dostlar Mahallesi dizisi yayınlanıyordu. Ancak onlarda reytinglerinin düşük olması sebebiyle çok uzun süreli olamadı. Gülizar dizisi yayınlandığı ilk hafta da reytinglerde 13. sırada yer aldı. 13. Sırada yer alan dizi de eğer yeni bölümlerinde reytinglerde başarı sağlayamazsa yakın zamanda final kararı alacak.

Gülizar dizisi şarkı söyleme aşkıyla yanan bir kızın hayat hikayesini anlatıyor. Gülizar şarkı söylemeyi çok seviyor. Hayatının sonuna kadarda böyle yaşamayı düşünürken başına gelen olaylar hikayesini oluşturuyor. Ancak hikayesi seyirci tarafından da çok tutulmadı maalesef. Yayın günününde bunda etkisi etkisi vardır muhakkak.

Cumartesi diğer kanallarda yayınlanan Yeni Gelin, Fazilet Hanım ve Kızları Bahtiyar Ölmez dizileri reytinglerde üst sıralarda yer alıyor. Reytinglerde böyle başarılı diziler varken de izlenme oranlarını artıramadı maalesef Gülizar dizisi. Gülizar dizisi de izlenme oranlarını ilerleyen haftalarda da artıramazsa yakın zamanda final kararı alacaktır. Gülizar dizisine başarılar diliyoruz. Son Bölümü ile 24 Mart 2018 de 10. bölümünde erken final kararı aldı dizi. İşte son haftalarda aldığı reytingler..

Sizce Gülizar Dizisi Erken Final mi Yapacak yoksa devam mı edecek? Düşük reytingler alan dizi devam mı etmeli yoksa biran evvel bitmeli mi? Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

YORUMLAR

  1. Çağan Irmak ya.. dizi kesinlikle devam etmeli.

  2. Yazık oldu saçmalıklar devam ediyor devam etmeliydi Çagan dayanmalıydı

  3. Devam etmeliydi yazık oldu saçmalıklar devam ediyor

  4. Çok yazık güzel şeyler tutmuyor saçma ne varsa ekranda Ferda

  5. Bence devam etmeli

  6. Bence haksızlik böyle bir diziye kanal D demi sorun yoksa günümü yanlıs . Yazık oldu

  7. Bence problem kanal d de doğru düzgün Gülizar’ın fragmanını bile yayınlamadılar gününü değiştirip deneselerdi bari. Gülizar izleyicisine büyük haksızlık…

  8. Güzel bir dizi eski Türk filmi tadında bitmesin

  9. Devam etmeli herkes devam diyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.