Gülizar Dizisi Erken Final mi Yapıyor Niçin İzlenmedi Tutulmadı? Sorun Kanal D mi

Evet sorun dizi mi yoksa Kanal D mi bir çok kişi aynı soruyu yöneltmeye başladı. Bu sezon cumartesi hiç bir dizisi tutmayan Kanal D nerede hata yapıyor? Yoksa kanalın suçu değilde cumartesi ekrana gelen dizilerde  mi bir sorun var? Gülizar dizisi reytinglerde umduğunu bulamadı. Sorun Gülizarda mı Kanal D de mi?

Gülizar dizisi Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat’ın başrollerinde oynadığı dizi büyük umutlarla başlamıştı. Fragmanda çalan şarkısı bile dizi yayınlamaya başlamadan sevildi. Gülizar dizisi cumartesi akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladı. Ama cumartesi akşamları diğer kanallarda iddiaların dizilerin olması sebebiyle de yeni diziler çok başarılı olamıyor. Kanal D cumartesi akşamları yayınlanan dizilerde bu sezon maalesef hiç başarılı olamadı.

Gülizar dizisinden önce de Kanal D ekranlarında Sevdanın Bahçesi ve Dostlar Mahallesi dizisi yayınlanıyordu. Ancak onlarda reytinglerinin düşük olması sebebiyle çok uzun süreli olamadı. Gülizar dizisi yayınlandığı ilk hafta da reytinglerde 13. sırada yer aldı. 13. Sırada yer alan dizi de eğer yeni bölümlerinde reytinglerde başarı sağlayamazsa yakın zamanda final kararı alacak.

Gülizar dizisi şarkı söyleme aşkıyla yanan bir kızın hayat hikayesini anlatıyor. Gülizar şarkı söylemeyi çok seviyor. Hayatının sonuna kadarda böyle yaşamayı düşünürken başına gelen olaylar hikayesini oluşturuyor. Ancak hikayesi seyirci tarafından da çok tutulmadı maalesef. Yayın günününde bunda etkisi etkisi vardır muhakkak.

Cumartesi diğer kanallarda yayınlanan Yeni Gelin, Fazilet Hanım ve Kızları Bahtiyar Ölmez dizileri reytinglerde üst sıralarda yer alıyor. Reytinglerde böyle başarılı diziler varken de izlenme oranlarını artıramadı maalesef Gülizar dizisi. Gülizar dizisi de izlenme oranlarını ilerleyen haftalarda da artıramazsa yakın zamanda final kararı alacaktır. Gülizar dizisine başarılar diliyoruz.

Sizce Gülizar Dizisi Erken Final mi Yapacak yoksa devam mı edecek? Düşük reytingler alan dizi devam mı etmeli yoksa biran evvel bitmeli mi? Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gülizar Dizisi Erken Final mi Yapıyor Niçin İzlenmedi Tutulmadı? Sorun Kanal D mi (95 Yorum)

  1. Gülizar bitmemeli.benim şuana kadar izledigim en guzel diziydi.dizinin günü degişsin belki izlenir.:(

  2. Lütfen bitirmeyin eğer reyting ile sıkıntı varsa bu stratejiyi koskoca kanal D düşünmüş olmasi gerekir başka bir güne alınabilir müthiş bir dizi hem kadro olarakta çok başarılı bunun hakkında lütfen güzel bir değerlendirme yapın Teşekkürler.

  3. Lütfen bitirmeyin eğer reyting ile sıkıntı varsa bu stratejiyi koskoca kanal D düşünmüş olmasi gerekir başka bir güne alınabilir müthiş bir dizi hem kadro olarakta çok başarılı bunun hakkında lütfen güzel bir değerlendirme yapın Teşekkürler.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 27 Ocak 2018