Gülizar Dizisi Fatoş Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagram Resimleri

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Gülizar Dizisi Fatoş Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagram Resimleri konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Gülizar Dizisi Fatoş Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagram Resimleri hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Gülizar Dizisi Fatoş Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagram Resimleri… Gülizar dizisi çok yakında başlayacak. Oyuncuları da şimdiden merak konusu oldu. Pelin Abay da Gülizar dizisi oyuncuları arasında. Genç ve güzel oyuncu Pelin Abay Kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Sosyal medya hesabı nedir takip etmek isteyenler için paylaşacağız.

Pelin Abay Gülizar dizisinde Fatoş karakterine hayat verecek. Pelin Abay 1993 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü öğrencisidir şuan eğitimi devam etmektedir. Pelin Abay daha önce Nescafe reklamında oynadı. Yaşasın Barış ve Martı tiyatrolarında rol alıyor.

Gülizar dizisi Pelin Abay Fatoş karakterinin instagram hesabı da @pelinabayy …  Gülizar dizisinde şarkı söylemeye bağımlı ve hayatını böyle sürdürmek isteyen Gülizar’ın hayatı anlatılacak. Gülizar’ın karşılaştığı Berk Cankat onu hayatını değiştirecek?  Dizinin Fatoş’u olan Pelin Abay’ın da ilk televizyon tecrübesi Gülizar dizisiyle olacak. Kendine başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2017