Gülizar Dizisi Fuat Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Resimleri

Gülizar Dizisi Fuat Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Resimleri… Gülizar dizisi yakında kanald de yayınlanacak. Cumartesi akşamı yayınlanmaya başlayacak olan dizinin oyuncularını sizlere tanıtıyoruz. Gülizar dizisinde yer alacak genç bir oyuncuyu tanıtıyoruz bu konumuzda da.

Gülizar dizisinde yer alacak olan Fuat karakterini Baran Can Eraslan canlandırıyor. Baran Can Eraslan Kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşalım. Baran Can Eraslan 1990 İzmir doğumlu. Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Hayat Şarkısı ve Yılanların Öcü dizisinde rol aldı. İngilizce ve eskrim sporu ile ilgileniyor.Gülizar dizisinde Baran Can Erarslan Fuat karakterini canlandıracak.

Gülizar dizisi cumartesi akşamları yayınlanacak. Şarkıcı olmak isteyen kenar mahallede yaşayan Gülizar’ın hikayesini izleyeceğiz. Fuat karakteri dizi de önemli bir rolde olacak. Dizinin bilgilerini ve diğer oyuncularını da sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Gülizar dizisinde Gülizar’ın veteriner Murat’la karşılaşması sonucu hayatı değişir. Gülizar’ın hayatı şarkı söylemek üzere kuruluyken Murat onu sever. Murat onu dünyaya vermek istemez. Şöhret dünyasına girmesini kabullenemez. Hem de Gülizar’ın bilmediği bir gerçek vardır.

Gülizar zengin bir ailenin varisidir. Murat ile Gülizarın bilmediği üvey kardeşi de sözlüdür. Murat ve Gülizar’ın mutluluğunu da bu kişi bozacaktır. Gülizar dizisi oyuncuları bilgileri sizlerle konumuzda olacak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.