Gülizar Dizisi Nerede Çekiliyor Set Adresi (Gülizar İzmirin Neresinde Çekildi)

Gülizar Dizisi Nerede Çekiliyor Set Adresi (Gülizar İzmirin Neresinde Çekildi)… Gülizar dizisi daha başlamadan merak edilen en önemli konulardan birisi çekim yerleri oldu.  O3 Medya yapımcılığında Çağan Irmak’ın senaryosunu yaptığı Gülizar dizisi yakında başlayacak. Dizinin nerede çekildiği fragmanda belli oldu zaten..

Gülizar dizisi çekimleri İstanbul’da başladı. 2018 in ocak ayında başlaması planlanan dizisinin çekimlerine 6 aralıkta başlandı.  Kanal D yeni sezonda yayınlanacak olan Gülizar dizisinin başrol oyuncuları Berk Cankat ve Farah Zeynep Abdullah. Gülizar dizisi çekimlerine başlandı. Çekimler İzmirde özellikle Konak meydan da devam ediyor..

Gülizar dizisi ilk 3 bölüm çekimleri İzmir de gerçekleşti. Daha sonraki bölümlerin çekimleri İstanbul’da devam ediyor. Set adresini merak edenler için tam bilgilerini vermeye çalışacağız. Gülizar dizisinde bilgileri geldikçe sizlerle paylaşacağız.


Gülizar Dizisi Nerede Çekiliyor Set Adresi (Gülizar İzmirin Neresinde Çekildi)

Gülizar Dizisi İzmirin farklı yerlerinde çekilse de en fazla gördüğümüz yerlerden biri meşhur Konak meydanı. Konay meydanına gidenler bilirler ordaki güvercinlerin uçuşlarını. İşte dizimizin fragmanında da ordaki kuşların havalanması çok güzel çıkmış.. İşte fragman:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gülizar Dizisi Nerede Çekiliyor Set Adresi (Gülizar İzmirin Neresinde Çekildi) (16 Yorum)

  1. gerçekten saçma dizi hem zengin olup hemde metroyu bilmicek mine uzaylı gibi arac görmüşte vs vs bence hemen yayından kaldırsınlar

  2. Evet diziyi beğenmiştim ama altıncı bölüm resmen çöktü ya biz bu kadarmı aptalız bu kadar çok zenginlik sonra hooop maliye evdeki yataklara kadar el koyuyor hani çok zenginlerdi ya yapmayın çocukmuş kandırıyorsunuz yani gülizar gider dakka bir gol bir maliye basar güya etme bulma dünyasımı gösteriyorsunuz maliye yalanı tutmadı arkadaş ona ivedi çözüm bulun bizi aptal yerine koymayın tam bir hayal kırıklığı ama oyuncular harika kendilerini tebrik ederim Sanaryoyu düzeltin .!!!

  3. Gülizar dizisindaki 1bölümdeki ev izmirin hangi semtinde ve hangi sokakta çekildi gidip görmek istiyorum

    • Ben izmirde oturuyorum konak meydanini bilirim cok da severek izliyorum gűlizarı size hayirli yayınlar sizlere allaha emanet olun kolay gelsin…

  4. Başarili ve guzel bir dizi olacak izlencendikce bagimlilik yapacak gibi gorunuyor Farah oyunculugunu konusturmus yine yolunuz acik olsun

Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2017