Gülizar Dizisi Oyuncuları Kimler Hangi kanalda Nezaman Başlayacak?

Gülizar Dizisi Oyuncuları Kimler Hangi kanalda Nezaman Başlayacak?… Gülizar dizisi yakında Fox ekranlarında başlayacak. Bu dizinin yapımcılığını 03 Medya üstleniyor. Kaliteli dizilerin yapımcısı olan 03 bu dizi hakkında da oldukça iddaalı.

03 Medya İstanbullu Gelin Vatanım Sensin dizilerinin de yapımcılığını üstleniyor.  03 Medyanın yeni dizisinin adı Gülizar. Gülizar dizisinin yönetmeni Çağan Irmak. Gülizar dizisinin senaryosunu da Mahinur Ergun yazıyor. Gülizar dizisi Fox tv de yayınlanması bekleniyor.

Gülizar dizisi oyuncuları henüz açıklanmadı. Ancak sızan bilgiler arasında başrol oyuncuları olarak Berk Cankat ve Farah Zeynep Abdullah düşünülüyor. Gülizar dizisi oyuncuları netleştikçe sizlerle konumuzda paylaşamaya devam edeceğiz.

Gülizar dizisi yeni sezonda Fox tv ekranlarında başlayacak. Farah Zeynep Abdullar daha önce Öyle Bir Geçer Zamanki, Kurt Seyit ve Şura ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde rol aldı. Birkan Sokullu ise Küçük Sırlar, Fatih, Kurt Seyit ve Şura ve Hayat Şarkısı dizisinde rol aldı. Hayat Şarkısı bu sezon final yaparak ekranlara veda etti.

Gülizar Dizisi Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları

Gülizar Dizisi Başrol Oyuncusu Farah Zeynep Abdullah

Gülizar Dizisi Başrol Oyuncusu Berk Cankat

YORUMLAR

  1. dizi hangi gün verilmek demet

  2. Evet eğer bu başroller oynarsa bu dizide tutabilir,dizinin ismide güzel..zaten farah zeynep’in çok farklı bir edası var, sanki zadelerden çıka gelmiş gibi..tabi böyle düşünmemin sebebi,( öyle bir geçer zamanki) dizisindeki rolününde payı var..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.