Connect with us

Dizi Haberi

Gülizar Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu İşte Yorumları

Kanal D bu sezon dizilerinde en çok sorun yaşayan ve kısa sürede final kararı alarak izleyicilerini şaşırtan kanal oldu. Bir çok dizisi yarıda kaldı. Final bölümü dahi çekilmeden erken final denilerek yayından kaldırıldı. Şimdi yeni bir dizi geliyor. Adı Gülizar. Gülizar Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutuldu mu İşte Yorumlarını buradan sizlerle paylaşacağız.

Çağan Irmak imzalı Gülizar Dizisi kadrosu oldukça iyi ancak son dönemde kadrolardan ziyade başrol oyuncularının performansı ve uyumu dikkatleri çekiyor. Farah Zeynep Abdullah ve Berk Cankatın başrollerini paylaşacakları Gülizar dizisi için ilk fragmanlardan hayli güzel yorumlar ancak yanısıra eleştiriler de geldi. Özellikle pazartesi günü yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizi izleyicilere her nedense çok tepkili bu diziye.

Sanırız pazartesi günü yayınlanacak olan Gülizar dizisinin iyi reytingler alması çok zor görünüyor. Pazartesi ve Çarşamba dizilerin yayınlanacağı en kötü günler bence. Çarşamba günü DİRİLİŞ ertuğrul, pazartesi günü ise SÖz ve Çukur dizileri öyle çok reyting alıyor ki diğer dizilerin adeta hiç şansı kalmıyor.

Bu sebeple Gülizar dizisi gününü hatalı seçti gibime geliyor. Doğru kararlar reytingin de doğru dağılmasına neden olur. Mesela Çarşamba günü hangi dizi olursa olsun Diriliş karşısında şansı çok düşük olduğunu bile bile başlamalı. Gülizar Dizisi başladığı günden itibaren reytinglerdeki sıralamasını düzenli olarak aşağıda sizlere sunacağız.

Şarkı söylemekten asla vazgeçmeyen Gülizar’ın ve başarılı veteriner hekim Murat’ın hayatlarının beklenmedik şekilde kesişmesi ekrana aktarılacak. Sizlerde dizi hakkındaki olumlu veya olumsuz görüşlerinizi bize yazabilirsiniz.

Gülizar Dizisi yeni fragmanları ve dizideki yeni oyuncuları buraya eklemeye devam edeceğiz. Bilgileri sizlerle paylaşmaktan mutluyuz, yeni yılda herşey gönlünüzce olsun umutlarınız yarınlara doğru sizi gülümseterek ulaştırsın.. Gülizar Dizisi Nerede Çekiliyor?

Gülizar Dizisi Yeni Çıkan Tanıtım Fragmanı 

Gülizar Dizisinin ilk Çıkan Tanıtım Fragmanı da burada..

Continue Reading
Bunları da seversin..
3 Yorum Var

3 Comments

 1. Aydintuler

  22 Şubat 2018 at 23:29

  Dizi cokguzel devam etmeli

 2. aaa

  1 Şubat 2018 at 13:55

  Çok güzel bir dizi ama kesinlikle gününün degismesi lazım yoksa final verir. Cumartesi yeni gelin ve Fazilet hanim var pazar günü olmalı..

 3. Anonim

  22 Ocak 2018 at 22:41

  Eski türk filimleri konusuyla entrasant oyuncular iyi secilmis merakla devamini bekliyoruz

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

To Top