Gülizar Farah Zeynep Abdullah Bir El Lazım Şarkısı Tamamı Sözleri Video

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Gülizar Farah Zeynep Abdullah Bir El Lazım Şarkısı Tamamı Sözleri Video konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Gülizar Farah Zeynep Abdullah Bir El Lazım Şarkısı Tamamı Sözleri Video hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Gülizar Farah Zeynep Abdullah Bir El Lazım Şarkısı Tamamı Sözleri Video… Gülizar dizisi ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanda çalan şarkı daha dizi başlamadan merak edildi ve devamı arandı. Bizlerde ulaşabildiğimiz şekilde şarkıyı sizlere ulaştırmaya çalışacağız.

Gülizar dizisi başrol oyuncusu olan olan Gülizar yani Farah Zeynep Abdullah’ın seslendirdiği ‘Bir El Lazım’ şarkısı sözlerini aşağıda sizlerle paylaşacağız. Gülizar İstanbul’un arka sokaklarında annesiyle yaşayan biri. Ama şarkı söylemeyi seven ve sesi de güzel olan hayalleri olan bir genç kız.

Keşfedilip şarkı söylemek ve hayatını böyle sürdürmek istiyor. Onun hayatını değiştirecek olan isim de Berk Cankat oluyor. Gülizar’ın hayatı ve şarkıları bundan sonra tamamen değişecek. Güzel bir dizi bizleri bekliyor.

Farah Zeynep Abdullah daha önce Unutursam Fısılda filminde de şarkı seslendirmişti. Bir el lazım şarkısı da tutar.. Bir El Lazım şarkısı sözleri ve tam videosu aşağıda sizlerle paylaşılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2017