Gülizar her şey üstüne gelip seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde Şiiri

Gülizar her şey üstüne gelip seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde Şiiri… Gülizar dizisi yeni fragmanında şöyle diyor. Sana benden daha iyi bir şairin sözlerini söyleyim diyor. ”Her şey üstüne gelip seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde sakın vazgeçme, çünkü orası gidişatın değiştiği yerdir.”

Gülizar dizisinde Gülizar şarkı söyleyerek hayatını geçirmeyi isteyen biridir. Ancak hayalleri bir türlü gerçekleşmez. Çünkü yaşadığı mahalle bu alemden çok uzaktır. Gülizar ise hayallerini yaşamak ister. Onun destekçisi annesi ve Fettah’tır. Hayatı veteriner hekim Murat’la karşılaştıktan sonra tamamen değişir.

Çünkü o Gülizar’ın hayalleri için çabalaması gerektiğini öğretir ona ve yanında olur.. Gülizar dizisi çok yakında kanald ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Yeni fragmanda çıkan sözler kime ait? Sözleri hatırlayalım;

‘Her şey üstüne gelip seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde sakın vazgeçme, çünkü orası gidişatın değiştiği yerdir.’‘ Bu sözün sahibi Mevlana Celaleddin Rumi… Veteriner Murat benden daha iyi şair derken Mevlana’dan bahsediyor yani.

Gülizar dizisi ilk fragmanında da kendine özgü şarkısını seslendiriyordu Gülizar. Bakalım daha ne şarkılar şiirler dinleyeceğiz dizide. Gülizar dizisi bilgileri fragmanı da aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.