Güllü Dizisi Karadenizde Hangi İlde Nerede Çekiliyor?

Güllü Dizisi Karadenizde Hangi İlde Nerede Çekiliyor?… Güllü dizisi yakında atv ekranlarında yayınlanacak. İki düşman ailenin çocukları birbirleriyle karşılaşacaklar. Ve tatlı atışmalar birbirlerine aşık olmalarını sağlayacak. Güllü dizisinde karadenizlilerin tatlı atışmaları izleyeceğiz.

Güllü dizisi başrollerini Yusuf Çim ve Seren Şirince paylaşıyor. Yusuf Çim ve Seren Şirince daha önce başka yapımlarda rol almışlardı. En son Yusuf Çim İçimdeki Fırtına dizisinde oynamış ve iki kardeşin de sevdiği bir iş adamını canlandırıyordu. Güllü dizisinin diğer başrol oyuncusu Seren Şirince de daha önce İlişki Durumu Karışık dizisinde rol almış ve kendisini bu diziyle tanıtmıştı sevenlerine.

Bu sefer de Güllü dizisiyle ekranlara dönen iki ünlü oyuncu bu dizi ile kendilerini sevdirmeyi başaracaklar mı? Karadeniz dizileri gerek şiveden gerek doğasından dolayı çok sevilir. Karadenizli insanlar enerjik ve neşeli olurlar. Atışmaları da kavgaları da güzeldir kendini izlettirir. Bu dizide öyle bir şey olacak işte.

Güllü dizisinde Karadenizin eşsiz manzarasından da yararlanılacak. Karadeniz yemyeşil doğası ırmakları hepsi diziyi daha da güzelleştirecektir. Karadeniz de hangi ilde çekimlerin yapılacağı kesin değil. Netleşen bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Güllü dizisi Yusuf Çim ve Seren Şirince ile beğenilir mi? Karadeniz de çekilmesi diziye bir artı sağlar mı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.