Güllü Dizisi Oyuncu Kadrosu Özeti Fragmanı (Yusuf Çim Seren Şirince)

Güllü Dizisi Oyuncu Kadrosu Özeti Fragmanı  (Yusuf Çim Seren Şirince).. Yakışıklı bir oyuncu güzeller güzeli bir oyuncuyla birlikte yeni bir diziye başlıyor. Yusuf Çim ve Seren Şirince . İki ünlü oyuncu bu dizide biraraya geliyor. Güllü dizisi yakında Atv ekranlarında başlıyor.

Güllü dizisinin yönetmenliğini Metin Balekoğlu yapıyor. Güllü dizisi konusu Karadenizde geçiyor. Uzun zamandır ekranlarda Karadeniz dizisi yoktu. Romantik komedi tarzındaki bu dizi seyirciyi eğlendirmeye kararlı. Güllü dizisi Temmuz ayında atv de yayınlanacaktır. Yusuf Çim ve Seren Şirinceden başka dizideki diğer oyuncuları da sizlerle kesinleştikçe paylaşacağız.

Güllü dizisinin konusu şudur; Karadenizli olan ailenin Güllü adındaki kızı ile düşman bir ailenin yakışıklı oğluönce kavgalar ederler ama sonunda birbirine aşık olurlar. Ama aileleri birbirlerine düşmandır. Aşk bu düşmanlığı yenecek mi? Bu konu size Fırtına dizisini hatırlattı mı?

Yusuf Çim Kimdir; 26 Eylül 1991 İstanbul doğumludur. 2009-2012 yılları arasında modellik yapmıştır. İBB de futbolda oynamıştır ancak sakatlanması sonucunda bırakmıştır. 2011 de Best Model yarışmasına katılmış ve bu yarışma da 2. olmuştur. Sonrasında bir de albüm çıkarmıştır.

2014 Showtv de yayınlanan Ezra dizisinde Mustafa karakterini canlandırmıştır. Bu dizide tanındıktan sonra Çilek Kokusu dizisinde kendi ününü kazanmıştır. En son olarakta İçimdeki Fırtına dizisinde rol almıştır. Ancak dizi reyting mağduru olmuş ve erken final yapmıştır.

Seren Şirince Kimdir? 1 Ocak 1991 İzmir doğumludur. Tiyatroya küçük yaşlarda başlamıştır. Üniversite eğitimi alırkende gelen teklifler üzerine Araf Zamanı dizisinde konuk oyuncu  olarak oynamıştır. 2013 Aşk Emek İster dizisinde oynadı.  2015 yılında İlişki Durumu Karışık dizisinde rol aldı. Bu dizi final yapınca da İlişki Durumu evli dizisinde oynadı Berk Oktayla oynadığı bu dizi de asıl ününü kazanmıştır.

Güllü dizisi bilgileri oyuncularını sizlerle paylaştık.. Güllü dizisi beğenilir mi tutar mı sizce? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.