Gülperi 24. Bölüm Fragmanda çalan Reynmen – Derdim Olsun Kadehler Dolsun şarkısı

Gülperi 24. Bölüm Fragmanda çalan Reynmen – Derdim Olsun Kadehler Dolsun şarkısı oldukça merak edildi ve fragmanı izleyenler bu şarkıyı kim söylüyor diye çok merak ettiler. Bizde hemen yazalım istedik ve 15 Mart cuma günü yayınlanacak olan Gülperi 24. Bölüm Fragmanda çalan Derdim Olsun Kadehler Dolsun şarkısını kim söylüyor sözleri müziği videosu hakkında sizlere uzunca yazalım istedik.

Gülperi 24. Bölüm Fragmanda çalan Reynmen – Derdim Olsun Kadehler Dolsun şarkısı

Gülperi 24. Bölüm Fragmanda çalan Derdim Olsun Kadehler Dolsun şarkısını söyleyen sanatçı Reynmen. Oldukça farklı tarzıyla dikkatleri çeken ve son dönemde gençlerin en çok dinledikleri şarkıcıların başında gelen Reynmen Gülperi dizisinin 15 mart cuma akşamı yayınlanacak olan 24. bölümünde Derdim olsun isimli şarkısı çalacak ve merak edenlere şarkıyı ve sözlerini yazalım istedik.

Gülperi 24. Bölüm Fragmanda çalan Derdim Olsun Kadehler DolsunGülperi dizisinde çalan Derdim Olsun Şarkı Sözleri Reynmen söylüyor:

Derdim olsun
Kadehler dolsun
Ben kaybederken Azrail seyre dursun
Dinliyorsun, görmüyorsun
Kurban ederler kimlerle geziyorsun.

Kaç cehennem söndü içimde bilmiyorum
Deli sanıyorlar
Beni arıyorlar
Görenler var mı?
Düşen bu yaprağım gençliğimin rüyasıymış
Kağıda yaza yaza
Hasretim beyaza
Kararı vermişim ben ellerimse kanlıymış
Tanrı vurdu saza
Ölmeden mezara

Gülperi dizisi 24. Bölüm Fragmanda çalan Reynmen – Derdim Olsun Kadehler Dolsun şarkısı orijinal video klibi:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gülperi 24. Bölüm Fragmanda çalan Reynmen – Derdim Olsun Kadehler Dolsun şarkısı (1 Yorum)

  1. ❤️Gülperi❤️Açı Hayat İki Ailenin Çocuğları Kemgin Arada Mesum Aşk Var İki Aile Mutlu Olaçağ Çocuğlar Param Parca Olmuş Yuvaya Işığ Sacaçağ Gülperi Obrazı İyi Bir Kadın Ayağda Tutan Çocuklarıdı Çocuklar Ondan Üz Dönderip Arkalarına Bakmadan Getmesi Gülperinin Aşkın Yok Etdi Gülperi Dizisin Oyuncuları Şarkıları Gözel Hayat Gözel Bu Hayatın İcinde İnsanların Hekayeleri Açı Gülperi Dizisin Açıların Tek Bir Kadın Daşıyır Obraz Daşımağ Hekayenin Açıların His Etmek Zor

Eklenme Tarihi: 13 Mart 2019